Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 971

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
"Negodjaj iz Swfljo" Per Wahloo, Maj Sjowallová

"Negodjaj iz Swfljo" Per Wahloo, Maj Sjowallová

  • Rok vydání 1971
  • Detektivka

"Negodjaj iz Swfljo" Per Wahloo, Maj Sjowallová Věková kategorie: 16+. Typ obálky: Měkká vazba. Mai Cheval a Per Vale jsou…

190 Kč

Potraviny Kolobok

Zobrazit detail
ROMAN CÍLEK - Vyslechněte rozsudek (Vyslechněte rozsudek)

ROMAN CÍLEK - Vyslechněte rozsudek (Vyslechněte rozsudek)

  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 1971

Reportážní rekonstrukce dvou soudních přelíčení s bývalými nacistickými zločinci. Neobyčejně dramaticky ztvárnil případ…

40 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Marric J. J. - Noc komisaře Gideona

Marric J. J. - Noc komisaře Gideona

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1971

nakl. Orbis, 1971, první vydání, brožovaná, 160 stran, dobrý stav…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
J.C. MASTERMAN - Případ čtyř přátel (Případ čtyř přátel)

J.C. MASTERMAN - Případ čtyř přátel (Případ čtyř přátel)

  • Čeština
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 1971
  • Detektivka

Ústřední postavou Případu čtyř přátel je detektiv-amatér, rakouský právník Brendel: tentokrát se věnuje něčemu, co nazývá…

45 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Hejcman Pavel - V těchto prchavých okamžicích

Hejcman Pavel - V těchto prchavých okamžicích

  • Brožovaná
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 1971

nakl. Mladá fronta, 1971, 1. vydání, brožovaná, 236 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bez motivu (detektivní povídky)

Bez motivu (detektivní povídky)

  • Brožovaná
  • Počet stran 166
  • Rok vydání 1971

Detektivní povídky - Chandler, Hammet, Irish, Maurier... nakl. Orbis, 1971, 1.vydání, brožovaná, 166 stran, dobrý stav…

24 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cassou Jean - Pařížský masakr

Cassou Jean - Pařížský masakr

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 267
  • Rok vydání 1971

nakl. Odeon, 1971 vázaná, 267 stran dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Nelítostný Maigret

Simenon Georges - Nelítostný Maigret

1
  • Brožovaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1971

nakl. Orbis, 1971, 1. vydání, brožovaná, 212 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
du Maurierová Daphne - Obětní beránek

du Maurierová Daphne - Obětní beránek

  • Brožovaná
  • Počet stran 359
  • Rok vydání 1971

nakl. Mladá fronta, 1971, 1. vydání, brožovaná, 359 stran, dobrý stav, obálka na spodním okraji nepatrně otřepená…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Hry na schovávanou

Simenon Georges - Hry na schovávanou

  • Počet stran 339
  • Rok vydání 1971

Pan Myška, Pohřeb pana Bouveta, Přízraky kloboučníkovy, nakl. Odeon, 1971, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 339…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moyesová Patricia - Vražda podle módy

Moyesová Patricia - Vražda podle módy

  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1971

nakl. Mladá fronta, 1971, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 212 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a podlepená…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kušner Alexandr - Noční stráž

Kušner Alexandr - Noční stráž

  • Brožovaná
  • Počet stran 56
  • Rok vydání 1971

nakl. Vyšehrad, 1971, 1. vydání, brožovaná, 56 stran, dobrý stav, na titulní straně otisk razítka…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fialkowski Konrad - Pátý rozměr

Fialkowski Konrad - Pátý rozměr

  • Brožovaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1971

nakl. Mladá fronta, 1971, 1. vydání, brožovaná, 212 stran, dobrý stav, obálka trochu zašlá, natržená a podlepená…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de Coster Charles - Thyl Ulenspiegel

de Coster Charles - Thyl Ulenspiegel

  • Počet stran 353
  • Rok vydání 1971

nakl. Albatros, 1971, celoplátěná, s obálkou, 353 stran, dobrý stav, zašlá obálka, po okrajích otřepená a podlepená…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mogensen Harald - The Murder Book

Mogensen Harald - The Murder Book

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1971

An Illustrated History of the Detektive Story, nakl. Herder and Herder, 1971, celoplátěná vazba, s obálkou, 192 stran,…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie