Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 967

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
MARGERY ALLINGHAM - Dvojí smrt Johna Lafcadia (Dvojí smrt Johna Lafcadia)

MARGERY ALLINGHAM - Dvojí smrt Johna Lafcadia (Dvojí smrt Johna Lafcadia)

  • Čeština
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1967

Příběh ze starého Londýna, který autorka důvěrně zná a ještě ho umí nádherně popsat. Příběh se odehrává v bohémské čtvrti…

70 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Stout Rex - Právo na smrt

Stout Rex - Právo na smrt

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1967

ilustrace Čeněk Pražák, nakl. Mladá fronta, 1967, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 160 stran, dobrý stav, zašlá…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gaboriau Emile - Případ vdovy Lerougeové

Gaboriau Emile - Případ vdovy Lerougeové

  • Počet stran 328
  • Rok vydání 1967

vydalo SNKLHU, 1967, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 328 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Caldwell Erskine - Tragický kus země

Caldwell Erskine - Tragický kus země

  • Počet stran 148
  • Rok vydání 1967

nakl. Svoboda, 1967, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 148 stran, pěkný stav knihy, obálka na okrajích nepatrně…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Virta Nikolaj - Samota

Virta Nikolaj - Samota

  • Čeština
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1967

nakl. Knihovnička Rudého práva, 1967 převazba, 204 stran pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jist Adam - Mariol nechce zpívat

Jist Adam - Mariol nechce zpívat

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 167
  • Rok vydání 1967

vydalo Západočeské nakl., 1967, 1. ydání, vázaná, lamino, 167 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kolářová Eva - Případ moudrých panen

Kolářová Eva - Případ moudrých panen

  • Brožovaná
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 1967

nakl. Kruh, 1967, 1. vydání, brožovaná, 142 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Aldridge James - Lovec

Aldridge James - Lovec

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1967

nakl. Svobodné slovo, 1967, první vydání vázaná, 212 stran pěkný stav knihy, obálka otřepená…

26 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ježek, Šebánek - Souboj v éteru

Ježek, Šebánek - Souboj v éteru

  • Brožovaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1967

nakl. Naše vojsko, 1967, brožovaná, 200 stran, dobrý stav, obálka zašlá, přes spodní roh ořízky světlá mapka od navlhnutí…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Christieová Agatha - N či M?

Christieová Agatha - N či M?

  • Brožovaná
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 1967

nakl. Naše vojsko, 1967, 1. vydání, brožovaná, 164 stran, dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gołembowicz Wacław - Chemické příběhy Sherlocka Holmese

Gołembowicz Wacław - Chemické příběhy Sherlocka Holmese

  • Počet stran 154
  • Rok vydání 1967

ilustrace Stanislav Duda, nakl. Mladá fornta, 1967, celoplátěná vazba, s obálkou, 154 stran, pěkný stav knihy, obálka…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fjodorovič Fjodor - Raskolnikov, Říjen zblízka

Fjodorovič Fjodor - Raskolnikov, Říjen zblízka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 245
  • Rok vydání 1967

nakl. Svoboda, 1967, první vydání, vázaná, 245 stran, dobrý stav, obálka na okrajích nattržená a podlepená…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zábrana Jan - Vražda v zastoupení

Zábrana Jan - Vražda v zastoupení

  • Brožovaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1967

nakl. Naše vojsko, 1967, brožovaná, 255 stran, dobrý stav, mírně zašlá obálka vepsáno věnování…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sillitoe Alan - V sobotu večer v neděli ráno

Sillitoe Alan - V sobotu večer v neděli ráno

  • Počet stran 264
  • Rok vydání 1967

nakl. Svoboda, 1967, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 264 stran, dobrý stav, obálka po okrajích otřepená a podlepená…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bulatov M. - Žabka carevna (Pírko ptáka ohniváka 1)

Bulatov M. - Žabka carevna (Pírko ptáka ohniváka 1)

  • Brožovaná
  • Počet stran 34
  • Rok vydání 1967

ilustrace Zdeňka Táborská, nakl. Svět sovětů, 1967, 1. vydání, brožovaná, 34 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Friedenberg Edgar Z. - Dospělost bez dospívání

Friedenberg Edgar Z. - Dospělost bez dospívání

  • Brožovaná
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 1967

nakl. Mladá fronta, 1967, 1. vydání, brožovaná, 174 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jones Howard - Zločin v měnící se společnosti

Jones Howard - Zločin v měnící se společnosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1967

nakl. Mladá fronta, 1967, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Piljar Jurij - Nerovný zápas

Piljar Jurij - Nerovný zápas

  • Počet stran 244
  • Rok vydání 1967

nakl. Naše vojsko, 1967, 1. vydání, celoplátěbná vazba, s obálkou, 244 stran, pěkný stav knihy, obálka natržená a podlepená…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie