Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 007

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Mcintoshová Elizabeth P. - Sesterstvo špionů

Mcintoshová Elizabeth P. - Sesterstvo špionů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 275
  • Rok vydání 2007

nakl. Naše vojsko, 2007, 1. vydání, vázaná, lamino, 275 stran + fotografické přílohy, pěkný stav knihy, v horní části hřbetu…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tři rakve - John Dickson Carr

Tři rakve - John Dickson Carr

  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: John Dickson Carr. Vydavatel: Euromedia Group a.s. 2007. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Detektivky,…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tuckerová Abigail - Lev v obýváku

Tuckerová Abigail - Lev v obýváku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2007

nakl. Knižní klub, 2007, 1. vydání, vázaná, 264 stran, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brokovnice - brož. - Ed McBain

Brokovnice - brož. - Ed McBain

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: Nová práca 2007. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Žena středních…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tygr - Jeff Stone

Tygr - Jeff Stone

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jeff Stone. Vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT 2007. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivní a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Přebyteční - Gemma R. Malley

Přebyteční - Gemma R. Malley

  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Gemma R. Malley. Vydavatel: Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o 2007. Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy -…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pomsta červené mumie - Thomas Brezina

Pomsta červené mumie - Thomas Brezina

  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak umírají rusalky - Lydie Junková

Jak umírají rusalky - Lydie Junková

  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Lydie Junková. Vydavatel: Moravská Bastei MOBA, s.r.o. 2007. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Muž, který se vypařil - Sjöwall, Maj,Wahlöö, Per,Fröhlich, František

Muž, který se vypařil - Sjöwall, Maj,Wahlöö, Per,Fröhlich, František

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Sjöwall, Maj,Wahlöö, Per,Fröhlich, František. Vydavatel: Levné knihy 2007. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky,…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Top krimi - Ženská, co stála za hřích - Josef Kratochvíl

Top krimi - Ženská, co stála za hřích - Josef Kratochvíl

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Josef Kratochvíl. Vydavatel: Stanislav Hošťálek 2007. Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smith Scott - Ruiny

Smith Scott - Ruiny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2007

nakl. Knižní klub, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 432 stran, pěkný stav, na deskách trochu odřené růžky…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hosseini Khaled - Lovec draků

Hosseini Khaled - Lovec draků

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 362
  • Rok vydání 2007

nakl. Rozmluvy, 2007, vázaná, s obálkou, 362 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Drakobijci 9: Povídky o dracích, doupatech, démonech a dalším

Drakobijci 9: Povídky o dracích, doupatech, démonech a dalším

  • Brožovaná
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2007

Horák, Bandžuch, Jirušková, Mařík.., nakl. Straky na vrbě, 2007, 1. vydání, brožovaná, 310 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Beevor, Cooperová - Paříž po osvobození 1944-1949

Beevor, Cooperová - Paříž po osvobození 1944-1949

  • Počet stran 348
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, první vydání tvrdá vazba s obálkou, 348 stran velmi pěkný stav, části textu slabě podtrženy tužkou…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Elrod P. N. - Krvavý kruh

Elrod P. N. - Krvavý kruh

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2007

nakl. Fantom Print, 2007, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Whiting Charles - Na mušce je Eisenhower

Whiting Charles - Na mušce je Eisenhower

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 209
  • Rok vydání 2007

nakl. Jota, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 209 stran, pěkný stav, Úkladné vraždy významných vojenských a politických…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Knaak Richard A. - DragonRealm Zrození 2: Děti draka

Knaak Richard A. - DragonRealm Zrození 2: Děti draka

  • Brožovaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2007

nakl. Fantom Print, 2007, 1. vydání, brožovaná, 256 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwell Bernard - Sharpova pevnost

Cornwell Bernard - Sharpova pevnost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 347
  • Rok vydání 2007

nakl. Oldag, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 347 stran, pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Touha po ženě - Karel ŠtorkánPokles ceny

Touha po ženě - Karel Štorkán

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Víkend duben 2007 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tadeáš a hradní tajemství - Palme Jaromír František

Tadeáš a hradní tajemství - Palme Jaromír František

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2007

Autoři: Palme Jaromír František. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Počet stran: 104. Žánr: Knihy - Detektivní a…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Královna noci - Paul Doherty

Královna noci - Paul Doherty

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2007

Autoři: Paul Doherty. Vydavatel: Metafora 2007. Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Píše se…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ukradený nekročip - Cynthia Harrod-Eagles

Ukradený nekročip - Cynthia Harrod-Eagles

  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Cynthia Harrod-Eagles. Vydavatel: Euromedia Group a.s. 2007. Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
DRAČÍ SRDCE - Únos dračího rytíře - Thomas Brezina

DRAČÍ SRDCE - Únos dračího rytíře - Thomas Brezina

  • Čeština
  • Počet stran 116
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT 2007. Použitá kniha. Počet stran: 116. Žánr: Knihy - Detektivní a…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Podíl na smrti - Deborah Crombie

Podíl na smrti - Deborah Crombie

  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Deborah Crombie. Vydavatel: Motto 2007. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bancroftova strategie - Robert Ludlum

Bancroftova strategie - Robert Ludlum

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2007

Autoři: Robert Ludlum. Vydavatel: DOMINO 2007. Použitá kniha. Počet stran: 464. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Legendární…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nájemní zabijáci - Hana Pernicová

Nájemní zabijáci - Hana Pernicová

  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Hana Pernicová . Vydavatel: DOMINO 2007. Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové detektivky. K tomu,…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chesterton Gilbert K. - Povídky otce Browna

Chesterton Gilbert K. - Povídky otce Browna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 444
  • Rok vydání 2007

nakl. Toužimský & Moravec, 2007, vázaná, 444 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Randisi Robert J. - Nájemní zabijáci

Randisi Robert J. - Nájemní zabijáci

  • Pevná / vázaná
  • Thriller
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2007

nakl. Domino, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 300 stran, 100% stav, Jeffery Deaver, Jeff Abbott, Lawrence Block, Laa…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Monaldiová, Sorti - Veritas

Monaldiová, Sorti - Veritas

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 901
  • Rok vydání 2007

nakl. Albatros, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 901 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Whyte Jack - Chrámová hora

Whyte Jack - Chrámová hora

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 479
  • Rok vydání 2007

nakl. Domino, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 479 stran, pěkný stav, drobně poškozená obálka…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Colfer Eoin - Artemis Fowl a ztracený ostrov

Colfer Eoin - Artemis Fowl a ztracený ostrov

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2007

nakl. Albatros 2007, první vydání, vázaná, 328 stran, pěkný stav, trochu naražené růžky desek…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Houpt Simon - Galerie zmizelých

Houpt Simon - Galerie zmizelých

  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2007

Vysoká hra s kradeným uměním, nakl. Knižní klub, 2007, vázaná, lamino, s obálkou, 192 stran, obrazový doprovod, velmi dobrý…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Global 200: Místa, která musíme zachránit

Global 200: Místa, která musíme zachránit

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2007

nakl. Mladá fronta, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, bohatý fotografický doprovod, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cawthorne Nigel - Největší bitvy v dějinách

Cawthorne Nigel - Největší bitvy v dějinách

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2007

nakl. Alpress, 2007, 1. vydání, vázaná, lamino, 304 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případ nepolapitelného sprejera - Vojtěch Steklač

Případ nepolapitelného sprejera - Vojtěch Steklač

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2007

Autoři: Vojtěch Steklač. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivní a…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda po řeznicku - Karel Štorkán

Vražda po řeznicku - Karel Štorkán

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 138
  • Rok vydání 2007

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Nava 2007. Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektiv Sventon na poušti - Äke Holmberg

Detektiv Sventon na poušti - Äke Holmberg

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 122
  • Rok vydání 2007

Autoři: Äke Holmberg. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Počet stran: 122. Žánr: Knihy - Detektivní a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Piráti z Karibiku Na konci světa - Sutherland Tui T.

Piráti z Karibiku Na konci světa - Sutherland Tui T.

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2007

Autoři: Sutherland Tui T.. Vydavatel: Egmont duben 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy - Detektivní a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Cesta na Hrozný konec - Philip Ardagh

Cesta na Hrozný konec - Philip Ardagh

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2007

Autoři: Philip Ardagh. Vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT 2007. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Piráti! - Lodní deník navigátora Francise Basila Willcoxe - Thomas Röhner

Piráti! - Lodní deník navigátora Francise Basila Willcoxe - Thomas Röhner

  • Čeština
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Röhner. Vydavatel: Euromedia Group a.s. 2007. Použitá kniha. Počet stran: 32. Žánr: Knihy - Detektivní a…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sebranka - Petr Eidler

Sebranka - Petr Eidler

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Petr Eidler. Vydavatel: Moravská Bastei MOBA, s.r.o. 2007. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - České a…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černá vdova ze Slane - Nejlepší detektivní povídky roku - Ed Gorman

Černá vdova ze Slane - Nejlepší detektivní povídky roku - Ed Gorman

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2007

Autoři: Ed Gorman. Vydavatel: Baronet a.s. 2007. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V tomto…

66 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Connolly John - Nokturna

Connolly John - Nokturna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 382 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hallsová Vicky - Kočka detektiv

Hallsová Vicky - Kočka detektiv

  • Počet stran 277
  • Rok vydání 2007

Tajemství chování vaší kočky, nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná s obálkou, 277 stran, pěkný stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Block Peter - Staňte se špičkovým poradcem

Block Peter - Staňte se špičkovým poradcem

  • Brožovaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2007

nakl. Grada, 2007, brožovaná, 352 stran, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vanoyeke Violaine - Krutý faraon: Zmizení královny

Vanoyeke Violaine - Krutý faraon: Zmizení královny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 2007

nakl. Alpress, 2007, první vydání, vázaná, s obálkou, 212 stran, stav - výborný…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Klíma Ladislav - Velký román

Klíma Ladislav - Velký román

  • Počet stran 503
  • Rok vydání 2007

nakl. KMa, 2007, tvrdá vazba, 503 stran, pěkný stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zindell David - Eanská sága: Devět království

Zindell David - Eanská sága: Devět království

  • Brožovaná
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 2007

nakl. Calssic, 2007, brožovaná, 456 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie