Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 975

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Tai-Pan (James Clavell)(Brožovaná)

Tai-Pan (James Clavell)(Brožovaná)

  • Počet stran 679
  • Angličtina
  • Rok vydání 1975

This is a best-selling classic set in the turbulent days of the founding of Hong Kong repackaged for a new generation of…

od 268 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Borzalmak városa (Stephen King)(Pevná)

Borzalmak városa (Stephen King)(Pevná)

  • Horor
  • Rok vydání 1975

Ben Mears, a sikeres író visszatér a Jerusalem's Lot nevű, isten háta mögötti kisvárosba, hogy "kiírja" magából itt szerzett…

od 279 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Green Alan - Perfektní nebožtík

Green Alan - Perfektní nebožtík

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 1975

ilustrace na obálce Adolf Born, nakl. Odeon, 1975, 1. vydání, brožovaná, 220 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ferrarsová Elizabeth - Kdo je můj muž?

Ferrarsová Elizabeth - Kdo je můj muž?

  • Počet stran 153
  • Rok vydání 1975

nakl. Mladá fronta, 1975, celoplátěná vazba, s obálkou, 153 stran, dobrý stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steinberg Werner - Ikebana

Steinberg Werner - Ikebana

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1975

nakl. Svoboda, 1975, první vydání, brožovaná, 224 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Edgar - Štědrost pana Jonáše

Collins Edgar - Štědrost pana Jonáše

  • Brožovaná
  • Počet stran 137
  • Rok vydání 1975

nakl. Vyšehrad, 1975, 1. vydání, brožovaná, 137 stran, dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harte Bret - V údolí Sacramenta

Harte Bret - V údolí Sacramenta

  • Počet stran 359
  • Rok vydání 1975

nakl. Odeon, 1975, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 359 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Yourcenarová Marguerite - Kámen mudrců

Yourcenarová Marguerite - Kámen mudrců

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 299
  • Rok vydání 1975

nakl. Odeon, 1975, první vydání vázaná, 299 stran pěkný stav…

24 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Priestley J.B. - Ztracené ráje

Priestley J.B. - Ztracené ráje

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 1975

nakl. Práce, 1975, první vydání vázaná, s obálkou, 376 stran pěkný stav, obálka po okrajích roztřepená…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Pracka v láhvi

Chase James Hadley - Pracka v láhvi

  • Brožovaná
  • Počet stran 221
  • Rok vydání 1975

nakl. Svoboda, 1975, 1. vydání, brožovaná, 221 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jensenová Thit - Poslední rytíř dánský

Jensenová Thit - Poslední rytíř dánský

  • Počet stran 550
  • Rok vydání 1975

nakl. Odeon, 1975, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 550 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně zašlá, natržená a podlepená…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pašek Mirko - Ztracená prérie KOD 134

Pašek Mirko - Ztracená prérie KOD 134

  • Počet stran 328
  • Rok vydání 1975

KOD 134, ilustrace Ervín Urban, nakl. Albatros, 1975, vázaná, lamino, 328 stran, pěkný stav v knize, flíček na deskách…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crofts Freeman Wills - 3x inspektor French

Crofts Freeman Wills - 3x inspektor French

  • Počet stran 694
  • Rok vydání 1975

Protijed, Inspektor French a tragédie ve Starvelu, Případ doktora Earlea nakl. Odeon. 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba,…

33 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kjelgaard Jim - Lovec kuguárů

Kjelgaard Jim - Lovec kuguárů

1
  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 130
  • Rok vydání 1975

KOD 136, ilustrace Pavel Kovářík, nakl. Albatros 1975, 1. vydání, vázaná, lamino, 130 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Volkov Genrich - U kolébky vědy

Volkov Genrich - U kolébky vědy

  • Brožovaná
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 1975

nakl. Mladá fronta, 1975, 1. vydání, brožovaná, 239 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hardy Thomas - Starosta casterbridgeský

Hardy Thomas - Starosta casterbridgeský

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 1975

nakl. Odeon, 1975, vázaná, s obálkou, 296 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně zašlá…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Souček Ludvík - Rakve útočí

Souček Ludvík - Rakve útočí

  • Počet stran 203
  • Rok vydání 1975

ilustrace Kamil Lhoták, nakl. Albatros, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 203 stran, pěkný stav, vepsáno školní…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jíša Václav - Minulost budoucnosti

Jíša Václav - Minulost budoucnosti

  • Počet stran 354
  • Rok vydání 1975

nakl. Mladá fronta, 1975, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 354 stran, dobrý stav, obálka pomuchlaná, natržená a…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Němilovová I.S. - Tajemství starých obrazů

Němilovová I.S. - Tajemství starých obrazů

  • Rok vydání 1975

nakl. Mladá fronta, 1975, 1. vydání, celoplátěná, s obálkou, 200 stran textu, 56 stran přílohy, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Edmund Spenser - Svatební píseň

Edmund Spenser - Svatební píseň

  • Počet stran 101
  • Rok vydání 1975

nakl. Odeon, 1975, 1. vydání, celokožená vazba, 101 stran, pěkný stav, v kartonovém pouzdře…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lem Stanislaw - Eden

Lem Stanislaw - Eden

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 290
  • Rok vydání 1975

nakl. Mladé letá, 1975, vázaná, lamino, 290 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie