Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 966

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dziecko Rosemary - Ira Levin

Dziecko Rosemary - Ira Levin

  • Thriller
  • Rok vydání 1966

Lata sześćdziesiąte XX wieku, Nowy Jork. Świeżo upieczone małżeństwo, Rosemary i Guy Woodhouse\'owie, decydują się na…

193 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
ANTHONY BERKELEY - Případ otrávené bonboniéry (Případ otrávené bonboniéry)

ANTHONY BERKELEY - Případ otrávené bonboniéry (Případ otrávené bonboniéry)

  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1966

Čokoládou lze obalit oříšek, kandované ovoce nebo fondán, jestliže se ovšem přidá jed, má kroužek detektivů-amatérů práci na…

55 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Sedlmayerová Anna - Pomozte mi, Terezo!

Sedlmayerová Anna - Pomozte mi, Terezo!

  • Brožovaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1966

nakl. Československý spisovatel, 1966, brožovaná, 212 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Strefa lądowania - Miemiec Marcin, Ofiarska Małgorzata, Sobieralski Krzysztof

Strefa lądowania - Miemiec Marcin, Ofiarska Małgorzata, Sobieralski Krzysztof

  • Rok vydání 1966

Ameryka, rok 1966. Syn polskich emigrantów, Mike Rajski, po zakończonej bójką kłótni w związku z wojną w Wietnamie,…

273 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Boulle Pierre - Most přes řeku Kwai

Boulle Pierre - Most přes řeku Kwai

  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1966

nakl. Naše vojsko, 1966, celoplátěná vazba, s obálkou, 172 stran, pěkný stav knihy, obálka na okrajích otřepená, natržená a…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rackl Hanns-Wolf - Ponory do minulosti

Rackl Hanns-Wolf - Ponory do minulosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1966

nakl. Mladá fronta, 1966, první vydání vázaná, 256 stran pěkný stav, chybí obálka…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vailland Roger - Pstruh

Vailland Roger - Pstruh

  • Počet stran 196
  • Rok vydání 1966

nakl. Odeon, 1966, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 196 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Montanelli Indro - Generál della Rovere

Montanelli Indro - Generál della Rovere

  • Brožovaná
  • Počet stran 74
  • Rok vydání 1966

nakl. Naše vojsko, 1966, brožovaná, 74 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hejl Vilém - Sebrané zločiny Vladimíra Hudce

Hejl Vilém - Sebrané zločiny Vladimíra Hudce

  • Brožovaná
  • Počet stran 306
  • Rok vydání 1966

nakl. České Budějovice, 1966, 1. vydání, brožovaná, 306 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lanoux Armand - Když nastává odliv

Lanoux Armand - Když nastává odliv

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1966

nakl. MF, 1966, první vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 288 stran, dobrý stav knihy, obálka mírně otřepená…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - S úctou Picpus

Simenon Georges - S úctou Picpus

  • Brožovaná
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1966

nakl. Mladá fronta, 1966, 1. vydání, brožovaná, 110 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Omre Arthur - Zázračný kufr a jiné povídky

Omre Arthur - Zázračný kufr a jiné povídky

  • Brožovaná
  • Počet stran 118
  • Rok vydání 1966

nakl. Odeon, 1966, 1. vydání, brožovaná, 118 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Reid Thomas Mayne - Černobílá krev

Reid Thomas Mayne - Černobílá krev

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1966

nakl. SNDK, 1966, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Feuchtwanger Lion - Lišky na vinici

Feuchtwanger Lion - Lišky na vinici

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 752
  • Rok vydání 1966

nakl. Odeon, 1966, vázaná, s obálkou, 752 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stendhal - Červený a černý

Stendhal - Červený a černý

  • Počet stran 524
  • Rok vydání 1966

nakl. Maldá fronta,1966, celoplátěná vazba, s obálkou, 524 stran, pěkný stav knihy, obálka po okrajích otřepená a podlepená…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Marshall Alan - Lidé pradávných časů

Marshall Alan - Lidé pradávných časů

  • Počet stran 108
  • Rok vydání 1966

nakl. Odeon, 1966, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 108 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka trochu otřeoená a…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gromovová Ariadna - Experiment profesora Laurenta

Gromovová Ariadna - Experiment profesora Laurenta

  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1966

nakl. Svět sovětů, 1966, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 184 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a podlepená…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gaboriau Émile - Pán Lecoq

Gaboriau Émile - Pán Lecoq

  • Slovenština
  • Počet stran 331
  • Rok vydání 1966

nakl. Slovenský spisovatel´, 1966, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 331 stran ve slovenském jazyce, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gamarra Pierre - Vrah dostal Goncourta

Gamarra Pierre - Vrah dostal Goncourta

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1966

edice Napětí, svazek 55, nakl. Naše vojsko, 1966, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hieng Andrej - Fragment o neklidných nebožtících

Hieng Andrej - Fragment o neklidných nebožtících

  • Brožovaná
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 1966

nakl. Odeon, 1966, 1. vydání, brožovaná, 104 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Řada Z 66 č. 4

Řada Z 66 č. 4

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1966

Vydav. časopisů MNO, 1966, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sayersová, Chandler, Simenon - Peter Wimsey, Detektív Marlowe, Komisár Maigret zasahujú

Sayersová, Chandler, Simenon - Peter Wimsey, Detektív Marlowe, Komisár Maigret…

  • Počet stran 492
  • Rok vydání 1966

nakl. Smena, 1966, celoplátěná vazba, s obálkou, 492 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav knihy, obálka mírně zašlá, po…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lietzmann Walter - Kde je chyba?

Lietzmann Walter - Kde je chyba?

  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 1966

nakl. SVTL, 1966, 1. vydání, vázaná, lamino, 228 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schierl, Munzar, Hrušák - Paletizace

Schierl, Munzar, Hrušák - Paletizace

  • Brožovaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1966

nakl. SNTL, 1966, 1. vydání, brožovaná, 252 stran, 162 obrázků, 25 tabulek, pěkný stav, na obálce, spodní ořízce i v knize…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Perfiljevová Anastasija - Najdu cestu do Sajgatky?

Perfiljevová Anastasija - Najdu cestu do Sajgatky?

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 210
  • Rok vydání 1966

ilustrace Julie Svobodová, nakl. SNDK, 1966, první vydání, váuaná, lamino, 210 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Aris Rutherford - Optimalizace chemických reaktorů

Aris Rutherford - Optimalizace chemických reaktorů

  • Brožovaná
  • Počet stran 180
  • Rok vydání 1966

nakl. SNTL, 1966, 1. vydání, brožovaná, 180 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie