Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 007

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
MacLean Rory - Letět jako Ikaros

MacLean Rory - Letět jako Ikaros

  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2007

BB art, 2007, první vydání tvrdá vazba s obálkou, 295 stran velmi pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jak potopit Korálovou královnu - Carl Hiaasen

Jak potopit Korálovou královnu - Carl Hiaasen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2007

Autoři: Carl Hiaasen. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Daltonová Annie - 100% andělé: Zamlženo

Daltonová Annie - 100% andělé: Zamlženo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 124 stran, výborný stav knihy, na obálce částečně smazaný nadpis…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případ roztroušené smrti - Cyril Vitberk

Případ roztroušené smrti - Cyril Vitberk

  • Čeština
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2007

Autoři: Cyril Vitberk. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2007. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt muže, který překážel - Vilém Pavlík

Smrt muže, který překážel - Vilém Pavlík

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2007

Autoři: Vilém Pavlík. Vydavatel: Nava listopad 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Muž na balkoně - Maj Sjöwall

Muž na balkoně - Maj Sjöwall

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Maj Sjöwall. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Promlčení - Turow, Scott

Promlčení - Turow, Scott

  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Turow, Scott. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. V nejnovější knize se Turow vrací ke…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Odd Thomas - Dean Koontz

Odd Thomas - Dean Koontz

  • Rok vydání 2007

Autoři: Dean Koontz. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Liják z bankovek - Martin Benedikt

Liják z bankovek - Martin Benedikt

  • Čeština
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2007

Autoři: Martin Benedikt. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2007. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pomsta za nevěru - Karel Štorkán,Bohumil Lipert,Jan Vašek,Josef Kratochvíl,Martin Benedikt,Jan J. Vaněk,František Bukvář,Zdeněk Jirotka ml.,Jan Stach,Přemysl Liška,Zdena KoštálkováPokles ceny

Pomsta za nevěru - Karel Štorkán,Bohumil Lipert,Jan Vašek,Josef Kratochvíl,Martin…

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Karel Štorkán,Bohumil Lipert,Jan Vašek,Josef Kratochvíl,Martin Benedikt,Jan J. Vaněk,František Bukvář,Zdeněk Jirotka…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chester Deborah - Rubínový trůn, kniha III: Království světla

Chester Deborah - Rubínový trůn, kniha III: Království světla

  • Brožovaná
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2007

nakl. Wales, 2007, brožovaná, 432 stran, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thiemeyer Thomas - Podzemní chrám

Thiemeyer Thomas - Podzemní chrám

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2007

nakl. Alpress, 2007, první vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ruthenbeck Steve - Řád vlkodlaků

Ruthenbeck Steve - Řád vlkodlaků

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 238
  • Rok vydání 2007

vydal D-Consult, 2007, 1.v ydání, vázaná, 238 stran, pěkný stav, drobně odřené růžky na deskách…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doyle Arthur Conan - The dying detective / Umírající detektiv

Doyle Arthur Conan - The dying detective / Umírající detektiv

  • Brožovaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2007

česko - anglická verze, nakl. Garamond, 2007, 1. vydání, brožovaná, 206 stran, 100% stav,…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nicoll Ruaridh - Srdce bílého muže

Nicoll Ruaridh - Srdce bílého muže

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2007

nakl. BB/art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 295 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chevalier Tracy - Ohnivý tygr

Chevalier Tracy - Ohnivý tygr

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2007

nakl. Brána, 2007, první vydání, vázaná, 216 stran, výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thurnwald A. - Meč strachu

Thurnwald A. - Meč strachu

  • Brožovaná
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2007

nakl. Soukup, 2007, brožovaná, 220 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wilsonová Jacqueline - Pohřben zaživa

Wilsonová Jacqueline - Pohřben zaživa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2007

ilustrace Nick Sharratt a Sue Heapová, nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 136 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vzhůru na slet čarodějnic! - Carola von Kessel

Vzhůru na slet čarodějnic! - Carola von Kessel

  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Carola von Kessel. Vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT 2007. Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivní…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sluneční bratrstvo - Vojtěch Steklač

Sluneční bratrstvo - Vojtěch Steklač

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2007

Autoři: Vojtěch Steklač. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Neznámá pravidla - David Morrell

Neznámá pravidla - David Morrell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 396
  • Rok vydání 2007

Autoři: David Morrell. Vydavatel: Alpress říjen 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 396. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

41 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Moonlight becomes you - Mary Higgins Clark

Moonlight becomes you - Mary Higgins Clark

  • Rok vydání 2007

Autoři: Mary Higgins Clark. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Roseanna - Maj Sjöwall,Per Wahlöö

Roseanna - Maj Sjöwall,Per Wahlöö

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Maj Sjöwall,Per Wahlöö. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Vynikající detektivní román populárních…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Důvěrná setkání - Kathryn Harveyová

Důvěrná setkání - Kathryn Harveyová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2007

Autoři: Kathryn Harveyová. Vydavatel: Ikar únor 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší detektivní povídky roku 2006 - Heda Bartíková

Nejlepší detektivní povídky roku 2006 - Heda Bartíková

  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2007

Autoři: Heda Bartíková. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2007. Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy -…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Plány a touhy - P. D. James

Plány a touhy - P. D. James

  • Čeština
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: P. D. James. Vydavatel: Motto 2007. Použitá kniha. Počet stran: 472. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Dovolenou…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Grunewald Ulrike - Rivalky

Grunewald Ulrike - Rivalky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 213
  • Rok vydání 2007

Souboj o lásku a moc, nakl. Alpress, 2007, 1. vydání, vázaná, lamino, 213 stran, fotografické přílohy 100% stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rendellová Ruth - Svědek má zemřít

Rendellová Ruth - Svědek má zemřít

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 185
  • Rok vydání 2007

nakl. Motto, 2007, první vydání, vázaná, 185 stran, velmi pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sonnenfeldt Richard W. - Svědek z Norimberka

Sonnenfeldt Richard W. - Svědek z Norimberka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2007

nakl. Columbus, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, pěkný stav Hlavní americký tlumočník při soudních procesech s…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barnes Zoë - Hnízdečko pohody

Barnes Zoë - Hnízdečko pohody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 327
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, 327 stran, dobrý stav, desky na zadní straně trochu naražené, bez obálky…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bercuson David, Herwig Holger - Vánoce ve Washingtonu

Bercuson David, Herwig Holger - Vánoce ve Washingtonu

  • Počet stran 381
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, první vydání, vázaná s obálku, 381 stran, obrazový doprovod, stav - výborný Tajná schůzka mezi…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nicholson William - Ohnivá píseň

Nicholson William - Ohnivá píseň

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 2007

nakl. Argo, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, velmi pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vandenberg Philipp - Tajné deníky císaře Augusta

Vandenberg Philipp - Tajné deníky císaře Augusta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2007

nakl. Alpress, 2007, první vydání, vázaná, s obálkou, 324 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scafati Luis - Drákula

Scafati Luis - Drákula

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2007

ilustrace autor, nakl. B4U Publishing, 2007, 1. vydání, vázaná, 106 stran, pěkný stav v knize, na deskách odřené růžky a…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Svaté kosti; Kosti v písku; Kosti na popel - Kathy Reichs

Svaté kosti; Kosti v písku; Kosti na popel - Kathy Reichs

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Kathy Reichs. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. SVATÉ KOSTI V Montrealu je nalezena mrtvola ortodoxního…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Půlnoční pohřeb - Cyril Vitberk

Půlnoční pohřeb - Cyril Vitberk

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Cyril Vitberk. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Každý měsíc volné zpracování několika skutečných…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vrah čeká na příležitost - Výběr kriminálních případů ze světa zločinu a policejní praxe - Jan Vašek

Vrah čeká na příležitost - Výběr kriminálních případů ze světa zločinu a policejní…

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 88
  • Rok vydání 2007

Autoři: Jan Vašek. Vydavatel: Agentura VPK 2007. Použitá kniha. Počet stran: 88. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Opice - Jeff StonePokles ceny

Opice - Jeff Stone

  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Jeff Stone. Vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT 2007. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivní a…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příběhy prvních objevitelů - Clarke Penny - Penny Clarke

Příběhy prvních objevitelů - Clarke Penny - Penny Clarke

  • Čeština
  • Počet stran 64
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Penny Clarke. Vydavatel: D-Consult 2007. Použitá kniha. Počet stran: 64. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třetí oko - McAuley, Paul

Třetí oko - McAuley, Paul

  • Čeština
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: McAuley, Paul. Vydavatel: BB art 2007. Použitá kniha. Počet stran: 328. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlatí pavouci - Rex Stout

Zlatí pavouci - Rex Stout

  • Čeština
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Rex Stout. Vydavatel: Euromedia Group a.s. 2007. Použitá kniha. Počet stran: 208. Žánr: Knihy - Detektivky,…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zabiju Putina v Karlových Varech - Ivo Fencl

Zabiju Putina v Karlových Varech - Ivo Fencl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 134
  • Rok vydání 2007

Autoři: Ivo Fencl. Vydavatel: Nava 2007. Použitá kniha. Počet stran: 134. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Soubor…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Falconer Colin - Soucit s ďáblem

Falconer Colin - Soucit s ďáblem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 333 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dvořák Otomar - Hořící lilie

Dvořák Otomar - Hořící lilie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2007

nakl.Knižní klub, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scottoline Lisa - Dvojí život

Scottoline Lisa - Dvojí život

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 324 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Angelika, markýza andělů - Golon Anne (2007, vázaná s obálkou)

Angelika, markýza andělů - Golon Anne (2007, vázaná s obálkou)

  • Počet stran 294
  • Rok vydání 2007

nakl. Fragment, 2007, 1. vydání, vázaná s obálkou, 294 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Edwardson Åke - Vyměněná tvář

Edwardson Åke - Vyměněná tvář

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2007

nakl. Moba, 2007, 1. vydání, vázaná, 376 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dumas Alexandre - Bílí a modří

Dumas Alexandre - Bílí a modří

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 631
  • Rok vydání 2007

nakl. Baronet, 2007, 1. první vydání, vázaná, s obálkou, 631 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie