Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 982

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Samotny mężczyzna - Bernardo Atxaga

Samotny mężczyzna - Bernardo Atxaga

  • Rok vydání 1982

Pięć pełnych napięcia dni w upalnej Katalonii 1982 roku. Reprezentacja Polski w piłce nożnej zatrzymuje się w…

144 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Secret House Of Death - Ruth Rendell

The Secret House Of Death - Ruth Rendell

  • Detektivka
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1982

Yet it was Susan who found the murdered bodies of the lovers, locked not in passion, but in death. And it was Susan whose…

od 310 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
LEONID SLOVIN - Smrt na kolejích (Smrt na kolejích)

LEONID SLOVIN - Smrt na kolejích (Smrt na kolejích)

  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1982

Dva kriminální příběhy spojené hlavním hrdinou - kriminalistou a místem zločinu, oba se totiž odehrávají v rychlíku. Ve…

50 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Christieová Agatha - Není kouře bez ohýnku

Christieová Agatha - Není kouře bez ohýnku

  • Brožovaná
  • Počet stran 146
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, brožovaná, 146 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Motel Sun Down - Simone St. James

Motel Sun Down - Simone St. James

  • Rok vydání 1982

\nUpiorny thriller z elementami nadprzyrodzonymi, który przyprawia o dreszczeFell w stanie Nowy Jork, 1982 rok.…

188 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Lord Peter Views the Body - Sayers, Dorothy L

Lord Peter Views the Body - Sayers, Dorothy L

  • Počet stran 352
  • Rok vydání 1982
  • Detektivka

The fourth book in the classic British detective series featuring amateur sleuth Lord Peter Wimsey, with a new introduction…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Nachtfahrt - Goerz, Tommie

Nachtfahrt - Goerz, Tommie

  • Rok vydání 1982

In einer Nacht im Jahr 1982 brechen zwei junge Menschen aus Franken zu einer Reise mit unbekanntem Ziel auf - und sind…

255 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Big Six - Arthur Ransome [EN] (1982, Vázaná, Vintage Books)

The Big Six - Arthur Ransome [EN] (1982, Vázaná, Vintage Books)

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 1982

It's great detective work that's needed now. Bill, Peter and Joe are falsely accused of setting boats adrift and the whole…

391 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
ZBYNĚK KOVANDA - Oběť číslo nula (Oběť číslo nula)

ZBYNĚK KOVANDA - Oběť číslo nula (Oběť číslo nula)

  • Čeština
  • Počet stran 173
  • Rok vydání 1982

Dramatický příběh ze západní hranice, který svými kořeny sahá do roku 1968. Vojáci zakládají hudební sbor, pořádají…

60 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Suneson Vic - V mlze

Suneson Vic - V mlze

  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1982

nakl. Mladá fronta, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 176 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Odebrant Per, Ohlsson Joel - Mamlasové a mizerové

Odebrant Per, Ohlsson Joel - Mamlasové a mizerové

  • Brožovaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1982

nakl. Svoboda,1982, brožovaná, 214 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Laurent Frédéric - Černý orchestr

Laurent Frédéric - Černý orchestr

  • Počet stran 384
  • Rok vydání 1982

nakl. Svoboda, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou 384 stran, dobrý stav, na předsádkách stopy po lepicí pásce, v…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Charteris Leslie - Svatý opět přichází

Charteris Leslie - Svatý opět přichází

  • Brožovaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 1982

nakl. Melantrich, 1982, 1. vydání, brožovaná, 194 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vančura Vladislav - Luk královny Dorotky

Vančura Vladislav - Luk královny Dorotky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 179
  • Rok vydání 1982

nakl. Československý spisovatel, 1982, vázaná, s obálkou, 179 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nyguistová Gerd - Nebožtík si nepřál květy

Nyguistová Gerd - Nebožtík si nepřál květy

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1982

nakl. Československý spisovatel, 1982, 1. yvdání, brožovaná, 200 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Loriotová Noëlle - Nejcennější co mám

Loriotová Noëlle - Nejcennější co mám

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1982

ilustrace Jana Kadlecová, nakl. Mladá fronta, 1982 1. vydání, brožovaná, 176 stran, dobrý stav…

23 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thomasová Adrienne - Andrea

Thomasová Adrienne - Andrea

  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1982

Ilustrace František Skála, nakl. Albatros, 1982, celoplátěná vazba, s obálkou, 272 stran, pěkný stav v knize, obálka…

23 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heller Joseph - Něco se stalo

Heller Joseph - Něco se stalo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 545
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 545 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Řezáč Tomáš - Smrt v ulicích

Řezáč Tomáš - Smrt v ulicích

  • Brožovaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1982

nakl. Práce, 1982, první vydání brožovaná, 304 stran dobrý stav, vzadu razítko knihovny ROH…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gamarra Pierre - Dvanáct tun diamantu

Gamarra Pierre - Dvanáct tun diamantu

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1982

nakl. Albatros, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 160 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a podlepená…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Preuss Gunter - Julie

Preuss Gunter - Julie

  • Počet stran 270
  • Rok vydání 1982

ilustrace Petr Holzner, nakl. Albatros, 1982 celoplátěná vazba, s obálkou, 270 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gilbert Michael - Etruská síť

Gilbert Michael - Etruská síť

  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1982

nakl. Mladá fronta, 1982, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 176 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně natržená a…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tady končí každý špás

Tady končí každý špás

  • Brožovaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 1982

Lidové nakl., 1982, první vydání, brožovaná, 152 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Christie Agatha - Sedemnásť orieškov na rozlusknutie

Christie Agatha - Sedemnásť orieškov na rozlusknutie

  • Počet stran 259
  • Rok vydání 1982

nakl. Pravda, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 259 stran, ve slovenském jazyce, drobné flíčky na horní ořízce,…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nesvadba Josef - Jak předstírat smrt

Nesvadba Josef - Jak předstírat smrt

  • Počet stran 209
  • Rok vydání 1982

nakl. Mladá fronta, 1982, edice KAPKA svazek č. 179, celoplátěná vazba, s obálkou, 209 stran, pěkný stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Vdova Coudercová, Mladý Cardinaud

Simenon Georges - Vdova Coudercová, Mladý Cardinaud

  • Brožovaná
  • Počet stran 235
  • Rok vydání 1982

nakl. Svoboda, 1982, brožovaná, 235 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Suja Stanislav - Operace Modré barety

Suja Stanislav - Operace Modré barety

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1982

nakl. Mladá fronta, 1982, první vydání brožovaná, 200 stran pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Levin Ira - Rosemary má děťátko, Stepfordské paničky

Levin Ira - Rosemary má děťátko, Stepfordské paničky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, vázaná, s obálkou, 276 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wuttková Britta - Homunkulus z triptychu

Wuttková Britta - Homunkulus z triptychu

  • Počet stran 248
  • Rok vydání 1982

nakl. Svoboda, 1982, 1970, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 248 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kagarlickij J. - Fantastika, Utopie, Antiutopie

Kagarlickij J. - Fantastika, Utopie, Antiutopie

  • Brožovaná
  • Počet stran 438
  • Rok vydání 1982

nakl. Panorama, 1982, 1. vydání, brožovaná, 438 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Olbracht, Nový, Vančura - Marijka nevěrnice

Olbracht, Nový, Vančura - Marijka nevěrnice

  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 288 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Start bez cíle

Francis Dick - Start bez cíle

  • Brožovaná
  • Počet stran 533
  • Rok vydání 1982

nakl. Olympia, 1982, 1. vydání, brožovaná, 533 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacDonald John D. - Umrieť v purpurovej krajine, Cena vraždy, Dohodnúť sa so žralokom

MacDonald John D. - Umrieť v purpurovej krajine, Cena vraždy, Dohodnúť sa so žralokom

  • Thriller
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 1982

nakl. Slovenský spisovatel, 1982, celoplátěná vazba, s obálkou, 448 stran, ve slovenském jazyce, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain Ed - Hluchý nám to osladí

McBain Ed - Hluchý nám to osladí

  • Slovenština
  • Počet stran 210
  • Rok vydání 1982

nakl. Smena, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 210 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kovanda Zbyněk - Strejda se mi nezdá

Kovanda Zbyněk - Strejda se mi nezdá

  • Počet stran 125
  • Rok vydání 1982

ilustrace Josef Dujchoň, nakl. Albatros, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 125 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaplický Václav - Gornostaj

Kaplický Václav - Gornostaj

  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1982

ilustrace Jiří Mocek, nakl. Naše vojsko, 1982, celoplátěná vazba, s obálku, 208 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Highsmithová Patricia - Třikrát vražda z posedlosti

Highsmithová Patricia - Třikrát vražda z posedlosti

  • Počet stran 636
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, 636 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Árkus István - Černá internacionála v akci

Árkus István - Černá internacionála v akci

  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1982

nakl. Naše vojsko, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 216 stran, obrazový doprovod, dobrý stav, obsahuje razítko…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rakús Stanislav - Píseň o studniční vodě

Rakús Stanislav - Píseň o studniční vodě

  • Brožovaná
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 1982

nakl. Mladá fronta, 1982, brožovaná, 158 stran, dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Krajný Miloslav - Frans Masereel

Krajný Miloslav - Frans Masereel

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, brožovaná, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Navarská Margita - Heptameron

Navarská Margita - Heptameron

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1982

ilustrace Dušan Grečner, nakl. Tatran, 1982, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 256 stran, ve slovenském jazyce,…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rabšteinek, Poruba - Budoucím myslivcům a ochráncům přírody

Rabšteinek, Poruba - Budoucím myslivcům a ochráncům přírody

  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1982

nakl. Albatros, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran, obrazový doprovod, pěkný stav, obálka natržená a…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Basu Samareš - Pouť za nektarem nesmrtelnosti

Basu Samareš - Pouť za nektarem nesmrtelnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 277
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 277 stran, dobrý stav, spodní hrana desek mírně odřená…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Letenay A., Ároch M. - Plasty ve stavebníctve

Letenay A., Ároch M. - Plasty ve stavebníctve

  • Slovenština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 1982

nakl. Alfa, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 216 stran ve slovenském jazyce, 65 obrázků, 31 tabulek, dobrý…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Michal Psellos - Byzantské letopisy

Michal Psellos - Byzantské letopisy

  • Počet stran 350
  • Rok vydání 1982

nakl. Odeon, 1982, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 350 stran, velmi dobrý stav Chronographia (Letopisy) je…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cenek Edvard - Vyzvědačka B7, Vražda v Záhoří

Cenek Edvard - Vyzvědačka B7, Vražda v Záhoří

  • Počet stran 227
  • Rok vydání 1982

nakl. Konfrontation AG/SA, 1982, brožovaná, 227 stran, výborný stav…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie