
Odważne młode kobiety - Jessica Knoll
- Rok vydání 1978
\nNiesamowita powieść inspirowana atakiem najgłośniejszego seryjnego mordercy.\nTallahassee, rok 1978. Przewodnicząca…
v 2 obchodech

\nNiesamowita powieść inspirowana atakiem najgłośniejszego seryjnego mordercy.\nTallahassee, rok 1978. Przewodnicząca…
v 2 obchodech

\nA jeśli istnieje zbrodnia bez kary...? Grudzień, pierwsza połowa lat osiemdziesiątych. Konstancja Lotta Zarembska,…
MEGAKNIHY.cz

Hororový příběh z magické Šumavy, kde si život a smrt podávají ruce *****V zakázaném území kolem šumavské řeky Křemelná se…
Supertip.cz

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

nakl. Československý spisovatel, 1978, 1. vydání, brožovaná, 206 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

\n\nNajsłynniejszy thriller szpiegowski w historii literatury!\nOsnuta wokół wydarzeń II wojny światowej powieść z 1978…
MEGAKNIHY.cz

Kniha - autor Dávid Manga, 288 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Koniec zimy 1978. V motyčianskej krčme U medveďa…
v 3 obchodech

nakl. Pravda, 1978, vázaná s obálkou, 130 stran, pěkný stav kniha ve slovenštině…
Antikvariát u kostela

nakl. Vyšehrad, 1978, 1. vydání, brožovaná, 183 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 455 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jiří Kalousek, nakl. Albatros, 1978, 1. vydání, vázaná, 144 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 284 stran, dobrý stav, v knize otisky razítka závodní…
Antikvariát u kostela

nakl. Olympia, 1978 vázaná, 205 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1978, první vydání brožovaná, 246 stran dsobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1978, 1. vydání, brožovaná, 316 stran dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1978, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 288 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1978, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 240 stran, dobrý stav, obálka natržená a podlepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1978, 1. vydání, brožovaná, 238 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Lidové nakladatelství, 1978, 1. vydání, vázaná, 232 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Vyšehrad, 1978, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 104 stran dobrý stav, na deskách drobné flíčky, obálka…
Antikvariát u kostela

nakl. Albatros, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou,126 stran, bohatý fotografický doprovod, pěkný stav knihy,…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1978, celoplátěná vazba, s obálkou, 432 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1978, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 181 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela