Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 944

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Nakoniec príde smrť (Agatha Christie)(Pevná)

Nakoniec príde smrť (Agatha Christie)(Pevná)

  • Rok vydání 1944
  • Pevná / vázaná
  • Slovenština
  • Počet stran 232

Románu Nakoniec príde smrť z roku 1944 patrí v tvorbe Agathy Christie výnimočné miesto – je to jej jediná historická…

od 248 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Uranprojekt - Thiel, Sebastian

Uranprojekt - Thiel, Sebastian

  • Rok vydání 1944

Sommer 1944. Nikolas Brandenburg ist aus Paris nach Düsseldorf zurückgekehrt. Der ehemalige Kommissar muss in seinem…

176 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Špillar, Varga - Muzikantská polka

Špillar, Varga - Muzikantská polka

  • Rok vydání 1944

nakl. Melantrich, 1944, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Resistance Man - Martin Walker

The Resistance Man - Martin Walker

  • Rok vydání 1944

In south-west France, WW2 casts the longest shadow when some rare bank notes are discovered, notes that may have links to…

od 213 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Arnhem dług hańby - Stella-Sawicki Marek

Arnhem dług hańby - Stella-Sawicki Marek

  • Rok vydání 1944

\nŻadne kłamstwo nie może trwać wiecznie Jesienią 1944 roku wydawało się, że koniec wojny jest bliski – armia niemiecka na…

235 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Šrámek Fráňa - Když léto přihrává

Šrámek Fráňa - Když léto přihrává

  • Brožovaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1944

nakl. Fr. Borový, 1944, brožovaná, 288 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fujerová Olga - Host do domu

Fujerová Olga - Host do domu

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1944

nakl. B. Smolíkové-Mečířové, 1944, 1. vydání, brožovaná, 172 stran, dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Malá I. R. - Záhadný ostrov Kajačorp

Malá I. R. - Záhadný ostrov Kajačorp

  • Brožovaná
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 1944

nakl. Vyšehrad, 1944, 1. vydání, brožovaná, 228 stran, dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaufmann G. - Boj proti smrti

Kaufmann G. - Boj proti smrti

  • Brožovaná
  • Počet stran 307
  • Rok vydání 1944

nakl. Orbis, 1944, brožovaná, 307 stran, dobrý stav, okraje obálky otřepené…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie