Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 989

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Uwolniona wyd. kieszonkowe - Igor Brejdygant

Uwolniona wyd. kieszonkowe - Igor Brejdygant

  • Rok vydání 1989

Śmiertelnie niebezpieczna intryga, polskie służby specjalne i niespodziewana miłość.\nTa historia, to dowód na to, że gra o…

84 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Poslední Mohykán

Poslední Mohykán

  • Počet stran 254
  • Rok vydání 1989

Děj se odehrává v pohnutém období amerických dějin, v době bojů mezi Angličany a Francouzi v polovině 18. století, v nichž…

99 Kč

Alescenek.cz

Zobrazit detail
Třikrát černý Harlem - Chester B. Himes

Třikrát černý Harlem - Chester B. Himes

  • Čeština
  • Rok vydání 1989

Autoři: Chester B. Himes. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
PER WAHLÖÖ, MAJ SJÖWALL - Vrah policistů (Vrah policistů)

PER WAHLÖÖ, MAJ SJÖWALL - Vrah policistů (Vrah policistů)

  • Čeština
  • Počet stran 251
  • Rok vydání 1989

Kriminální román líčí rozsáhlé pátrání po pachateli vraždy mladé ženy, ze které je obviněn nevinný člověk, a vyšetřovatel…

60 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Arabella & spol.

Arabella & spol.

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1989

Lovesey, Holding, Hoch, Gerrová, Garfield, Ball, Olson, Ritchie..., nakl. Naše vojsko, 1989, 1. vydání, brožovaná, 272…

15 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Najlepsze kryminały PRL. Wynajęty morderca - Anna Kłodzińska

Najlepsze kryminały PRL. Wynajęty morderca - Anna Kłodzińska

  • Rok vydání 1989

Ostatnia powieść Anny Kłodzińskiej, wydana pod pseudonimem Stanisław Załęski. Końcówka lat 80., czas polskiej transformacji…

112 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Uwolniona - Igor Brejdygant

Uwolniona - Igor Brejdygant

  • Rok vydání 1989

\nŚmiertelnie niebezpieczna intryga, polskie służby specjalne i niespodziewana miłość.\nTa historia, to dowód na to, że gra…

129 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Masz to jak w banku - Ćwirlej Ryszard

Masz to jak w banku - Ćwirlej Ryszard

  • Rok vydání 1989

\nJest rok 1989. W modzie królują niepodzielnie marmurkowe dżinsy. Na ulicach miast pojawiają się przedsiębiorczy handlarze,…

167 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Die Fieberkurve - Glauser, Friedrich [DE] (1989, Brožovaná, Diogenes)

Die Fieberkurve - Glauser, Friedrich [DE] (1989, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1989
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Matto regiert - Selbach Anna [DE] (1989, Brožovaná, Diogenes)

Matto regiert - Selbach Anna [DE] (1989, Brožovaná, Diogenes)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1989

Unfall oder Mord? Wachtmeister Studer recherchiert in einer Umgebung, die Glauser aus eigener Erfahrung nur zu gut gekannt…

204 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
1989 - Wahrheit oder Tod - Val McDermid

1989 - Wahrheit oder Tod - Val McDermid

  • Rok vydání 1989
Doprava od 79 Kč
Osobní odběr od 49 Kč
255 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Clear And Present Danger - Tom Clancy [EN] (1989, Brožovaná, HarperCollins Publishers)

Clear And Present Danger - Tom Clancy [EN] (1989, Brožovaná, HarperCollins…

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1989

The CIA take on Colombian drug lords in Tom Clancy's fifth No 1 bestseller - now reissued with a new cover.…

345 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Horúčka v Marais ; Čachre na bulvári Saint Michel ; Nemá nič nepovie - Léo Malet

Horúčka v Marais ; Čachre na bulvári Saint Michel ; Nemá nič nepovie - Léo Malet

  • Rok vydání 1989

Autoři: Léo Malet. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlá vteřina - Jiří Houser

Zlá vteřina - Jiří Houser

  • Počet stran 95
  • Rok vydání 1989

Autoři: Jiří Houser. Vydavatel: Naše vojsko 1989. Použitá kniha. Počet stran: 95. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
3x v roli detektiva Charles Paris - Simon Brett

3x v roli detektiva Charles Paris - Simon Brett

  • Čeština
  • Rok vydání 1989

Autoři: Simon Brett. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zločin v Orcivale - Émile Gaboriau

Zločin v Orcivale - Émile Gaboriau

  • Počet stran 303
  • Rok vydání 1989

Autoři: Émile Gaboriau. Vydavatel: Slovenský spisovateľ 1989. Použitá kniha. Počet stran: 303. Žánr: Knihy - Detektivky,…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Polka pro astrální ženu - novela mírně fantastická - Jaroslav BočekPokles ceny

Polka pro astrální ženu - novela mírně fantastická - Jaroslav Boček

  • Čeština
  • Rok vydání 1989

Autoři: Jaroslav Boček. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rýže po charvátsku ; Stínová hra - Hana ProškováPokles ceny

Rýže po charvátsku ; Stínová hra - Hana Prošková

  • Čeština
  • Rok vydání 1989

Autoři: Hana Prošková. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

34 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Blindlings. - Desmond Bagley

Blindlings. - Desmond Bagley

  • Rok vydání 1989

Autoři: Desmond Bagley. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Psí dědek - Michel Guibert

Psí dědek - Michel Guibert

  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1989

Žánr Detektivky, Krimi; Světová literatura Nakladatel Mladá fronta Rok vydání / 1.vydání 1989 Edice nebo Série Smaragd 117.…

18 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wilkinson Roderick - Černá whisky

Wilkinson Roderick - Černá whisky

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1989

nakl. Vyšehrad, 1989 brožovaná, 184 stran dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Katzenbach John - V žáru léta

Katzenbach John - V žáru léta

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1989

nakl. Naše vojsko, 1989, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Průjezd zakázán - Ernest Larsen

Průjezd zakázán - Ernest Larsen

  • Čeština
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1989
  • Brožovaná

Žánr Detektivky, Krimi; Světová literatura Nakladatel Československý spisovatel Rok vydání / 1.vydání 1989 Edice nebo Série…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Švejda Jiří - Ve vrcholu pyramidy

Švejda Jiří - Ve vrcholu pyramidy

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1989

nakl. Práce, 1989 brožovaná, 184 stran velmi pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kačírková Eva - Masožravé rostliny (edice Kapka sv. 213)

Kačírková Eva - Masožravé rostliny (edice Kapka sv. 213)

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1989

nakl. Mladá fronta, 1989, edice Kapka sv. 213, brožovaná, 360 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gadenne Paul - Černý vítr

Gadenne Paul - Černý vítr

  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1989

nakl. Odeon, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 320 stran, pěkný stav, v knize několik otisků razítka závodní…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Výstřel v mlze - Josef Žalud

Výstřel v mlze - Josef Žalud

  • Počet stran 91
  • Rok vydání 1989

Autoři: Josef Žalud. Vydavatel: Naše vojsko 1989. Použitá kniha. Počet stran: 91. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrah prchá k horám - Jaroslav Netolička

Vrah prchá k horám - Jaroslav Netolička

  • Počet stran 189
  • Rok vydání 1989

Autoři: Jaroslav Netolička. Vydavatel: Profil 1989. Použitá kniha. Počet stran: 189. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Symbol zůstal mramorový - detektivní příběh z roku 1967 - Anna Sedlmayerová

Symbol zůstal mramorový - detektivní příběh z roku 1967 - Anna Sedlmayerová

  • Čeština
  • Rok vydání 1989

Autoři: Anna Sedlmayerová. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Můžete se na mě spolehnout - Sergej L'vovič Ustinov

Můžete se na mě spolehnout - Sergej L'vovič Ustinov

  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1989

Autoři: Sergej L'vovič Ustinov. Vydavatel: Lidové nakladatelství 1989. Použitá kniha. Počet stran: 172. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dálnice - Il'ja Petrovič Štemler

Dálnice - Il'ja Petrovič Štemler

  • Počet stran 262
  • Rok vydání 1989

Autoři: Il'ja Petrovič Štemler. Vydavatel: Lidové nakladatelství 1989. Použitá kniha. Počet stran: 262. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
A Taste of Murder - Sue Arengo

A Taste of Murder - Sue Arengo

  • Rok vydání 1989

Autoři: Sue Arengo. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
The Snow Bees - Peter Cunningham

The Snow Bees - Peter Cunningham

  • Rok vydání 1989

Autoři: Peter Cunningham. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
The Bloodied Ivy - Robert Goldsborough

The Bloodied Ivy - Robert Goldsborough

  • Rok vydání 1989

Autoři: Robert Goldsborough. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Měsková Drahomíra - Zrada v povětří

Měsková Drahomíra - Zrada v povětří

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 79
  • Rok vydání 1989

nakl. Albatros, 1989, první vydání vázaná, 79 stran výborný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Netolička, Daněk - Vrah prchá k horám

Netolička, Daněk - Vrah prchá k horám

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1989

nakl. Profil, 1989, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Luhan Lukáš - Půlnoční chodec

Luhan Lukáš - Půlnoční chodec

  • Počet stran 206
  • Rok vydání 1989

Romaneto o Jakubu Arbesovi, nakl. Albatros, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 206 stran, obrazový doprovod,…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Perry-Bouquetová Anne - Tu máš pusu

Perry-Bouquetová Anne - Tu máš pusu

  • Brožovaná
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 1989

ilustrace Petr Poš, nakl. Mladá fronta, 1989, 1. vydání brožovaná, 96 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shaw Irwin - Noční kořist

Shaw Irwin - Noční kořist

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1989

nakl. Práce, 1989, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 336 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cílek Roman - Odvrácená tvář

Cílek Roman - Odvrácená tvář

  • Brožovaná
  • Počet stran 362
  • Rok vydání 1989

nakl. Práce, 1989, 1. vydání, brožovaná, 362 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sedlmayerová Anna - Symbol zůstal mramorový

Sedlmayerová Anna - Symbol zůstal mramorový

  • Brožovaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 1989

vydalo Severočeské nakl., 1989, 1. vydání, brožovaná, 120 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steinberg Werner - Komisařův poslední případ

Steinberg Werner - Komisařův poslední případ

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1989

nakl. Melantrich, 1989, první vydání brožovaná, 200 stran dobrý stav, na předsádkách razítka knihovny…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The Black Tower - P. D. James

The Black Tower - P. D. James

  • Rok vydání 1989

Autoři: P. D. James. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

111 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ptáčková Jindřiška - Tajný přítel

Ptáčková Jindřiška - Tajný přítel

  • Počet stran 105
  • Rok vydání 1989

nakl. Albatros, 1989, 1. vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 105 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Simenon Georges - Maigret na cestách

Simenon Georges - Maigret na cestách

  • Počet stran 113
  • Rok vydání 1989

nakl. Melantrich 1989, 1. vydání, brožovaná vazba, 113 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sjöwallová Maj, Wahlöö Per - Vrah policistů

Sjöwallová Maj, Wahlöö Per - Vrah policistů

  • Brožovaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1989

nakl. Svoboda, 1989, brožovaná, 252 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Řípa Jiří - Sestřička pěkná tři kila třicet

Řípa Jiří - Sestřička pěkná tři kila třicet

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 1989

ilustrace Zdeňka Krejčová, nakl. Albatros, 1989, 1. vydání, vázaná, 110 stran, pěkný stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Sport královen

Francis Dick - Sport královen

  • Počet stran 285
  • Rok vydání 1989

nakl. Olympia, 1989, 1. vydání, brožovaná, 285 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie