Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 976

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Kurort wyd. specjalne - Kopka Krzysztof, Pruchniewski Marek, Kowalewski Maciej, Kamza Paweł, Urbański Robert, Wojcieszek Przemysław

Kurort wyd. specjalne - Kopka Krzysztof, Pruchniewski Marek, Kowalewski Maciej,…

  • Rok vydání 1976

Grudzień 1976 roku. Porucznik Ugne Galant trafia na terapię antyalkoholową do zakładu psychiatrycznego kierowanego przez…

108 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
ROBERT LLOYD FISH - Němý svědek (Němý svědek)

ROBERT LLOYD FISH - Němý svědek (Němý svědek)

  • Čeština
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 1976

Zfilmovaná verze této knihy je známá pod názvem ''Bullitův případ''. Zachycuje zdánlivě všední a nevděčnou práci newyorského…

55 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Baner Václav - Zrádné vloupání

Baner Václav - Zrádné vloupání

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1976

vydalo Vydavatelství Magnet, 1976, brožovaná, 128 stran, dobrý stav, zašlá obálka Magnet 3/76…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zabudnutá vražda, 2. vydanie (Agatha Christie)(Pevná)

Zabudnutá vražda, 2. vydanie (Agatha Christie)(Pevná)

  • Rok vydání 1976

Román Zabudnutá vražda, ktorý vyšiel v roku 1976 ako posledná kniha Agathy Christie, je jedným z dvoch diel legendárnej…

od 329 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
GEORGES SIMENON - Donadieuova závěť (Donadieuova závěť)

GEORGES SIMENON - Donadieuova závěť (Donadieuova závěť)

  • Čeština
  • Počet stran 331
  • Rok vydání 1976

Dům Donadieuových v La Rochelle byl jako pevnost, v jejíchž valech sídlí moc, peníze a řád. Neomezeně tu vládl starý rejdař,…

60 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Pike Robert L. - Němý svědek

Pike Robert L. - Němý svědek

  • Brožovaná
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 1976

nakl. Mladá fronta, 1976, 1. vydání, brožovaná, 140 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Edgar - Strach z odhalení

Collins Edgar - Strach z odhalení

  • Brožovaná
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 1976

nakl. Vyšehrad, 1976, 1. vydání, brožovaná, 142 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Petersová Ellis - Figarův pohřeb

Petersová Ellis - Figarův pohřeb

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1976

nakl. Melantrich, 1976, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parnov Jeremij - Truhlice Marie Medicejské

Parnov Jeremij - Truhlice Marie Medicejské

  • Počet stran 407
  • Rok vydání 1976

nakl. Mladá fronta, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 407 stran, dobrý stav, obálka po okrajích otřepená,…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schreyer Wolfgang - Rezident

Schreyer Wolfgang - Rezident

  • Počet stran 382
  • Rok vydání 1976

nakl. Svoboda, 1976, celoplátěná vazba s obálkou, 382 stran, dobrý stav, otřepané okraje obálky…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de Hartog Jan - Nemocnice

de Hartog Jan - Nemocnice

  • Počet stran 285
  • Rok vydání 1976

nakl. Svoboda, 1976, první vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 285 stran, stav - pěkný…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Město malérů - Ellery Queen

Město malérů - Ellery Queen

  • Čeština
  • Počet stran 331
  • Rok vydání 1976
  • Brožovaná

Žánr Světová literatura; Detektivky, krimi Nakladatel Odeon Rok vydání / 1.vydání 1976 Edice nebo Série Queen 5. Jazyk český…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ráž Roman - Smrt v kaštanovém domě

Ráž Roman - Smrt v kaštanovém domě

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1976

nakl. Blok, 1976, první vydání, vázaná, 256 stran, dobrý stav…

27 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Borovička V. P. - Výstřely ze zálohy

Borovička V. P. - Výstřely ze zálohy

  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1976

nakl. Naše vojsko, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 304 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Donadieuová závěť

Simenon Georges - Donadieuová závěť

  • Počet stran 331
  • Rok vydání 1976

nakl. Svoboda, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 331 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně otřepená…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nowak Zdzislaw - Kosmické hlavolamy

Nowak Zdzislaw - Kosmické hlavolamy

  • Brožovaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1976

vydalo SNTL, 1976, 1. vydání, brožovaná, 190 stran, dobrý stav, vepsáno věnování…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Štorkán Karel - Kvočny a král

Štorkán Karel - Kvočny a král

  • Počet stran 112
  • Rok vydání 1976

ilustrace Oldřich Jelínek, nakl. Mladá fronta, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 112 stran + 16 stran obrazové…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Biebl Konstantin - Dej mi svůj prstýnek

Biebl Konstantin - Dej mi svůj prstýnek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 75
  • Rok vydání 1976

nakl. Československý spisovatel, 1976, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 75 stran, dobrý stav, obálka natržená a podlepená…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - 3x Maigret

Simenon Georges - 3x Maigret

  • Počet stran 371
  • Rok vydání 1976

nakl. Odeon, 1976, celoplátěná vazba, 371 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Conrad Joseph - Tajfun a jiné povídky KOD 142

Conrad Joseph - Tajfun a jiné povídky KOD 142

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 1976

KOD 142, ilustrace Josef Duchoň, nakl. Albatros, 1976, 1. vydání, vázaná, lamino, 196 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Szczepański J. J. - Osudný podzim

Szczepański J. J. - Osudný podzim

  • Počet stran 244
  • Rok vydání 1976

nakl. Naše vojsko, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 244 stran, pěkný stav, vepsáno pracovní věnování…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Svetina Tone - Osidla

Svetina Tone - Osidla

  • Počet stran 472
  • Rok vydání 1976

nakl. Naše vojsko, 1976, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 472 stran, pěkný stav knihy, obálka otřepená, drobně…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kůs / Smolmen

Kůs / Smolmen

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1976

vydalo Severočeské nakl., 1976, brožovaná, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gudermuth P., Kriesel W. - Kybernetika a světový názor

Gudermuth P., Kriesel W. - Kybernetika a světový názor

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 1976

nakl. Horizont, 1976, 1. vydání, brožovaná, s obálkou, 156 stran, pěkný stav, razítko knihovny…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deford Frank - Velký Bill Tilden

Deford Frank - Velký Bill Tilden

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 1976

nakl. BB/art, 1976, první vydání vázaná, 230 stran velmi pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie