Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 960

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Jak vyřešit vlastní vraždu - Kristen Perrin

Jak vyřešit vlastní vraždu - Kristen Perrin

  • Thriller
  • Rok vydání 1960

Anotace: Mladičká Frances z legrace zavítá s kamarádkami k venkovské věštkyni, kde si vyslechne zdrcující věštbu – bude…

od 286 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Najlepsze kryminały PRL. Zaułki - Anna Kłodzińska

Najlepsze kryminały PRL. Zaułki - Anna Kłodzińska

  • Rok vydání 1960

Warszawa, lata 60 XX w. Na milicję zaczynają wpływać doniesienia o kolejnych włamaniach do mieszkań zamożnych osób. Nieznani…

140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
DOROTHY L.SAYERSOVÁ - Vražda potřebuje reklamu (Vražda potřebuje reklamu)

DOROTHY L.SAYERSOVÁ - Vražda potřebuje reklamu (Vražda potřebuje reklamu)

  • Čeština
  • Počet stran 386
  • Rok vydání 1960

V této detektivce autorka zúročila své zkušenosti nabyté v reklamní agentuře. Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury…

55 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Faulkner William - Divoké palmy

Faulkner William - Divoké palmy

  • Počet stran 289
  • Rok vydání 1960

nakl. Mladá fronta, 1960, 1. vydání, poloplátěná vazba, s obálkou, 289 stran, dobrý stav knihy, obálka na okrajích otřepená…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Najlepsze kryminały PRL. Dwa włosy blond - Kłodzińska Anna

Najlepsze kryminały PRL. Dwa włosy blond - Kłodzińska Anna

  • Rok vydání 1960

Warszawa, lata 60 XX w. W kamienicy na Mokotowie znaleziono ciało zamordowanego Stanisława Okołowicza, kierownika Wydziału…

140 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
The Hours Before Dawn - Celia Fremlin

The Hours Before Dawn - Celia Fremlin

  • Thriller
  • Rok vydání 1960

Discover the original psychological thriller... Winner of the 1960 Edgar Award for best mystery novel'A lost masterpiece.'…

od 230 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Lato nocy - Dan Simmons

Lato nocy - Dan Simmons

  • Rok vydání 1960

\n\"Rewelacyjnie łączy koszmar z przerażeniem i nostalgią za dawnymi czasami\". Stephen King Lato 1960 roku. Old Central…

330 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
A Fatal Flaw - Martin, Faith

A Fatal Flaw - Martin, Faith

  • Rok vydání 1960

\nOxford, 1960. As the city of Oxford prepares itself for the inaugural Miss Oxford Honey Beauty Pageant at The Old Swan…

785 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
DOROTHY L. SAYERS - Vražda potřebuje reklamu (Vražda potřebuje reklamu)

DOROTHY L. SAYERS - Vražda potřebuje reklamu (Vražda potřebuje reklamu)

  • Čeština
  • Počet stran 383
  • Rok vydání 1960

V této detektivce autorka zúročila své zkušenosti nabyté v reklamní agentuře. Z anglického originálu Murder Must Advertise,…

60 Kč

modralupa.cz

Zobrazit detail
Sayersová Dorothy L. - Vražda potřebuje reklamu

Sayersová Dorothy L. - Vražda potřebuje reklamu

  • Počet stran 383
  • Rok vydání 1960

vydalo SNKLHU, 1960, celoplátěná vazba, s obálkou, 383 stran, pěkný stav…

20 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jasenskij Bruno - Člověk mění kůži

Jasenskij Bruno - Člověk mění kůži

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1960

nakl. Mladá fronta, 1960, brožovaná, 256 stran, dobrý stav…

25 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gaboriau Emile - Zločin v Orcivalu

Gaboriau Emile - Zločin v Orcivalu

  • Počet stran 298
  • Rok vydání 1960

nakl. Mladá frinta, 1960, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 298 stran, dobrý stav…

29 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hollanek Adam - Katastrofa na slunci Antarktidy

Hollanek Adam - Katastrofa na slunci Antarktidy

  • Brožovaná
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 1960

nakl. Naše vojsko, 1960, první vydání brožovaná, 236 stran dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schreyer Wolfgang - Operace Thunderstorm

Schreyer Wolfgang - Operace Thunderstorm

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 655
  • Rok vydání 1960

nakl. Naše vojsko, 1960 vázaná, 655 stran dobrý stav, chybí obálka…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mináč Vladimír - Živí a mrtví

Mináč Vladimír - Živí a mrtví

  • Počet stran 251
  • Rok vydání 1960

nakl. Mladá fronta, 1960, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 251 stran, velmi pěkný stav,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Župka F. C. - Bílý havran

Župka F. C. - Bílý havran

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 1960

nakl. SNDK, 1960, 1. vydání, vázaná, 172 stran, dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Arbes Jakub - Akrobati, Zázračná madona

Arbes Jakub - Akrobati, Zázračná madona

  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1960

nakl. SNKLHU, 1960, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 304 stran pěkný stav knihy, obálka mírně zašlá…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kdo chce válku

Kdo chce válku

  • Počet stran 317
  • Rok vydání 1960

nakl. Naše vojsko, 1960, 1.vydání, celoplátěná vazba s obálkou ,317 stran, pěkný stav Podle materiálu výboru pro jednotu…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie