Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 977

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Zuza Lewandowska. Początek - Jacek Ostrowski

Zuza Lewandowska. Początek - Jacek Ostrowski

  • Rok vydání 1977

Początek lat siedemdziesiątych. Mecenas Zuza Lewandowska wraca do Płocka — miasta dzieciństwa, niedomkniętych spraw i…

160 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Rochefortová Cristine - Strofy Žofii

Rochefortová Cristine - Strofy Žofii

  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1977

nakl. Mladá fronta, 1977, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 144 stran, dobrý stav, v knize několik otisků razítka…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Unpleasantness at the Bellona Club - Dorothy L. Sayers [EN] (1977, Brožovaná, Hodder And Stoughton Ltd.)

The Unpleasantness at the Bellona Club - Dorothy L. Sayers [EN] (1977, Brožovaná,…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1977

The fifth book in the classic British detective series featuring amateur sleuth Lord Peter Wimsey, with a new introduction…

od 212 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Toufar Pavel - Dokument

Toufar Pavel - Dokument

  • Brožovaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1977

nakl. Mladá fronta, 1977, 1. vydání, brožovaná, 168 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Quentin Patrick - Mé dvě ženy

Quentin Patrick - Mé dvě ženy

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1977

nakl. Mladá fronta, 1977, první vydání, edice KAPKA - svazek č.155, brožovaná, 224 stran pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sabatier Robert - Tři mentolová lízátka

Sabatier Robert - Tři mentolová lízátka

  • Počet stran 638
  • Rok vydání 1977

nakl. Odeon, 1977, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 638 stran, dobrý stav, obálka natržená a podlepená…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hailey Arthur - Hotel

Hailey Arthur - Hotel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 386
  • Rok vydání 1977

nakl. Riopress, 1977, vázaná, lamino, 386 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Vyšetřovací komise

Francis Dick - Vyšetřovací komise

  • Brožovaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1977

nakl. Olympia, 1977, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 204 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Christieová Agatha - Třetí dívka

Christieová Agatha - Třetí dívka

  • Brožovaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1977

nakl. Československý spisovatel, 1977, brožovaná, 232 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Storm Theodor - Včelí jezero

Storm Theodor - Včelí jezero

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1977

Ilustrace Jitka Walterová nakl. Mladá fronta, 1977 vázaná, 160 stran pěkný stav, obálka nahoře malinko roztřepaná…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ceram C. W. - První Američan

Ceram C. W. - První Američan

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 1977

nakl. Odeon, 1977, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 350 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Maigret chystá léčku

Simenon Georges - Maigret chystá léčku

  • Počet stran 236
  • Rok vydání 1977

ilustrace Jiří Šalamoun, nakl. Mladá fronta, 1977, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 236 stran, pěkný stav, obálka…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bálek František - Katedrála hrůzy

Bálek František - Katedrála hrůzy

  • Brožovaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1977

nakl. Naše vojsko, 1977, 1. vydání, brožovaná, 204 stran, dobrý stav, okraje hřbetu mírně odřené…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pluhař Zdeněk - Devátá smrt

Pluhař Zdeněk - Devátá smrt

  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1977

nakl. Blok, 1977, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 204 stran, pěkný stav, v knize razítka podnikové knihovny…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vopat Zdeněk - Případ Kluge

Vopat Zdeněk - Případ Kluge

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1977

vydalo Severočeské nakl., 1977, brožovaná, s obálkou, 184 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně natržená, podlepená…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Švihran Ladislav - Nenápadní společníci

Švihran Ladislav - Nenápadní společníci

  • Počet stran 303
  • Rok vydání 1977

nakl. Albatros, 1977, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 303 stran, obrazový doprovod, pěkný stav knihy, obálka potrhaná,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Třikrát ve slepé uličce

Chase James Hadley - Třikrát ve slepé uličce

  • Počet stran 553
  • Rok vydání 1977

nakl. Odeon, 1977, celoplátěná vazba, 553 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hazlitt William - Myšlenky lehké jako vzduch

Hazlitt William - Myšlenky lehké jako vzduch

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1977

nakl. Odeon, 1977, celoplátěná vazba, 160 stran, velmi dobrý stav, v kartonovém obalu…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Budiš Ratibor - Umět je rozeznít

Budiš Ratibor - Umět je rozeznít

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 99
  • Rok vydání 1977

nakl. Mladá fronta, 1977, 1. vydání, vázaná, lamino, 99 stran, bohatý obrazový doprovod velmi pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kirst H. H. - Kliatba úspechu, Ortel pravdy

Kirst H. H. - Kliatba úspechu, Ortel pravdy

  • Počet stran 592
  • Rok vydání 1977

nakl. Slovenský spisovatel, 1977, celoplátěná vazba, s obálkou, 592 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stulz Percy - Atom v plném světle

Stulz Percy - Atom v plném světle

  • Počet stran 328
  • Rok vydání 1977

nakl. Naše vojsko, 1977, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 328 stran, fotografický doprovod, pěkný stav, obsahuje…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Anfilov V. A. - Krach "Bleskové války"

Anfilov V. A. - Krach "Bleskové války"

  • Počet stran 696
  • Rok vydání 1977

nakl. Naše vojsko, 1977, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 696 stran, dobrý stav, na předsádkách otisky po lepící…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Picek Jan - Poťouchlé povídky

Picek Jan - Poťouchlé povídky

  • Počet stran 135
  • Rok vydání 1977

nakl. Konfrontation AG, 1977, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 135 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně natržená a…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Groszová Sylva - Příliš mnoho úst?

Groszová Sylva - Příliš mnoho úst?

  • Brožovaná
  • Počet stran 93
  • Rok vydání 1977

nakl. Pressfoto, 1977, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 93 stran, dobrý stav, na předsádkách flíčky po papírové pásce,…

230 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie