
Edgar Wallace Nebezpečná hra Stav: Použité zboží - běžné opotřebení
- Čeština
- Počet stran 104
- Rok vydání 1993
John Southers, mladík jehož zálibou je chov drůbeže, je falešně obviněn z vraždy kapitána Attymara. Jeho sousedem a přítelem…
Apokryf

John Southers, mladík jehož zálibou je chov drůbeže, je falešně obviněn z vraždy kapitána Attymara. Jeho sousedem a přítelem…
Apokryf
![The Thirty-Nine Steps - Buchan, John [EN] (1993, Brožovaná, Wordsworth Editions Ltd)](/img/image-placeholder.png)
Richard Hannay finds a corpse in his flat, and becomes involved in a plot by spies to precipitate war and subvert British…
v 2 obchodech

Vydáno: 1993 Alpress Počet stran: 336 Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem ISBN: 80-901187-3-9 Kvalita 10/10 Nová kniha…
Knihyza39kc.cz

Autoři: Hubert Friedl. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Juliana Robinsonová je úspěšná obchodnice s nemovitostmi. Neočekávaná nemoc v jejím životě mnoho změní. V nouzi najde…
modralupa.cz

nakl. Český spisovatel, 1993, první vydání, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

\nMaj 1993 roku mieszkańcy Gliwic zapamiętali na długo Kilka miesięcy wyczerpującego śledztwa przyniosło upragniony efekt -…
MEGAKNIHY.cz

\nRok 1993. Odkąd do rodziny Teodora Kozińca wkroczył fanatyzm religijny, agresywny ojciec i uległa mu partnerka stosują…
MEGAKNIHY.cz

The sixth brilliant novel in the acclaimed Hugh Corbett series pulsates with excitement…
v 2 obchodech

Murder Among Us is the fourth English village murder mystery in the thrilling Mitchell & Markby series by Ann Granger…
v 2 obchodech

Autoři: Franklin W. Dixon. Vydavatel: Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit 1993. Použitá kniha. Počet stran: 157.…
Restorio.cz

Autoři: Joseph Wambaugh. Vydavatel: Svoboda-Libertas 1993. Použitá kniha. Počet stran: 204. Žánr: Knihy - Detektivky,…
Restorio.cz

Autoři: Sidney Spies. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Barbora Victorová. Vydavatel: Gemini 1993. Použitá kniha. Počet stran: 233. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Alfonso Grosso. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Jules Quicher. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Patrick Anderson. Vydavatel: Erika 1993. Použitá kniha. Počet stran: 194. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Sešitové vydání časopisového rodokapsu Vás všechny zavede za vzrušujícími, neobyčejnými příběhy a za více než napínavým a…
modralupa.cz

Sbírka SF povídek. Najdou se zde povídky jak humoristické, detektivní tak i ryzí science fiction. Své dobrodružné SF povídky…
modralupa.cz

Lien Rag se skrývá u Zrzavých lidí a stará se o svého syna Jdriena na kopuli Purple Station. Kmen Jdrou kopuli stanice…
modralupa.cz

Špionážní román vypráví příběhy agenta Britské tajné služby, jenž hodnotí období tzv.studené války a přemýšlí o své úloze v…
modralupa.cz

Brzy poté, co Mayra Barnesová přijme prázdninové zaměstnání u paní Cottlerové, začne být náměsíčná. Uprostřed hluboké noci…
modralupa.cz

Ediční řada Stopy Zločinu / Hardy boys 4, nakl. Kredit, 1993, 1. vydání, brožovaná, 155 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda - Libertas, 1993, 1. vydání, brožovaná, 143 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1993, vázaná, 236 stran, dobrý stav, na stránkách místy zažloutlé flíčky…
Antikvariát u kostela

nakl. Ivo Železný , 1993, brožovaná, 235 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Osveta, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 352 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1993, brožovaná, 272 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Cesty, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 263 stran, pěkný stav knihy, obálka na zadní straně trochu natržená a…
Antikvariát u kostela

Autoři: Arthur Herzog. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Franklin W. Dixon. Vydavatel: Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit 1993. Použitá kniha. Počet stran: 152.…
Restorio.cz

Autoři: Clark, Mary Higgins,Nuhlíčková, Ivana. Vydavatel: Baronet 1993. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Margaret Truman. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Sam Llewellyn. Vydavatel: Olympia 1993. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…
Restorio.cz

Autoři: Loriano Macchiavelli. Vydavatel: Svoboda-Libertas 1993. Použitá kniha. Počet stran: 234. Žánr: Knihy - Detektivky,…
Restorio.cz

Autoři: Ingrid Noll. Vydavatel: Svoboda-Libertas 1993. Použitá kniha. Počet stran: 157. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…
Restorio.cz

Autoři: Robert Ludlum. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

nakl. Universe, 1993, brožovaná, 208 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. AFSF, 1993, brožovaná, 169 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Dita, 1993, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Motto, 1993, vázaná, lamino, 208 stran, pěkný stav, na předsádce vepsáno věnování…
Antikvariát u kostela

nakl. Gemini, 1993, 1. vydání, vázaná, lamino, 234 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1993, brožovaná, 138 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Erika, 1993, vázaná, 250 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Návrat, 1993, vázaná, 144 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Alastair MacNeill. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Jan Čech. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Franklin W. Dixon. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz