Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 984

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Chickenhawk - Robert Mason Corgi Books

Chickenhawk - Robert Mason Corgi Books

  • Angličtina
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 1984

Robert Mason's devastating bird's eye-view of the Vietnam war in all its horror A stunning book about the right stuff in the…

od 253 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Ghúl - Brian Keene

Ghúl - Brian Keene

  • Horor
  • Rok vydání 1984

Je červen roku 1984. Začaly letní prázdniny a Timmy Graco se těší, že místo školy bude číst komiksy, vysedávat v podzemní…

335 Kč

Supertip.cz

Zobrazit detail
EMMA LATHEN - Kuře k večeři (Kuře k večeři)

EMMA LATHEN - Kuře k večeři (Kuře k večeři)

  • Čeština
  • Počet stran 237
  • Rok vydání 1984

Detektivní příběh s dobrou zápletkou se odehrává v prostředí dravě úspěšné firmy dodávající hotová kuřata do domu. Vzestup…

45 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Zlámaný Svatopluk - Případ s černým vzadu

Zlámaný Svatopluk - Případ s černým vzadu

  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1984

nakl. Mladá fronta, 1984, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 312 stran, pěkný stav knihy, obálka otřepená, natržená…

17 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
VLADIMÍR PŘIBSKÝ - Sedm bílých plášťů (Sedm bílých plášťů)

VLADIMÍR PŘIBSKÝ - Sedm bílých plášťů (Sedm bílých plášťů)

  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1984
  • Detektivka

Detektivní román je situován do nemocnice venkovského města, v níž zemře starší paní. Její smrt mohla zavinit nešťastná…

50 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
EMMA LATHENOVÁ - Kuře k večeři (Kuře k večeři)

EMMA LATHENOVÁ - Kuře k večeři (Kuře k večeři)

  • Čeština
  • Počet stran 237
  • Rok vydání 1984

Detektivní příběh s dobrou zápletkou se odehrává v prostředí dravě úspěšné firmy dodávající hotová kuřata do domu. Vzestup…

70 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Vesmírní detektivové

Vesmírní detektivové

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1984

Fantastika 84, nakl. Lidové, 1984, první vydání, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steinberg Werner - Mezi rakví a Araratem

Steinberg Werner - Mezi rakví a Araratem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1984

nakl. Mladá fronta, 1984, první vydání, vázaná, 184 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steiniger Kurt - Opojení

Steiniger Kurt - Opojení

  • Brožovaná
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 1984

nakl. Vyšehrad, 1984, 1. vydání, brožovaná, 173 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Labrunie Jean - Šerif

Labrunie Jean - Šerif

  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1984

nakl. Mladá fronta, 1984, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 184 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cílek Roman - Osm dní z léta

Cílek Roman - Osm dní z léta

  • Brožovaná
  • Počet stran 183
  • Rok vydání 1984

nakl. Vyšehrad, 1984, brožovaná, 183 stran, dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Updike John - Milenci a manželé

Updike John - Milenci a manželé

  • Počet stran 407
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 407 stran. dobrý stav, obálka zašlá, z vnitřní stany obálky…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Japrisot Sébastien - Vražedné léto - edice KAPKA - svazek č.187

Japrisot Sébastien - Vražedné léto - edice KAPKA - svazek č.187

  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1984

ilustrace Ladislav Kuklík, nakl. Mladá fronta, 1984, první vydání, celoplátěná vazba, vazba s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

23 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pok Lubor - Zápas nad propastí

Pok Lubor - Zápas nad propastí

  • Počet stran 367
  • Rok vydání 1984

ilustrace Jiří Brázda, nakl. Mladá fronta, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 367 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Uher František - Mrtvá minulost

Uher František - Mrtvá minulost

  • Brožovaná
  • Počet stran 211
  • Rok vydání 1984

nakl. Melantrich, 1984, 1. vydání, brožovaná, 211 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scortia Thomas N., Robinson Frank M. - Noční můra

Scortia Thomas N., Robinson Frank M. - Noční můra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 231
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 231 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de Vries Theun - Skřeti z podsvětí

de Vries Theun - Skřeti z podsvětí

  • Počet stran 411
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 411 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
De Céspedes Alba - Výčitka

De Céspedes Alba - Výčitka

  • Počet stran 427
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, první vydání, celoplátěná vazba, 427 stran, velmi pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Llosa Mario Vargas - Tetička Julie a zneuznaný génius

Llosa Mario Vargas - Tetička Julie a zneuznaný génius

  • Počet stran 334
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 334 stran, velmi dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lathenová Emma - Kuře k večeři

Lathenová Emma - Kuře k večeři

  • Brožovaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 1984

obálka Adolf Born, nakl. Odeon, 1984, první vydání brožovaná, 238 stran pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Luhan Lukáš - Strážce bílého stáda

Luhan Lukáš - Strážce bílého stáda

  • Brožovaná
  • Počet stran 63
  • Rok vydání 1984

ilustrace František Kalenský, nakl. Albatros, 1984, brožovaná, 63 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fabricius Johan - Klukovská hra

Fabricius Johan - Klukovská hra

  • Počet stran 152
  • Rok vydání 1984

nakl. Mladá fronta, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 152 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Guljakovskij Jevgenij - Smrtící mlha

Guljakovskij Jevgenij - Smrtící mlha

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1984

vydalo Lidové nakl., 1984, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, velmi dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bártl Stanislav - Záhada konvoje PQ 17

Bártl Stanislav - Záhada konvoje PQ 17

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1984

nakl. Mladá fronta, 1984, brožovaná, 160 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fajtl František - Podruhé doma

Fajtl František - Podruhé doma

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1984

nakl. Naše vojsko, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 320 stran, fotografické přílohy, pěkný stav knihy, obálka…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Merle Robert - V rozpuku mládí

Merle Robert - V rozpuku mládí

  • Počet stran 576
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 576 stran, pěkný stav knihy, obálka trochu zašlá…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Graves Robert - Já, Claudius

Graves Robert - Já, Claudius

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 394
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, vázaná, s obálkou, 394 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Seydewitzovi Ruth a Max - Zrození Venuše

Seydewitzovi Ruth a Max - Zrození Venuše

  • Brožovaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1984

nakl. Vyšehrad, 1984, první vydání brožovaná, 136 stran pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tuulik Ulo - Jalovec i sucho přečká

Tuulik Ulo - Jalovec i sucho přečká

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1984

nakl. Naše vojsko, 1984, první vydání, vázaná, 192 stran, velmi pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jenča Juraj Ilja - Operace 2017

Jenča Juraj Ilja - Operace 2017

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1984

nakl. Naše vojsko, 1984, 1. vydání, brožovaná, 200 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, v knize několik otisků razítka…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Christie Agatha - Plavý kůň

Christie Agatha - Plavý kůň

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1984

nakl. Práce, 1984, 1. vydání, brožovaná, 184 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bourová Daniele - Naše rodina

Bourová Daniele - Naše rodina

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 34
  • Rok vydání 1984

ilustrace autorka, nakl. Albatros, 1984, 1. vydání, vázaná, lamino, 34 stran, pěkný stav, v knize školní razítka…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Queen Ellery - Třikrát Queen Otec a syn

Queen Ellery - Třikrát Queen Otec a syn

  • Počet stran 731
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, celoplátěná vazba, 731 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Halířová Heda - Udet, syn divočiny KOD 164

Halířová Heda - Udet, syn divočiny KOD 164

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1984

KOD 164, ilustroval Pavel Major, nakl. Albatros, 1984, 1. vydání, vázaná, lamino, 160 stran, velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Slečne Blandishovej netreba orchidey

Chase James Hadley - Slečne Blandishovej netreba orchidey

  • Počet stran 488
  • Rok vydání 1984

+ Radšej ostať chudobný, Ja sa budem smiať naposledy, nakl. Slovenský spisovateľ, 1984, celoplátěná vazba, s obálkou, 488…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rigby Ray - Pahorek

Rigby Ray - Pahorek

  • Počet stran 302
  • Rok vydání 1984

nakl. Naše vojsko, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 302 stran, velmi pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bakalář, Cihlář, Černý - Zlatá kniha cyklistiky

Bakalář, Cihlář, Černý - Zlatá kniha cyklistiky

  • Počet stran 217
  • Rok vydání 1984

nakl. Olympia, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 217 stran, 48 stran obrazové přílohy, pěkný stav v knize,…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Van Gulik Robert - Třikrát život a skutky soudce Ti

Van Gulik Robert - Třikrát život a skutky soudce Ti

  • Počet stran 529
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, celoplátěná vazba, 529 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Třikrát v roli obhájce Perry Mason - Erle Stanley Gardner

Třikrát v roli obhájce Perry Mason - Erle Stanley Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 475
  • Rok vydání 1984

Třikrát v roli obhájce Perry Mason antikvariátní - zachovalá…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gadda Carlo Emilio - Vévodství v plamenech

Gadda Carlo Emilio - Vévodství v plamenech

  • Brožovaná
  • Počet stran 262
  • Rok vydání 1984

Světová četba sv. 530, nakl. Odeon, 1984, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 262 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kerouac Jack - Mag

Kerouac Jack - Mag

  • Počet stran 136
  • Rok vydání 1984

nakl. Práce, 1984, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 136 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Igitjan Genrich - Minas Avetisjan

Igitjan Genrich - Minas Avetisjan

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1984

nakl. Odeon, 1984, 1. vydání, brožovaná, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doyle Conan Arthur - Biela Kompánia

Doyle Conan Arthur - Biela Kompánia

  • Počet stran 273
  • Rok vydání 1984

nakl. Mladé letá, 1984, celplátěná vazba, s obálkou, 273 stran, dobrý stavobálka po okrajích trochu otřepená…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie