
The Cold Distance - Coley, Neil
- Rok vydání 1973
\nIn 1973, Stella, a university student, took her own life by jumping from a high-rise building. Meanwhile, in the present,…
v 2 obchodech

\nIn 1973, Stella, a university student, took her own life by jumping from a high-rise building. Meanwhile, in the present,…
v 2 obchodech

Detektivní román je dílem oxfordského literárního historika J. Innese M. Stewarta, píšícího pod pseudonymem a pokračujícího…
modralupa.cz

vydalo Lidové nakl., 1973, 1. vydání, brožovaná, 179 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Set in a small-town North Carolina amusement park in 1973, Joyland tells the story of the summer in which college student…
v 4 obchodech

Detektivní román známeho anglického autora Michaela Wilkie Collinse popisuje osudy vzácného drahokamu, ukradeného ze svatyně…
modralupa.cz

nakl. Melantrich, 1973, 1. vydání, brožovaná, 223 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1973, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 350 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Severočeské nakl., 1973, 1. vydání, brožovaná, 262 stran, pěkný stav knihy, obálka trochu zašlá, na koncích hřbetu…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1973, vázaná, lamino, 672 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Riosport-Press, 1973, vázaná, lamino, 454 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1973, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1973, celoplátěná vazba, s obálkou, 385 stran, pěkný stav knihy, obálka na okrajích mírně otřepená a podlepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1973, první vydání, vázaná, 132 stran, obrazové přílohy, pěkný stav, obálka trochu zašlá, podlepená…
Antikvariát u kostela

nakl. Albatros, 1973, 1. vydání, vázaná, lamino, pěkný stav v knize, na deskách odřené konce hřbetu…
Antikvariát u kostela

nakl. Odeon, 1973, celoplátěná vazba, s obálkou, 338 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mladá fronta, 1973, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 352 stran, dobrý stav, obálka otřepená, natržená a…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1973, 1. vydání, brožovaná, 240 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Smena, 1973, vázaná, lamino, 272 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav v knize, trochu zašlé desky…
Antikvariát u kostela

nakl. Tatran, 1973, 1. vydání, celoplátěná vazba, s obálkou, 256 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav knihy, obálka…
Antikvariát u kostela

nakl. SNTL, 1973, 1. vydání, brožovaná, 148 stran, 12 obrázků, 10 tabulek, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Záhada zajakavého papagája, nakl. Mladé letá, 1973, vázaná, lamino, 144 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela