
Marina (Carlos Ruiz Zafón)(Brožovaná)
- Rok vydání 1980
En la Barcelona de 1980 Oscar Drai sueña despierto, deslumbrado por los palacetes modernistas cercanos al internado en el…
v 7 obchodech

En la Barcelona de 1980 Oscar Drai sueña despierto, deslumbrado por los palacetes modernistas cercanos al internado en el…
v 7 obchodech

Rok 1980. Inga Piątkowska staje u progu dorosłego życia z niemałym bagażem doświadczeń. Choć od samobójstwa jej przyjaciela…
MEGAKNIHY.cz

Tři dívky vešly do lesa, ale vrátila se jen jedna. V roce 1980 otřáslo malým městem zmizení tří dívek, které se vydaly k…
Supertip.cz

Two Hawkins yearbooks in one--based on the Netflix series Stranger Things!Based on Netflix's Stranger Things, this vintage…
v 5 obchodech

Kriminální román o inspektoru newyorské policie, který vyšetřuje vraždu narkomana a přitom odhaluje kriminalitu obyvatel…
modralupa.cz

nakl. Práce 1980, 1. vydání, brožovaná, 380 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Rok 1980, Damaszek. W zaparkowanym samochodzie zostaje zdetonowana bomba, która zabija matkę pewnej dziewczynki.Trzy dekady…
MEGAKNIHY.cz

Zločin v Římském divadle, Zločin v obchodním domě, Zločin v Holandské nemocnici. Z anglických originálů The Roman Hat…
modralupa.cz

nakl. Odeon, 1980, brožovaná, 360 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Vyšehrad, 1980, brožovaná, 127 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 320 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Severočeské nakl. 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 264 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1980, 1. vydání, brožovaná, 140 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Olympia, 1980, 1. vydání, brožovaná, 247 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Kamarád, 1980, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, ilustrace + dobové fotografie, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Žánr Detektivky, Krimi; Světová literatura; Romány Nakladatel Mladá fronta Rok vydání / 1.vydání 1980 Edice nebo Série…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1980, 1. vydání, brožovaná, 243 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1980, první vydání, vázaná, 270 stran, pěkný stav, vepsáno krátké věnování…
Antikvariát u kostela

nakl. Vyšehrad, 1980, 1. vydání. brožovaná, 166 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1980, 1. vydání, brožovaná, 181 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Československý spisovatel, 1980, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 268 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Čestmír Hlavička, nakl. Mladá fronta, 1980, 1. vydání, brožovaná, 247 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1980, 1. vydání, poloplátěná vazba, s obálkou, 580 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Josef Lada, nakl. Albatros, 1980, 1. vydání, vázaná, lamino, 104 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladé letá, 1980, vázaná, lamino, 128 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Paton, 1980, 1. vydání, brožovaná, 46 stran + 18 stran notové přílohy, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Dva směry, dvě politiky nakl. Naše vojsko, 1980, 1. vydání, brožovaná, 240 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Motorová jachta třidy EX, nakl. Naše vojsko, 1980, pěkný stav…
Antikvariát u kostela