Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 962

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Due to a Death - Mary Kelly

Due to a Death - Mary Kelly

  • Rok vydání 1962

\nA masterpiece of suspense, Mary Kelly\'s 1962 novel follows Agnes as she casts her mind back through the past few days to…

207 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Dead Cert - Dick Francis

Dead Cert - Dick Francis

  • Rok vydání 1962

Autoři: Dick Francis. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Durian Wolf - Lumberjack

Durian Wolf - Lumberjack

  • Brožovaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1962

malá Karavana, ilustrace Jiří Krásl, nakl. SNDK, 1962, první vydání, brožovaná, 194 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Another Country (James Baldwin)(Brožovaná)

Another Country (James Baldwin)(Brožovaná)

  • Rok vydání 1962

Published in 1962, this is an emotionally intense novel of love, hatred, race and liberal America in the 1960s. Set in…

268 Kč

Enbook.cz

Zobrazit detail
Sinclair Upton - Džungle

Sinclair Upton - Džungle

  • Počet stran 386
  • Rok vydání 1962

SNKLU , 1962, celoplátěná vazba, s obálkou, 386 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Neruda Jan - Povídky malostranské

Neruda Jan - Povídky malostranské

  • Počet stran 284
  • Rok vydání 1962

nakl. Mladé letá, 1962, poloplátěná vazba, 284 stran, dobrý stav, bez obálky…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kam kráčí lidstvo?

Kam kráčí lidstvo?

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1962

nakl. Československý spisovatel, 1962, 1.vydání, brožovaná, 160 stran, dobrý stav, zašlá obálka…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mejerchold, Tairov - Moderní tvář divadla

Mejerchold, Tairov - Moderní tvář divadla

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1962

nakl. Československý spisovatel, 1962, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, 7 příloh, dobrý stav, zašlá obálka, v knize razítko…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Balzac Honoré de - Kabinet starožitností, Stará panna, Quinolův důvtip, Macecha, Spekulant

Balzac Honoré de - Kabinet starožitností, Stará panna, Quinolův důvtip, Macecha,…

  • Počet stran 680
  • Rok vydání 1962

vydalo SNKLHU, 1962, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 680 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie