Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 008

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Poprava Sherlocka Holmese - Thomas Donald

Poprava Sherlocka Holmese - Thomas Donald

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2008

Autoři: Thomas Donald. Vydavatel: Jota květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 376. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

84 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Herriot James - To by se zvěrolékaři stát nemělo

Herriot James - To by se zvěrolékaři stát nemělo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 2008

nakl. Baronet, 2008, vázaná, s obálkou, 255 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Patterson James - Nedostatek důkazů

Patterson James - Nedostatek důkazů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2008

nakl. Alpress, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 302 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Záruba Dalibor - Na toulavém kole

Záruba Dalibor - Na toulavém kole

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2008

Úspěšný seriál s Martinem Dejdarem, nakl. Mladá fronta, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 160 stran, bohatý fotografický…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lerangis Peter - Povstání kolosu rhodského

Lerangis Peter - Povstání kolosu rhodského

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2008

nakl. Egmont, 2008, 1. vydání, vázaná, 360 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Christie Agatha - The Double Clue / Dvojitá stopa

Christie Agatha - The Double Clue / Dvojitá stopa

  • Brožovaná
  • Počet stran 154
  • Rok vydání 2008

nakl. Garamond, 2008, brožovaná, 154 stran, zrcadlový anglicko-český text, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Black Benjamin - Kdo je bez viny

Black Benjamin - Kdo je bez viny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 302 stran, velmi dobrý stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kopta Josef - Hlídač číslo 47

Kopta Josef - Hlídač číslo 47

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2008

nakl. XYZ, 2008, vázaná, s obálkou, 256 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Perepeczko Andrzej - Bouře nad Atlantikem 3. díl

Perepeczko Andrzej - Bouře nad Atlantikem 3. díl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2008

nakl. Naše vojsko, 2008, 1. vydání, vázaná, lamino, 272 stran, obrazový doprovod, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fotbaloví divoši - Felix - Joachim Masannek

Fotbaloví divoši - Felix - Joachim Masannek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2008

Autoři: Joachim Masannek. Vydavatel: Fragment leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

85 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dračí tetování - Helene Turstenová

Dračí tetování - Helene Turstenová

  • Čeština
  • Počet stran 394
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Helene Turstenová. Vydavatel: MOTTO 2008. Použitá kniha. Počet stran: 394. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…

86 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ dárkové kazety - Inna Rottová

Případ dárkové kazety - Inna Rottová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2008

Autoři: Inna Rottová. Vydavatel: Moba únor 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 220. Žánr: Knihy - České a slovenské…

89 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Säffleská bestie - Per Wahlöö,Maj Sjöwall

Säffleská bestie - Per Wahlöö,Maj Sjöwall

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Per Wahlöö,Maj Sjöwall. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

91 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Piráti, poklady, dobrodružství - Alisha Niehausová

Piráti, poklady, dobrodružství - Alisha Niehausová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2008

Autoři: Alisha Niehausová. Vydavatel: Knižní klub červenec 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní…

94 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zachraňte faraona - M. Jiříček, Renée Hollerová - Renée Hollerová

Zachraňte faraona - M. Jiříček, Renée Hollerová - Renée Hollerová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2008

Autoři: Renée Hollerová. Vydavatel: Thovt duben 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivní a…

96 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maigretův omyl - Georges Simenon

Maigretův omyl - Georges Simenon

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2008

Autoři: Georges Simenon. Vydavatel: Garamond leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

98 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jedna panna navíc - Lindsey Davisová

Jedna panna navíc - Lindsey Davisová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 332
  • Rok vydání 2008

Autoři: Lindsey Davisová. Vydavatel: BB art srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 332. Žánr: Knihy - Historické…

100 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Blanc Christopher - Conan a krvavé slzy

Blanc Christopher - Conan a krvavé slzy

  • Brožovaná
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 2008

nakl. D-Consult, 2008, 1. vydání, brožovaná, 239 stran, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Janeček Jiří - Rozluštěná tajemství

Janeček Jiří - Rozluštěná tajemství

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 2008

Luštitelé, dešifranti, kódy a odhalení, nakl. XYZ, 2008, vázaná, s obálkou, 268 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fletcher Charlie - Kamenné srdce

Fletcher Charlie - Kamenné srdce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2008

nakl. Víkend, 2008, vázaná, s obálkou, 298 stran, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wragg David- Obětováno Stalinovi

Wragg David- Obětováno Stalinovi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 286 stran, fotografické přílohy, 100% stav…

119 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Roberts Geoffrey - Stalinovy války

Roberts Geoffrey - Stalinovy války

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 539
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 539 stran, výborný stav Od světové války ke studené válce (1939 - 1953)…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Manfredi Valerio Massimo - Korouhev slávy

Manfredi Valerio Massimo - Korouhev slávy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 309
  • Rok vydání 2008

nakl. Alpress, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 309 stran, výborný stav…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwell John - Hitlerův papež

Cornwell John - Hitlerův papež

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 398
  • Rok vydání 2008

Tajný příběh Pia XII., nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 398 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steinberg Judy, Donahue Raechel - Sexy v padesáti a úžasná v šedesáti

Steinberg Judy, Donahue Raechel - Sexy v padesáti a úžasná v šedesáti

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2008

nakl. Motto, 2008, 1. vydání, brožovaná, 220 stran, velmi dobrý stav…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tajemství ztraceného náhrdelníku - Enid Blyton

Tajemství ztraceného náhrdelníku - Enid Blyton

  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Neznámé nakladatelství 2008. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

102 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ lidumilné levačky - Nancy Springerová

Případ lidumilné levačky - Nancy Springerová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2008

Autoři: Nancy Springerová. Vydavatel: Knižní klub červenec 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Detektivní…

107 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Štvanice - Clive Cussler

Štvanice - Clive Cussler

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 338
  • Rok vydání 2008

Autoři: Clive Cussler. Vydavatel: BB art říjen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 338. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Rok…

108 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kalte Asche - Thriller - Simon Beckett

Kalte Asche - Thriller - Simon Beckett

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2008

Autoři: Simon Beckett. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

110 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka, která sklidila aplaus - Lillian J. Braun

Kočka, která sklidila aplaus - Lillian J. Braun

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008

Autoři: Lillian J. Braun. Vydavatel: Moba prosinec 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

127 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Konec Romantiků - Jiří Hogan

Konec Romantiků - Jiří Hogan

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008

Autoři: Jiří Hogan. Vydavatel: Moba červen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

132 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vyhlídka - Lednická, Karin

Vyhlídka - Lednická, Karin

  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lednická, Karin . Vydavatel: DOMINO 2008. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Na…

159 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtící imitace - J.D. Robb

Smrtící imitace - J.D. Robb

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2008

Autoři: J.D. Robb. Vydavatel: Columbus srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

180 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tichá hrůza (hororové povídky)

Tichá hrůza (hororové povídky)

  • Brožovaná
  • Počet stran 332
  • Rok vydání 2008

nakl. Toužimský & Moravec, 2008, brožovaná, 332 stran, velmi dobrý stav…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robb J. D. (Nora Roberts) - Smrtící rozdělení

Robb J. D. (Nora Roberts) - Smrtící rozdělení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2008

nakl. Columbus, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 303 stran, velmi dobrý stav, Děsivá hrozba nemusí číhat jen v temných…

130 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thomas Donald - Poprava Sherlocka Holmese

Thomas Donald - Poprava Sherlocka Holmese

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2008

nakl. Jota, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ročenka ČSTV 2008

Ročenka ČSTV 2008

  • Brožovaná
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 2008

nakl. Olympia, 2009, 1. vydání, brožovaná, 186 stran, pěkný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grant R. G. - Vojáci: Válečníci v proměnách staletí

Grant R. G. - Vojáci: Válečníci v proměnách staletí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, vázaná, lamino, s obálkou, 360 stran, obsáhlý obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

250 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lovecraft H. P. - Dunwichská hrůza

Lovecraft H. P. - Dunwichská hrůza

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 2008

ilustrace Santiago Caruso, nakl. B4U Publishing, 2008, 1. vydání, vázaná, 80 stran, pěkný stav, v knize razítka - vyřazeno z…

900 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vražda pro zlatého muže - Václav Erben

Vražda pro zlatého muže - Václav Erben

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2008

Autoři: Václav Erben. Vydavatel: Moba březen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - České a slovenské…

182 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Správná pětka opět v akci - Enid Blyton

Správná pětka opět v akci - Enid Blyton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 180
  • Rok vydání 2008

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media říjen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 180. Žánr: Knihy - Detektivní a…

359 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Správná pětka na útěku - Enid Blyton

Správná pětka na útěku - Enid Blyton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2008

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media prosinec 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Detektivní a…

494 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie