Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 991

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Slabikář otcovského jazyka

Slabikář otcovského jazyka

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1991

Působivé prózy známé literární kritičky a vědkyně poskytnou silný zážitek zejména vyznavačům moderní literatury. Drobné…

od 44 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Tylko przetrwaj noc - Riley SagerPokles ceny

Tylko przetrwaj noc - Riley Sager

  • Thriller
  • Rok vydání 1991

\nDziewczyna. Morderca. Samochód.\nListopad 1991 roku. George H. W. Bush jest prezydentem, w radiu leci Nirvana, a Charlie…

59 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Arthurian Romances (Chrétien de Troyes)(Brožovaná)

Arthurian Romances (Chrétien de Troyes)(Brožovaná)

  • Počet stran 528
  • Rok vydání 1991

Taking the legends surrounding King Arthur and weaving in new psychological elements of personal desire and courtly manner,…

od 325 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Vražda v devátém taktu - Drozd Miroslav

Vražda v devátém taktu - Drozd Miroslav

  • Čeština
  • Počet stran 219
  • Rok vydání 1991

Autoři: Drozd Miroslav. Vydavatel: Orbis 1991. Použitá kniha. Počet stran: 219. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
EDGAR WALLACE - Když gangsteři ovládli Londýn (Když gangsteři ovládli Londýn)

EDGAR WALLACE - Když gangsteři ovládli Londýn (Když gangsteři ovládli Londýn)

  • Čeština
  • Počet stran 219
  • Rok vydání 1991

Dnes již klasický detektivní román, mající spád dramatické reportáže, líčí vpád dvou chicagských zločineckých gangů do…

50 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Vaculík Ludvík - Sekyra

Vaculík Ludvík - Sekyra

  • Brožovaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1991

nakl. Práce, 1991, brožovaná, 208 stran, dobrý stav, flekatá ořízka…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Turn of the Screw - Henry James [EN] (1991, Brožovaná, Dover)

The Turn of the Screw - Henry James [EN] (1991, Brožovaná, Dover)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1991
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
92 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Porzucone dziecko - Marcel Moss

Porzucone dziecko - Marcel Moss

  • Rok vydání 1991

„KOCHAM CIĘ. NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE. I PRZEPRASZAM”.\nRok 1991. Późną nocą kierowca spostrzega błąkającego się przy jezdni…

od 112 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Pocałunek Judasza - Ćwirlej Ryszard

Pocałunek Judasza - Ćwirlej Ryszard

  • Rok vydání 1991

\nRok 1991 to czas, kiedy zmienia się wszystko dookoła. Polska Ludowa przestała istnieć, ale jej duch mocno się trzyma, a…

150 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Death of a Smoker - Auffret, Tony

The Death of a Smoker - Auffret, Tony

  • Rok vydání 1991

\nThe year is 1991, and the Soviet Union is in a state of collapse. But with chaos reigning in Europe and secrets being…

od 207 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Spy in Chancery (Hugh Corbett Mysteries, Book 3) - Doherty, Paul

Spy in Chancery (Hugh Corbett Mysteries, Book 3) - Doherty, Paul

  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1991

In the third novel of the Hugh Corbett series, he must find a spy who will stop at nothing, not even murder, to keep his…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
One Rainy Night - Laymon, Richard

One Rainy Night - Laymon, Richard

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 1991
  • Horor

A spine-chilling horror novel from the highly acclaimed Richard Laymon, perfect for fans of Dean Koontz and Stephen King…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Crown in Darkness (Hugh Corbett Mysteries, Book 2) - Doherty, Paul

Crown in Darkness (Hugh Corbett Mysteries, Book 2) - Doherty, Paul

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1991
  • Detektivka

The stunning second novel of murder and mayhem in the acclaimed Hugh Corbett series…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Noční můra - Thomas Nicholas Scortia

Noční můra - Thomas Nicholas Scortia

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Thomas Nicholas Scortia. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlatý hoch - Michael Nava

Zlatý hoch - Michael Nava

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Michael Nava. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemství porcelánových andělíčků - Peter AddamsPokles ceny

Tajemství porcelánových andělíčků - Peter Addams

  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1991

Autoři: Peter Addams. Vydavatel: Melantrich 1991. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

22 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spiknutí Černé kobry - Alex Scott

Spiknutí Černé kobry - Alex Scott

  • Počet stran 143
  • Rok vydání 1991

Autoři: Alex Scott. Vydavatel: TV Spektrum 1991. Použitá kniha. Počet stran: 143. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

26 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Až do posledního kmotra - Stanislav Červinka

Až do posledního kmotra - Stanislav Červinka

  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1991

Autoři: Stanislav Červinka. Vydavatel: Tempo 1991. Použitá kniha. Počet stran: 194. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

33 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Postrach Chicaga - Edgar Wallace

Postrach Chicaga - Edgar Wallace

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Edgar Wallace. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt závistivé sestřičky - Kent Westley

Smrt závistivé sestřičky - Kent Westley

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Kent Westley. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rodokaps 3/91 J. F. Dak: Osvoboditel

Rodokaps 3/91 J. F. Dak: Osvoboditel

  • Brožovaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 1991

nakl. Art-servis, 1991, brožovaná, 80 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hyde Christopher - Jericho

Hyde Christopher - Jericho

  • Brožovaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1991

nakl. Svoboda, 1991, první vydání, brožovaná, 304 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tři detektivové a Buffalo Bill

Tři detektivové a Buffalo Bill

  • Brožovaná
  • Počet stran 188
  • Rok vydání 1991

nakl. Orbis, 1991, brožovaná, 188 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Leroux Gaston - Dáma se sametovým náhrdelníkem

Leroux Gaston - Dáma se sametovým náhrdelníkem

  • Brožovaná
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 1991

nakl. Vyšehrad, 1991, brožovaná, 106 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burian Vlasta - Klub fotbalových panen

Burian Vlasta - Klub fotbalových panen

  • Brožovaná
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1991

nakl. Agentura tip, 1991, brožovaná, 110 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Javořická Vlasta - Dva mlýny

Javořická Vlasta - Dva mlýny

  • Brožovaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 1991

nakl. Blok, 1991, brožovaná, 152 stran, dobrý stav…

24 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Naha Ed - Robocop

Naha Ed - Robocop

  • Brožovaná
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 1991

nakl. Premiéra, 1991, 1. vydání, brožovaná, 140 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Angel of Death (Hugh Corbett Mysteries, Book 4) - Doherty, Paul

Angel of Death (Hugh Corbett Mysteries, Book 4) - Doherty, Paul

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1991

In the fourth thrilling novel in the series, medieval sleuth Hugh Corbett must discover how a man can be murdered in full…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
The Firm - John Grisham [EN] (1991, Firma, DOUBLEDAY & CO)

The Firm - John Grisham [EN] (1991, Firma, DOUBLEDAY & CO)

  • Rok vydání 1991
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
716 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Poslední večeře Otýlie Vranské - Zdeněk Bidlo

Poslední večeře Otýlie Vranské - Zdeněk Bidlo

  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1991

Autoři: Zdeněk Bidlo. Vydavatel: Amici 1991. Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ odvážně nastražené léčky - Erle Stanley Gardner

Případ odvážně nastražené léčky - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Erle Stanley Gardner. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ještě jednu sklenku, pane - Eric Kraft

Ještě jednu sklenku, pane - Eric Kraft

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Eric Kraft. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gang - Roger Borniche

Gang - Roger Borniche

  • Počet stran 135
  • Rok vydání 1991

Autoři: Roger Borniche. Vydavatel: Práce 1991. Použitá kniha. Počet stran: 135. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrobník nás rýčem zastele a jiné povídky

Hrobník nás rýčem zastele a jiné povídky

  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1991

Vydavatel: Společnost ALLAN 1991. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt nemá tvář

Smrt nemá tvář

  • Počet stran 143
  • Rok vydání 1991

Vydavatel: Allan 1991. Použitá kniha. Počet stran: 143. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhadná událost na nudapláži - Karel Štorkán

Záhadná událost na nudapláži - Karel Štorkán

  • Počet stran 138
  • Rok vydání 1991

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Interpress 1991. Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt v Praze - John Reeves

Smrt v Praze - John Reeves

  • Počet stran 233
  • Rok vydání 1991

Autoři: John Reeves. Vydavatel: Art-servis 1991. Použitá kniha. Počet stran: 233. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Leigh Victoria - Tajemný ochránce

Leigh Victoria - Tajemný ochránce

  • Brožovaná
  • Počet stran 177
  • Rok vydání 1991

nakl.Wist, 1991, brožovaná, 177 stran, dobrý stav, na zadní straně obálky poznámka propiskou…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Podivuhodné příběhy z čínských tržišť a bazarů

Podivuhodné příběhy z čínských tržišť a bazarů

  • Počet stran 331
  • Rok vydání 1991

nakl. Odeon, 1991, celoplátěná vazba s obálkou, 331 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scortia N. Thomas, Robinson M. Frank - Noční můra

Scortia N. Thomas, Robinson M. Frank - Noční můra

  • Brožovaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 1991

nakl. Svoboda, 1991, brožovaná, 270 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Martinec Jan - Bastard

Martinec Jan - Bastard

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 1991

nakl. Odeon, 1991, vázaná, 333 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Novotný Josef - Causa kamikaze

Novotný Josef - Causa kamikaze

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 1991

nakl. Naše vojsko, 1991, první vydání brožovaná, 156 stran pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaucký František - Tajemství liberatoru X 330

Kaucký František - Tajemství liberatoru X 330

  • Brožovaná
  • Počet stran 125
  • Rok vydání 1991

nakl. Magnet, 1991, brožovaná, 125 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Javořická Vlasta - Dvojí polibek

Javořická Vlasta - Dvojí polibek

  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1991

nakl. Čs. spisovatel, 1991, celoplátěná vazba, s obálkou, 232 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Škvoecký Josef - Scherzo Capriccioso

Škvoecký Josef - Scherzo Capriccioso

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 491
  • Rok vydání 1991

nakl. Odeon, 1991, první vydání vázaná, 491 stran výborný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případ věrného gynekologa - Alexandre Terrel

Případ věrného gynekologa - Alexandre Terrel

  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1991

Autoři: Alexandre Terrel. Vydavatel: FDT 1991. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
V Miláně se vraždí v sobotu - Giorgio Scerbanenco

V Miláně se vraždí v sobotu - Giorgio Scerbanenco

  • Čeština
  • Rok vydání 1991

Autoři: Giorgio Scerbanenco. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Godwulfský rukopis - Robert B. Parker

Godwulfský rukopis - Robert B. Parker

  • Čeština
  • Počet stran 151
  • Rok vydání 1991

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: Odeon 1991. Použitá kniha. Počet stran: 151. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie