
To jeszcze nie koniec - Michal Sýkora
- Thriller
- Rok vydání 1987
\nUpalne lato 1987 roku. Magda, Zuza i Hana spędzają wakacje w starej willi rodziny Trebovickich.\nSielankę przerywa…
MEGAKNIHY.cz

\nUpalne lato 1987 roku. Magda, Zuza i Hana spędzają wakacje w starej willi rodziny Trebovickich.\nSielankę przerywa…
MEGAKNIHY.cz

Detektívka obľúbeného amerického autora - dej sa ako vždy odohráva v imaginárnom meste Isola so známym 87. policajným…
modralupa.cz

nakl. Vyšehrad, 1987, brožovaná, 182 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela
![The Rector's Daughter - Mayor, F. M. [EN] (1987, Brožovaná, Little, Brown Book Group)](/img/image-placeholder.png)
*'Her work is certainly far too little known in relation to the greatness of her talent. But her masterpiece THE RECTOR'S…
v 2 obchodech

Tri desaťročia po procese niekto zavraždí Arvida Storholta, najznámejšieho nórskeho špióna, ktorého zatkli a odsúdili v roku…
MEGAKNIHY.cz

Buenos Aires, 1987. Lisandra Puig est retrouvée morte défenestrée, au pied de son immeuble. La police aussitôt suspecte son…
MEGAKNIHY.cz

Carl Mørck vom Sonderdezernat Q ermittelt in einem neuen Fall: eine Reihe vermisster Personen aus dem Jahr 1987. Die Spur…
MEGAKNIHY.cz

nakl. Mladá fronta, 1987, 1. vydání, brožovaná, 296 stran textu, 16 stran přílohy, dobrý stav,čelní strana obálky natržená a…
v 2 obchodech

nakl. Středočeské, 1987, první vydání, vázaná, 144 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Vyšehrad, 1987, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jiří Svoboda, nakl. Mladá fronta, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 232 stran, pěkný stav,…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1987, první vydání vázaná, 400 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jana Lochotská, nakl. Naše vojsko, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 384 stran, pěkný stav, v knize…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 156 stran, pěkný stav, v knize je několik otisků razítka…
Antikvariát u kostela

nakl. Čs. spisovatel, 1987, brožovaná, 168 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

aneb Večírek s třaskavinou, nakl. Odeon, 1987, 1. vydání celoplátěná vazba, s obálkou, 357 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace obálky Adolf Born, nakl. Odeon, 1987, 1. vydání, brožovaná, 251 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Profil, 1987, brožovaná, 320 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1987, první vydání brožovaná, 168 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Miloš Vrbata, nakl. Mladá fronta, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 166 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Česloslovenský spisovatel, 1987, celoplátěná vazba, s obálkou, 408 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

kresba na obálce Adolf Born, nakl. Melantrich, 1987, 1. vydání, brožovaná, 242 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1987, brožovaná, 732 stran dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1987, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 278 stran, dobrý stav, Příběh z války za nezávislost.…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1987, celoplátěná vazba, 384 stran, pěkný stav, bez obálky…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1987, 1. vydání, brožovaná, 348 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Olga Čechová, nakl. Albatros, 1987, vázaná, lamino, 126 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1987, 1. vydání, brožovaná, 181 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 491 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1987, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 320 stran, bohatý obrazový doprovod, pěkný stav, obálka natržená…
Antikvariát u kostela

ilustrace Kateřina Černá, nakl. Albatros, 1987, celoplátěná vazba, s obálkou, 180 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Lidové nakl., 1987, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 416 stran, pěkný stav, obsahuje razítka z podnikové knihovny…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 208 stran, dobrý stav, na předsádkách stopy…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, 608 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Práce, 1987, brožovaná, 256 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1987 brožovaná, 254 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Lidové nakladatelství, 1987, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 367 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1987, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 240 stran, pěkný stav, v knize několik otisků razítka…
Antikvariát u kostela

Key Porter Books, 1987, vázaná, s obálkou, 248 stran, v anglickém jazyce, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Tatran, 1987, celoplátěná vazba, s obálkou,120 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav, vepsáno krátké věnování…
Antikvariát u kostela

nakl. Novinář, 1987, brožovaná, 166 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela