Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 008

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Od desíti k pěti - Evanovich Janet

Od desíti k pěti - Evanovich Janet

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 258
  • Rok vydání 2008

Autoři: Evanovich Janet. Vydavatel: BB art březen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 258. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cameron Kerstin - Stín afrického slunce

Cameron Kerstin - Stín afrického slunce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2008

nakl. Alpress, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 302 stran, pěkný stav v knize, na deskách odřené hrany…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chadbourn Mark - Psi Avalonu

Chadbourn Mark - Psi Avalonu

  • Brožovaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2008

nakl. Polaris, 2008, 1. vydání, brožovaná, 350 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vich Henriette - Podvod při castingu

Vich Henriette - Podvod při castingu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2008

nakl. Víkend, 2008, vázaná, lamino,126 stran, 100% stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ullrichová, Friedrich - Pink Muffin@Berry Blue

Ullrichová, Friedrich - Pink Muffin@Berry Blue

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Prouza Petr - Ctitelé katastrof a Hitlerova tužka

Prouza Petr - Ctitelé katastrof a Hitlerova tužka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 265
  • Rok vydání 2008

nakl. Fragment, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 265 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Orfordová Margie - Jako hodinky

Orfordová Margie - Jako hodinky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2008

nakl. Beta, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 291 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harvey, John - Krev mé krve

Harvey, John - Krev mé krve

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 330
  • Rok vydání 2008

Rok: 2008; Vydavatel: BB art; Obálka: Bohumil Fencl; Velikost: 15 x 21 cm; Počet stran: 330; Vazba: pevná s přebalem;…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cueni Claude - Velká hra

Cueni Claude - Velká hra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2008

nakl. Ikar, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 400 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Das Geheimnis der Geisterlady - Anne Farnsworth

Das Geheimnis der Geisterlady - Anne Farnsworth

  • Rok vydání 2008

Autoři: Anne Farnsworth. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Do ložnic je vidět - A.A. Fair

Do ložnic je vidět - A.A. Fair

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2008

Autoři: A.A. Fair. Vydavatel: XYZ červen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrtochy hvězd - Val McDermid

Vrtochy hvězd - Val McDermid

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 2008

Autoři: Val McDermid. Vydavatel: BB art duben 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 252. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední waltz - Pavel Jansa

Poslední waltz - Pavel Jansa

  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Pavel Jansa. Vydavatel: Moravská Bastei MOBA, s.r.o. 2008. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - České a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vášeň zabíjet - Barbara Nadel

Vášeň zabíjet - Barbara Nadel

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 242
  • Rok vydání 2008

Autoři: Barbara Nadel. Vydavatel: BB art květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 242. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maruščiny vražedné básničky - Stanislava Chmelanová

Maruščiny vražedné básničky - Stanislava Chmelanová

  • Čeština
  • Počet stran 100
  • Rok vydání 2008

Autoři: Stanislava Chmelanová. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2008. Použitá kniha. Počet stran: 100. Žánr: Knihy…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zahrady mrtvých - William Brodrick

Zahrady mrtvých - William Brodrick

  • Čeština
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: William Brodrick. Vydavatel: Brána 2008. Použitá kniha. Počet stran: 239. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Příběh…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší americké detektivní povídky - brož. - Ed McBain

Nejlepší americké detektivní povídky - brož. - Ed McBain

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: Nová práca 2008. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Nejlepší americké detektivní…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Amirrezvani Anita - Krev květů

Amirrezvani Anita - Krev květů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2008

nakl. Noxi, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Medeiros Teresa - Něžná pomsta

Medeiros Teresa - Něžná pomsta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2008

nakl. Domino, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 200 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McNaught Judith - Ráj

McNaught Judith - Ráj

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 438
  • Rok vydání 2008

nakl. Baronet, 2008, vázaná, s obálkou, 438 stran, dobrý stav, několik odstavců a čísel stránek označeno propiskou, na zadní…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hawks John Twelve - Temná řeka

Hawks John Twelve - Temná řeka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 351
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 351 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tracy P. J. - Sněžná slepota

Tracy P. J. - Sněžná slepota

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 221
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 221 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka natržená a podlepená…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jacq Christian - Mozart: Bratr ohně

Jacq Christian - Mozart: Bratr ohně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2008

nakl. Euromedia Group, 2008, první vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grayová Claudia - Akademie Evernight

Grayová Claudia - Akademie Evernight

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2008

nakl. Egmont, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 319 stran, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schwartz John Burnham - Pomsta

Schwartz John Burnham - Pomsta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 2008

nakl. Víkend, 2008, vázaná, s obálkou, 333 stran, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Svědkyně - Jonathan Kellerman

Svědkyně - Jonathan Kellerman

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 330
  • Rok vydání 2008

Autoři: Jonathan Kellerman. Vydavatel: Domino únor 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 330. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fotbaloví divoši - Leon - Joachim Masannek

Fotbaloví divoši - Leon - Joachim Masannek

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2008

Autoři: Joachim Masannek. Vydavatel: Fragment leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Žihadlo - Dick Francis

Žihadlo - Dick Francis

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Dick Francis. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Kit Fielding si dávno ochočil strach, v profesi…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oltář v jeskyni - Jefferson Bass

Oltář v jeskyni - Jefferson Bass

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 260
  • Rok vydání 2008

Autoři: Jefferson Bass. Vydavatel: BB art květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 260. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dvojitá stopa/The Double Clue - Agatha Christie

Dvojitá stopa/The Double Clue - Agatha Christie

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 154
  • Rok vydání 2008

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Garamond 2008. Použitá kniha. Počet stran: 154. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kosti na popel - Kathy Reichs

Kosti na popel - Kathy Reichs

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 332
  • Rok vydání 2008

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: BB art listopad 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 332. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

64 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Za úplňku - Antonio Munoz Molina

Za úplňku - Antonio Munoz Molina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 422
  • Rok vydání 2008

Autoři: Antonio Munoz Molina. Vydavatel: Garamond květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 422. Žánr: Knihy - Světové…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrah má mít doktorát - A.A. Fair

Vrah má mít doktorát - A.A. Fair

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 2008

Autoři: A.A. Fair. Vydavatel: XYZ březen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 228. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Důmyslná…

66 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Golon Anne - Angelika, Toulouská svatba (2. díl)

Golon Anne - Angelika, Toulouská svatba (2. díl)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 2008

nakl. Fragment, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 263 stran, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Douglass Sara - Válečná sekera

Douglass Sara - Válečná sekera

  • Brožovaná
  • Počet stran 405
  • Rok vydání 2008

nakl. Fantom, 2008 brožovaná, 405 stran velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Golon Anne - Angelika, Královské slavnosti (3.díl)

Golon Anne - Angelika, Královské slavnosti (3.díl)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 2008

nakl. Fragment, 2008, vázaná, s obálkou, 335 stran, velmi pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mosier John - Železný kříž: Vzestup a pád německé válečné mašinerie 1918 - 1945

Mosier John - Železný kříž: Vzestup a pád německé válečné mašinerie 1918 - 1945

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 388
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 388 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barry Dave, Pearson Ridley - Petr & zloději stínů

Barry Dave, Pearson Ridley - Petr & zloději stínů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 441
  • Rok vydání 2008

ilustrace Grek Call, nakl. Albatros, 2008, 1. vydání, vázaná, 441 stran, výborný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rankin Ian - Hlas krve

Rankin Ian - Hlas krve

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 362
  • Rok vydání 2008

nakl. BB/art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 362 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Goetz Adrien - Intrika po anglicku

Goetz Adrien - Intrika po anglicku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 2008

vydal Host - nakladatelství s.r.o., 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 268 stran, 100% stav Na tapiserii z Bayeux chybějí…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mitchellová Allison - Příručka pro zoufalé matky

Mitchellová Allison - Příručka pro zoufalé matky

  • Brožovaná
  • Počet stran 259
  • Rok vydání 2008

nakl. Fragment, 2008, 1. vydání, brožovaná, 259 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kosti v písku - Kathy Reichs

Kosti v písku - Kathy Reichs

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 354
  • Rok vydání 2008

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: BB art srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 354. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

74 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zmizení - Lisa Gardner

Zmizení - Lisa Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2008

Autoři: Lisa Gardner. Vydavatel: Columbus leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

75 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pole pro třináct - Dick Francis

Pole pro třináct - Dick Francis

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2008

Autoři: Dick Francis. Vydavatel: Olympia leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

75 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka, která cítila krysu - Lilian Jackson Braun

Kočka, která cítila krysu - Lilian Jackson Braun

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008

Autoři: Lilian Jackson Braun. Vydavatel: Moba červen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové…

76 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Velký objev Huga Cabreta - Brian Selznick

Velký objev Huga Cabreta - Brian Selznick

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 534
  • Rok vydání 2008

Autoři: Brian Selznick. Vydavatel: Fragment srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 534. Žánr: Knihy - Detektivní a…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda krejčovským metrem/Tape-Measure Murder - Agatha Christie

Vražda krejčovským metrem/Tape-Measure Murder - Agatha Christie

  • Angličtina
  • Počet stran 154
  • Rok vydání 2008
  • Brožovaná

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Garamond 2008. Použitá kniha. Počet stran: 154. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

81 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Saturnálie - SPQR V. - John Maddox Roberts

Saturnálie - SPQR V. - John Maddox Roberts

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2008

Autoři: John Maddox Roberts. Vydavatel: Dokořán duben 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Historické…

83 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie