Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 008

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Drobné mince - Robert B. Parker

Drobné mince - Robert B. Parker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2008

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: BB art září 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Parker Jefferson T. - Smrt s vůní pomeranče

Parker Jefferson T. - Smrt s vůní pomeranče

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2008

nakl. Brána, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Price Katie - Angel

Price Katie - Angel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 271
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 271 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Janouchová Kateřina - Horká stopa

Janouchová Kateřina - Horká stopa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2008

nakl. Mladá fronta, 2008, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi dobrý stav Katty objeví ve vaně nahého muže, jehož kdosi…

od 50 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Cartland Barbara - Do nebe

Cartland Barbara - Do nebe

  • Počet stran 162
  • Rok vydání 2008

nakl. Baronet, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 162 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fiebag Peter - Tajemství grálu

Fiebag Peter - Tajemství grálu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2008

nakl. Knižní klub, 2008, 1.vydání, vázaná, lamino, 352 stran + 16 stran přílohy, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crombie Deborah - Voda jako kámen

Crombie Deborah - Voda jako kámen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 388
  • Rok vydání 2008

nakl. Motto, 2008, první vydání, vázaná, 388 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Petterson James - Maximum Ride 1: Experiment s andílkou

Petterson James - Maximum Ride 1: Experiment s andílkou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2008

nakl. Albatros, 2008, 1.v ydání, vázaná, 256 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Krajewski Marek - Smrt v Breslau

Krajewski Marek - Smrt v Breslau

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2008

nakl. MOBA, 2008, 1. vydání, vázaná, 238 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Čarodějky zachraňují hříbě - Carola von Kessel

Čarodějky zachraňují hříbě - Carola von Kessel

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2008

Autoři: Carola von Kessel. Vydavatel: Fragment srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtelná sázka - Věnceslava Dezortová

Smrtelná sázka - Věnceslava Dezortová

  • Čeština
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2008

Autoři: Věnceslava Dezortová. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2008. Použitá kniha. Počet stran: 104. Žánr: Knihy…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední milenec - Josef Kratochvíl

Poslední milenec - Josef Kratochvíl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 2008

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Víkend březen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 194. Žánr: Knihy - České a slovenské…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
The Sanctuary - Raymond Khoury

The Sanctuary - Raymond Khoury

  • Rok vydání 2008

Autoři: Raymond Khoury. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Voda jako kámen - Deborah CrombiePokles ceny

Voda jako kámen - Deborah Crombie

  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Deborah Crombie. Vydavatel: Motto 2008. Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Vánoční…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektivní agentura Půlměsíc - Eoin Colfer

Detektivní agentura Půlměsíc - Eoin Colfer

  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Eoin Colfer. Vydavatel: Albatros Media 2008. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrah policistů - Maj Sjöwall,Per Wahlöö

Vrah policistů - Maj Sjöwall,Per Wahlöö

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Maj Sjöwall,Per Wahlöö. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
HMS Neviditelný - Patrick Robinson

HMS Neviditelný - Patrick Robinson

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Patrick Robinson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Dobrodružný politicky laděný román o nelítostném…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
McDermidová Val - Bez krve na rukou

McDermidová Val - Bez krve na rukou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 358
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 358 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jacq Christian - Mozart: miláček Isidy

Jacq Christian - Mozart: miláček Isidy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2008

nakl. Euromedia Group, 2008, první vydání, pevná vazba s obálkou, 288 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Molina Muňoz Antonio - Za úplňku

Molina Muňoz Antonio - Za úplňku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2008

nakl. Garamond, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 424 stran, pěkný sttav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steklač Vojtěch - Žlutý Robert & James Bond

Steklač Vojtěch - Žlutý Robert & James Bond

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 2008

ilustrace Jiří Grus, nakl. Albatros, 2008, 1. vydání, vázaná, 186 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smith Wilbur - Píseň slonů

Smith Wilbur - Píseň slonů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2008

nakl. Alpress, 2008, vázaná, s obálkou, 512 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jinksová Catherine - Alliini lovci duchů 2: Eustach

Jinksová Catherine - Alliini lovci duchů 2: Eustach

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2008

Duchařské příběhy, nakl. Mladá fronta, 2008, 1. vydání, vázaná, 136 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mosier John - Železný kříž: Vzestup a pád německé válečné mašinerie 1918 - 1945

Mosier John - Železný kříž: Vzestup a pád německé válečné mašinerie 1918 - 1945

  • Brožovaná
  • Počet stran 446
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, brožovaná, 446 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Becker Tom - Temná strana

Becker Tom - Temná strana

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2008

nakl. Albatros, 2008, 1. vydání, vázaná, 208 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sněžná slepota - P.J. Tracy

Sněžná slepota - P.J. Tracy

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2008

Autoři: P.J. Tracy. Vydavatel: BB art září 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Další…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ochlazení - Špionážní thriller z blízké budoucnosti - Kubíková Pavlína

Ochlazení - Špionážní thriller z blízké budoucnosti - Kubíková Pavlína

  • Čeština
  • Počet stran 372
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kubíková Pavlína. Vydavatel: PROSTOR, nakladatelství s. r. o. 2008. Použitá kniha. Počet stran: 372. Žánr: Knihy -…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fotbaloví divoši - Juli - Joachim Masannek

Fotbaloví divoši - Juli - Joachim Masannek

  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2008
  • Pevná / vázaná

Autoři: Joachim Masannek. Vydavatel: Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o 2008. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy -…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Recept na vraždu a další povídky - brož. - Alfred HitchcockPokles ceny

Recept na vraždu a další povídky - brož. - Alfred Hitchcock

  • Čeština
  • Rok vydání 2008

Autoři: Alfred Hitchcock. Vydavatel: Nová práca 2008. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spletitá síť - Ken McClure

Spletitá síť - Ken McClure

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2008

Autoři: Ken McClure. Vydavatel: Alpress květen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda podle detektivky - Zora Beráková

Vražda podle detektivky - Zora Beráková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 134
  • Rok vydání 2008

Autoři: Zora Beráková. Vydavatel: Nava duben 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 134. Žánr: Knihy - České a slovenské…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Všechno bude dobré - Deborah Crombie

Všechno bude dobré - Deborah Crombie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2008

Autoři: Deborah Crombie. Vydavatel: MOTTO 2008. Použitá kniha. Počet stran: 220. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jasmine…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Italské jablko - Jiří Svejkovský

Italské jablko - Jiří Svejkovský

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2008

Autoři: Jiří Svejkovský. Vydavatel: Moba leden 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 220. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Orenová Leslie - Rande po internetu

Orenová Leslie - Rande po internetu

  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2008

nakl. Ikar, 2008 lamino, 238 stran velmi pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tood Sweeney - Šňůra perel

Tood Sweeney - Šňůra perel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2008

nakl. Domino, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ptáčková Jindřiška - Chyť si lelka na udici

Ptáčková Jindřiška - Chyť si lelka na udici

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2008

ilustrace Olga Franzová, nakl. Knižní klub, 2008, 1. vydání, vázaná, lamino, 104 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornish D. M. - Tetování krví: Začátek cesty

Cornish D. M. - Tetování krví: Začátek cesty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2008

nakl. Fragment, 2008, vázaná, 350 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick, Francis Felix - Mrtvý dostih

Francis Dick, Francis Felix - Mrtvý dostih

  • Brožovaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2008

nakl. Olympia, 2008, 1. vydání, brožovaná, 328 stran, flíčky na ořízce, jinak pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sawyer Robert J. - Míšenci

Sawyer Robert J. - Míšenci

  • Brožovaná
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 2008

nakl. Triton, 2008, 1. vydání, brožovaná, 335 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Graftonová Sue - T... jako Tabu

Graftonová Sue - T... jako Tabu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 340
  • Rok vydání 2008

nakl. BB art, 2008, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 340 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cassella Carol - Oxigen

Cassella Carol - Oxigen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2008

nakl. Víkend, 2008, vázaná, s obálkou, 304 stran, výborný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tentokrát naposledy - Mary Higgins ClarkPokles ceny

Tentokrát naposledy - Mary Higgins Clark

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2008

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Alpress únor 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bludný kruh - Linda HowardPokles ceny

Bludný kruh - Linda Howard

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2008

Autoři: Linda Howard. Vydavatel: Alpress říjen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Meč Boží - Chris Kuzneski

Meč Boží - Chris Kuzneski

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2008

Autoři: Chris Kuzneski. Vydavatel: Jota srpen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 326. Žánr: Knihy - Světové detektivky. U…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemství rukopisu - Veronica Stallwood

Tajemství rukopisu - Veronica Stallwood

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2008

Autoři: Veronica Stallwood. Vydavatel: Moba prosinec 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 238. Žánr: Knihy - Světové…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát Jerry Cotton Past - Jerry Cotton

Třikrát Jerry Cotton Past - Jerry Cotton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 2008

Autoři: Jerry Cotton. Vydavatel: Alpress únor 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 230. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Žlutý Robert & James Bond - Vojtěch Steklač

Žlutý Robert & James Bond - Vojtěch Steklač

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 2008

Autoři: Vojtěch Steklač. Vydavatel: Albatros Media 2008. Použitá kniha. Počet stran: 186. Žánr: Knihy - Detektivní a…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt v Breslau - Marek Krajewski

Smrt v Breslau - Marek Krajewski

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2008

Autoři: Marek Krajewski. Vydavatel: Moba říjen 2008 . Použitá kniha. Počet stran: 238. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie