
Cesta do bláznovy zahrady Ekniha
- Počet stran 245
- Rok vydání 1985
Elektronická kniha - autor Ladislav Szalai, 245 stran Cesta do bláznovy zahrady byla brilantním knižním debutem známého…
Alza.cz

Elektronická kniha - autor Ladislav Szalai, 245 stran Cesta do bláznovy zahrady byla brilantním knižním debutem známého…
Alza.cz

\nLato 1985 roku. Na brzegu przepływającej przez Poznań Warty dwaj wędkarze dokonują makabrycznego odkrycia. Wydobywają z…
MEGAKNIHY.cz

Detektivní příběh, v němž se pracovníci královéhradecké a pražské kriminálky snaží vyřešit záhady kolem mladé ženy utonulé v…
modralupa.cz

nakl. Mladá fronta, 1985, brožovaná, 141 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

\nPrzygotuj się na najbardziej ekscytujące święta swojego życia!\n \nUSA, Rockville, rok 1985 rok.\nMiasto tonie w śniegu,…
MEGAKNIHY.cz

nakl. Naše vojsko, 1985, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1985, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1985, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Kruh, 1985, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 174 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1985, 1. vydání, vázaná, lamino, 192 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Ilustrace Karel Teissig nakl. Albatros, 1985, první vydání vázaná, 480 stran pěkný stav, obálka na okrajích nepatrně…
Antikvariát u kostela

nakl. Tatran, 1985, brožovaná, 416 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Horizont, 1985, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 232 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1985, 1. vydání, celoplátěná vazba, 527 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1985, první vydání brožovaná, 307 stran pěkný stav, v knize jsou razítka knihovny…
Antikvariát u kostela

ilustrace Vladimír Renčín, nakl. Mladá fronta, 1985, vázaná, s obálkou, 168 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1985, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich,1985, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1985, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 224 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1985, brožovaná, 320 stran, 7 ilustrací, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1985, 1. vydání, celoplátěná vazba, 523 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1985, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 454 stran pěkný stav, mírně zašlá obálka…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1985, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 376 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Alexandr Kohout, nakl. Albatros, 1985, 1. vydání, brožovaná, 63 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Tatran, 1985, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 232 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Svoboda, 1985, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 322 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1985, 1. vydání, pevná vazba, s obálkou, 427 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladé letá, 1985, 1. vydání, vázaná, lamino, ve slovenském jazyce, pěkný stav, vepsáno věnování…
Antikvariát u kostela

ilustrace Bohunka Waageová, nakl. Práce, 1985, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1985, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Slovenský spisovatel´, 1985, 1. vydání, vázaná, lamino, 446 stran ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Wilhelm Heyne Verlag, 1985, brožovaná, 350 stran v německém jazyce, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Slovenský spisovatel, 1985, celoplátěná vazba, s obálkou, 522 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

KOD svazek 166, ilustrace Zdeněk Filip, nakl. Albatros, 1985, 1. vydání, vázaná, lamino, 336 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Nakl. Melantrich, 1985 celoplátěná vazba s obálkou, 273 stran Stav: dobrý, obálka v růžku poškozená…
Antikvariát u kostela

nakl. Index, 1985, brožovaná, 152 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Rozmluvy, 1985, 1. vydání, brožovaná, 105 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela