
Kde raky spievajú (Delia Owens)(Pevná)
- Rok vydání 1969
- Pevná / vázaná
- Slovenština
- Počet stran 300
V pokojnom mestečku Barkley Cove na pobreží Severnej Karolíny dlhé roky kolujú strašidelné historky o Dievčati z močiara.…
v 7 obchodech

V pokojnom mestečku Barkley Cove na pobreží Severnej Karolíny dlhé roky kolujú strašidelné historky o Dievčati z močiara.…
v 7 obchodech

\nKolejna książka z cyklu Baśka Zajda, jednej z najpopularniejszych polskich serii kryminalnych\nCzy można uciec przed…
MEGAKNIHY.cz

Nakl.: Amag běžný formát prošlá roku 1969 stav - velmi dobrý…
Antikvariát u kostela

The year is 1969 and ten guests are about to enjoy a country house weekend at Tavistock Hall.…
v 2 obchodech

Reissue of Peter Lovesey's first acclaimed book that started his career nearly 50 years ago…
v 2 obchodech

Vynikajúci detektívny román Halloweensky večierok z roku 1969, je jednou z posledných kníh Agathy Christie. Popri Herculovi…
MEGAKNIHY.cz

ilustrace Kamil Lhoták, nakl. Albatros, 1969, první vydání, brožovaná, 88 stran, dobrý stav, obálka v horším stavu…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jaroslav Kadlec, nakl. Mladá fronta, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 248 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1969, první vydání vázaná, 201 stran pěkný stav knihy, obálka otřepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1969, celoplátěná vazba, s obálkou, 242 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 324 stran, dobrý stav, obálka natržená a…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1969, 1. vydání, brožovaná, 416 stran, dobrý stav, obálka zašlá…
Antikvariát u kostela

nakl. Magnet, 1969, brožovaná, 216 stran, fotografické přílohy, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1969, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 310 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Orbis, 1969, 1. vydání, brožovaná, 80 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Obálka Štefan Bobota nakl. Smena, 1969 brožovaná, 48 stran dobrý stav, ve slovenštině dobrodružné romány Smena č. 156…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1969, 1. vydání, brožovaná, 232 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 172 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně zašlá…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1969, 1. vydání, brožovaná, 216 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 224 stran, fotografické přílohy, pěkný stav knihy, obálka…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 272 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně zašlá, natržená…
Antikvariát u kostela

ilustrace Jan Žbánek, nakl. Albatros, 1969, 1. vydání, vázaná, 148 stran, dobrý stav, na úvodní stránce podpis původního…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá Fronta, 1969, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran textu, 48 stran obrazové přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela