Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 990

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Kalamita - Robert Małecki (2025, brožovaná)

Kalamita - Robert Małecki (2025, brožovaná)

od 384 Kč

  • Čeština
  • Počet stran 440
  • Brožovaná
  • Detektivka
  • Thriller

Autor : Robert Małecki, Popis : V temné detektivce se komisařka Maria Hermanová spolu se svým novým parťákem, ostříleným, ale životem poznamenaným Olgierdem Borewiczem, pouští do vyšetřování…

od 384 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Obrońca ulicy - John Grisham

Obrońca ulicy - John Grisham

  • Počet stran 400
  • Rok vydání 1990

\nMichael Brock, prawnik w wielkiej waszyngtońskiej kancelarii, dotarł prawie na szczyt. Cel, dla którego przez ostatnie…

od 201 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Chandler Raymond - Playback

Chandler Raymond - Playback

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1990

nakl. Svoboda, 1990, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

od 27 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Connecticut Yankee at King Arthur's Court (Mark Twain)(Brožovaná)

Connecticut Yankee at King Arthur's Court (Mark Twain)(Brožovaná)

  • Počet stran 416
  • Angličtina
  • Rok vydání 1990

When Connecticut mechanic and foreman Hank Morgan is knocked unconscious, he wakes not to the familiar scenes of…

od 179 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Bottoms (Joe R Lansdale)(Brožovaná)

Bottoms (Joe R Lansdale)(Brožovaná)

  • Rok vydání 1990

When young Harry Collins finds the mutilated body of a black woman bound to a tree with barbed wire, he and his younger…

od 278 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Volání racků - František Uher

Volání racků - František Uher

  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1990

Autoři: František Uher. Vydavatel: Kruh (Hradec Králové) 1990. Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Detektivky,…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
JAMES HADLEY CHASE - Viníci mají strach (Viníci mají strach)

JAMES HADLEY CHASE - Viníci mají strach (Viníci mají strach)

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1990
  • Detektivka

Nový detektivní příběh anglického autora detektivních a kriminálních románů Jamese Hadleyho Chase o osamělém pátrání…

40 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
de Vries Theun - Haydnova hlava

de Vries Theun - Haydnova hlava

  • Rok vydání 1990

nakl. Odeon, 1990 celoplátěná vazba s obálkou, 329 dobrý stav…

17 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zimne bagno - Liza Marklund

Zimne bagno - Liza Marklund

  • Rok vydání 1990

\nRok 1990, Stentrsk w Szwecji. Notatka pozostawiona na kuchennym stole. Kochanie, poszłam zbierać maliny. Muszę wyjść z…

155 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Granica możliwości

Granica możliwości

  • Rok vydání 1990

Rok 1990 to początek nowej ery. Kończy się czas Polski Ludowej a zaczyna Polska demokratyczna. Ale ta zmiana nie dokonuje…

167 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
List zo záhrobia - CD - Dominik Dán

List zo záhrobia - CD - Dominik Dán

  • Rok vydání 1990
  • Detektivka

V roku 1990 sa začína nová éra v dejinách nášho štátu, staré socialistické štruktúry sa rúcajú, nastupuje demokracia so…

197 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Milk and Honey - Faye Kellerman [EN] (1990, Brožovaná, Headline Publishing Group)

Milk and Honey - Faye Kellerman [EN] (1990, Brožovaná, Headline Publishing Group)

  • Brožovaná
  • Rok vydání 1990

In the third thriller of the series, Pete Decker is faced with a disturbing and dangerous mystery to solve…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Cat Who Saw Red (The Cat Who... Mysteries, Book 4) - Braun, Lilian Jackson

Cat Who Saw Red (The Cat Who... Mysteries, Book 4) - Braun, Lilian Jackson

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1990

When crime comes to Maus Haus, it can only be solved by the extraordinary Siamese cat brains of Koko and Yum Yum - with a…

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Čierna kniha - Orhan Pamuk

Čierna kniha - Orhan Pamuk

  • Rok vydání 1990

Román Orhana Pamuka Čierna kniha (1990) sa označuje za oficiálny koniec realizmu v tureckej literatúre. Zjednodušene možno…

303 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Das kalte Moor - Liza Marklund

Das kalte Moor - Liza Marklund

  • Thriller
  • Rok vydání 1990

Der zweite Band der Polarkreis-Trilogie Stenträsk, 1990. Mitten im Moor wird ein Säugling gefunden, übersät von…

393 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Прокляты и убиты (Виктор Астафьев)(Pevná)

Прокляты и убиты (Виктор Астафьев)(Pevná)

  • Rok vydání 1990

Над романом-эпопеей "Прокляты и убиты" Астафьев работал долго – с 1990 по 1994 гг – и так и не написал запланированной…

od 309 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Růže a její dvojník - Loriano Macchiavelli

Růže a její dvojník - Loriano Macchiavelli

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: Loriano Macchiavelli. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případu se ujímá Charlie Chan - Earl Derr Biggers

Případu se ujímá Charlie Chan - Earl Derr Biggers

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: Earl Derr Biggers. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražedné šance - Detektivní a dobrodružné příběhy z dostihového prostředí - Richard Peyton

Vražedné šance - Detektivní a dobrodružné příběhy z dostihového prostředí - Richard…

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: Richard Peyton. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kolik tváří má smrt - Ana Okrouhlá

Kolik tváří má smrt - Ana Okrouhlá

  • Počet stran 146
  • Rok vydání 1990

Autoři: Ana Okrouhlá. Vydavatel: Allan 13 1990. Použitá kniha. Počet stran: 146. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ctihodný muž - anonym,Stanislav ValloPokles ceny

Ctihodný muž - anonym,Stanislav Vallo

  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1990

Autoři: anonym,Stanislav Vallo. Vydavatel: Tatran 1990. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Peniaze - Arthur HaileyPokles ceny

Peniaze - Arthur Hailey

  • Rok vydání 1990

Autoři: Arthur Hailey. Vydavatel: Retro 1990. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Než dojde k vraždě - Alena Vostrá

Než dojde k vraždě - Alena Vostrá

  • Počet stran 332
  • Rok vydání 1990

Autoři: Alena Vostrá. Vydavatel: Československý spisovatel 1990. Použitá kniha. Počet stran: 332. Žánr: Knihy - Detektivky,…

19 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
ARTHUR CONAN DOYLE aj. - Vražedné šance (Vražedné šance)

ARTHUR CONAN DOYLE aj. - Vražedné šance (Vražedné šance)

  • Čeština
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 1990

Detektivní a dobrodružné příběhy z dostihového prostředí. Knihu napsali: Arthur Conan Doyle, Rudyard Kipling, Edgar Wallace,…

60 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Viníci mají strach

Chase James Hadley - Viníci mají strach

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1990

nakl. Vyšehrad, 1990, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, dobrý stav, obsahuje razítka z podnikové knihovny…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Borotský, Kuneš - Záludné miniponorky

Borotský, Kuneš - Záludné miniponorky

  • Brožovaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1990

nakl. Naše vojsko, 1990, brožovaná, 312 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Macchiavelli Loriano - Růže a její dvojník

Macchiavelli Loriano - Růže a její dvojník

  • Brožovaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1990

nakl. Maldá fronta, 1990, 1. vydání, brožovaná, 208 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Škutina Vladimír - Prezidentův vězeň: Na hradě plném bláznů

Škutina Vladimír - Prezidentův vězeň: Na hradě plném bláznů

  • Počet stran 159
  • Rok vydání 1990

nakl. Naše vojsko, 1990, 1. vydání, brožovaná, 159 stran, ilustrace, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Biggers Earl Derr - Případu se ujímá Charlie Chan

Biggers Earl Derr - Případu se ujímá Charlie Chan

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1990

nakl. Vyšehrad, 1990,, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Uher František - Volání racků

Uher František - Volání racků

  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1990
  • Detektivka

nakl. Kruh, 1990, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 200 stran, pěkný stav Detektivní příběh se rozvíjí kolem událostí…

19 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gores Joe - Hammett

Gores Joe - Hammett

  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1990

ilustrace Karel Hruška, nakl. Mladá fronta, 1990, první vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 208 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Přesilová hra - Pavel Frýbort

Přesilová hra - Pavel Frýbort

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: Pavel Frýbort. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

35 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Teroristé - Maj Sjöwallová, Per Wahlöö

Teroristé - Maj Sjöwallová, Per Wahlöö

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: Maj Sjöwallová, Per Wahlöö. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

37 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Královské vraždění - S. S. Van Dine

Královské vraždění - S. S. Van Dine

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: S. S. Van Dine. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dvakrát do jedné řeky - Karous Antonín

Dvakrát do jedné řeky - Karous Antonín

  • Čeština
  • Počet stran 180
  • Rok vydání 1990

Autoři: Karous Antonín. Vydavatel: Jihočeské nakladatelství 1990. Použitá kniha. Počet stran: 180. Žánr: Knihy - Detektivky,…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Slůně - Helena Slavíková | Peter Cigán

Slůně - Helena Slavíková | Peter Cigán

  • Počet stran 12
  • Rok vydání 1990

Autoři: Helena Slavíková | Peter Cigán. Vydavatel: Vydavateľství Tatran 1990. Použitá kniha. Počet stran: 12. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ baskervillského psa a další příběhy - Ludvík Souček

Případ baskervillského psa a další příběhy - Ludvík Souček

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: Ludvík Souček. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pražský škrtič - Jan Polcer

Pražský škrtič - Jan Polcer

  • Počet stran 112
  • Rok vydání 1990

Autoři: Jan Polcer. Vydavatel: Vena 1990. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Prométheus v plamenech - Thomas N. Scortia

Prométheus v plamenech - Thomas N. Scortia

  • Počet stran 299
  • Rok vydání 1990

Autoři: Thomas N. Scortia. Vydavatel: Svoboda 1990. Použitá kniha. Počet stran: 299. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Skřivan Aleš - Pád Nipponu

Skřivan Aleš - Pád Nipponu

  • Brožovaná
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 1990

nakl. Mladá fronta, 1990, první vydání, brožovaná, 264 stran, dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de Vries Theun - Haydnova hlava

de Vries Theun - Haydnova hlava

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 329
  • Rok vydání 1990

nakl. Odeon, 1990, vázaná, 329 stran, velmi dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moravec Jan - Sedmý den nebyla neděle

Moravec Jan - Sedmý den nebyla neděle

  • Brožovaná
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 1990

nakl. Naše vojsko, 1990, 1. vydání, brožovaná, 367 stran, fotografický doprovod dobrý stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Konstantinov Jurij - Tvář Aeny

Konstantinov Jurij - Tvář Aeny

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1990

Lidové nakl., 1990, první vydání, brožovaná, 184 stran, pěkný stav…

22 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kishon Ephraim - Inkognito v Praze

Kishon Ephraim - Inkognito v Praze

  • Brožovaná
  • Počet stran 198
  • Rok vydání 1990

nakl. Konsultace, 1990, 1. vydání, brožovaná, 198 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kraus Pavel - Něco za něco

Kraus Pavel - Něco za něco

  • Brožovaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1990

nakl. Naše vojsko, 1990, 1. vydání, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jánský Filip - Nebeští jezdci

Jánský Filip - Nebeští jezdci

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 1990

ilustrace Bedřich Rose, nakl. Mladá fronta, 1990, celoplátěná vazba, s obálkou, 192 stran, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejtek Vilém - Smrt se učí létat

Nejtek Vilém - Smrt se učí létat

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1990

nakl. Naše vojsko, 1990, brožovaná, 256 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Něco za něco - Pavel Kraus

Něco za něco - Pavel Kraus

  • Čeština
  • Rok vydání 1990

Autoři: Pavel Kraus. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie