Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 007

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Jinksová Catherine - Alliini lovci duchů 1: Eglantýna

Jinksová Catherine - Alliini lovci duchů 1: Eglantýna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2007

Duchařské příběhy, nakl. Mladá fronta, 2007, 1. vydání, vázaná, 136 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smrt na okraji města - František Uher

Smrt na okraji města - František Uher

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: František Uher. Vydavatel: Nava 2007 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pahler Agmes - Exotické bylinky

Pahler Agmes - Exotické bylinky

  • Brožovaná
  • Počet stran 65
  • Rok vydání 2007

nakl. Grada, 2007, 1. vydání, brožovaná, 65 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
DRAČÍ SRDCE - Rozhodující bitva - Thomas Brezina

DRAČÍ SRDCE - Rozhodující bitva - Thomas Brezina

  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Jan Eisler - FRAGMENT 2007. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Správná parta a kouzelný míč - Daniel Kühnl

Správná parta a kouzelný míč - Daniel Kühnl

  • Čeština
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Daniel Kühnl. Vydavatel: Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o 2007. Použitá kniha. Počet stran: 168. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Strašidlo po telefonu - Eva Ibbotson

Strašidlo po telefonu - Eva Ibbotson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2007

Autoři: Eva Ibbotson. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tony K. - Jittka Chomová

Tony K. - Jittka Chomová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2007

Autoři: Jittka Chomová. Vydavatel: Knižní klub 2007. Použitá kniha. Počet stran: 280. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mejdan ve čtyřech - Milan Dušek

Mejdan ve čtyřech - Milan Dušek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2007

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: Víkend červen 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Osudová žena - Robert Král

Osudová žena - Robert Král

  • Čeština
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2007

Autoři: Robert Král. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2007. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lotřík Petřík - Sören Olsson

Lotřík Petřík - Sören Olsson

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: Sören Olsson. Vydavatel: Albatros Media 2007. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy pro děti.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Indalecio Liévano Aguirre - Bolívar

Indalecio Liévano Aguirre - Bolívar

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 414
  • Rok vydání 2007

nakl. Naše vojsko, 2007, vázaná, 414 stran, obrazové přílohy, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Leather Stephen - Chladnokrevně

Leather Stephen - Chladnokrevně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 324 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McDermidová, Val - Hrob tetovaného

McDermidová, Val - Hrob tetovaného

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 359
  • Rok vydání 2007

Rok: 2007; Vydavatel: BB/ art; Velikost: 15 × 22 cm; Počet stran: 359; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacDonald Patricia - Hranice odvahy

MacDonald Patricia - Hranice odvahy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 331
  • Rok vydání 2007

nakl. BB/art, Praha, 2007, první vydání, pevná vazba s obálkou, 331 stran, stav - výborný Je vůbec někdo, komu můžete…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Galmel Mireille - Lady Pírát 2: Zahrada stínů

Galmel Mireille - Lady Pírát 2: Zahrada stínů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2007

nakl. Knižní klub, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 432 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wintersonová Jeanette - Konec času

Wintersonová Jeanette - Konec času

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2007

nakl. Knižní klub, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 280 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Galmel Mireille - Lady Pírát 1: Ve službách krále

Galmel Mireille - Lady Pírát 1: Ve službách krále

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2007

nakl. Knižní klub, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scottoline Lisa - Dvojí život

Scottoline Lisa - Dvojí život

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 324 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
The clue of the twisted candle - Edgar Wallace

The clue of the twisted candle - Edgar Wallace

  • Rok vydání 2007

Autoři: Edgar Wallace. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Děvčátka v modrém - Mary Higgins Clark

Děvčátka v modrém - Mary Higgins Clark

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2007

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Alpress září 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stříbrné podkovy 6 Nerozluční kamarádi - Allison Estes

Stříbrné podkovy 6 Nerozluční kamarádi - Allison Estes

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2007

Autoři: Allison Estes. Vydavatel: Alpress říjen 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 104. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zločin s noblesou - Jan Stach

Zločin s noblesou - Jan Stach

  • Čeština
  • Počet stran 142
  • Rok vydání 2007

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Nava 2007. Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tragédie podivné lásky - Milan DušekPokles ceny

Tragédie podivné lásky - Milan Dušek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2007

Autoři: Milan Dušek. Vydavatel: Víkend červenec 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 206. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oxford Bookworms Library: Stage 6: The Enemy - Desmond Bagley

Oxford Bookworms Library: Stage 6: The Enemy - Desmond Bagley

  • Brožovaná
  • Rok vydání 2007

Autoři: Desmond Bagley. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda vysněné ženy - Jiří Soukup

Vražda vysněné ženy - Jiří Soukup

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 132
  • Rok vydání 2007

Autoři: Jiří Soukup. Vydavatel: Nava říjen 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 132. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Každá vražda něco stojí - František Bukvář

Každá vražda něco stojí - František Bukvář

  • Čeština
  • Rok vydání 2007

Autoři: František Bukvář. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Stalo se!…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Davis Jon - Hezký víkend!

Davis Jon - Hezký víkend!

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 88
  • Rok vydání 2007

vydal autor, 2007, vázaná, 88 stran, velmi dobrý stav, vepsáno věnování…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hansen Matthew Scott - Stín zabijáka

Hansen Matthew Scott - Stín zabijáka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 354
  • Rok vydání 2007

nakl. Dobrovský, 2007, vázaná, s obálkou, 354 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Egbeme Choga Regina - Za závojem slz

Egbeme Choga Regina - Za závojem slz

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2007

nakl. Alpress, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 254 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robbinsová Alexandra - Tajemství hrobky

Robbinsová Alexandra - Tajemství hrobky

  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2007

Lebka a kosti, elita a skryté cesty k moci, nakl. Mladá fronta, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Keyesová Marian - Návraty

Keyesová Marian - Návraty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 456 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vaisová Petra - Román pro dívky

Vaisová Petra - Román pro dívky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 197
  • Rok vydání 2007

ilustrace Markéta Laštůvková, nakl. Pavel Dolejší, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 197 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Keyesová Marian - Idol žen

Keyesová Marian - Idol žen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 456 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pakkanen Outi - Z kola ven

Pakkanen Outi - Z kola ven

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2007

nakl.Moba, 2007, 1. vydání, vázaná, 256 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vrahovi sluší smrt - Martin Benedikt

Vrahovi sluší smrt - Martin Benedikt

  • Čeština
  • Počet stran 105
  • Rok vydání 2007

Autoři: Martin Benedikt. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2007. Použitá kniha. Počet stran: 105. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Únos - Hana Pernicová

Únos - Hana Pernicová

  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Hana Pernicová . Vydavatel: DOMINO 2007. Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Byla…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pražská pětka - Drahoš Čadek

Pražská pětka - Drahoš Čadek

  • Čeština
  • Počet stran 80
  • Rok vydání 2007

Autoři: Drahoš Čadek. Vydavatel: Public 2007. Použitá kniha. Počet stran: 80. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jako zvíře - Rudolf Čechura

Jako zvíře - Rudolf Čechura

  • Čeština
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Rudolf Čechura. Vydavatel: MOTTO 2007. Použitá kniha. Počet stran: 204. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ďábelský plán od přítele - Robert Král

Ďábelský plán od přítele - Robert Král

  • Čeština
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2007

Autoři: Robert Král. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2007. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ starých dýmek - Martin Benedikt

Případ starých dýmek - Martin Benedikt

  • Čeština
  • Počet stran 106
  • Rok vydání 2007

Autoři: Martin Benedikt. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2007. Použitá kniha. Počet stran: 106. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Neber si to osobně - Eileen Dreyerová

Neber si to osobně - Eileen Dreyerová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2007

Autoři: Eileen Dreyerová. Vydavatel: Alpress říjen 2007 . Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemství cirkusu Lombardi - Karin Müllerová

Tajemství cirkusu Lombardi - Karin Müllerová

  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2007
  • Pevná / vázaná

Autoři: Karin Müllerová. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Sedmý případ slavné detektivní…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čechura Rudolf - Jako zvíře

Čechura Rudolf - Jako zvíře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2007

nakl. Motto, 2007, 1. vydání, vázaná, 206 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jacq Christian - Mozart: Velký mág

Jacq Christian - Mozart: Velký mág

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 2007

nakl. Euromedia Group, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 301 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Waltari Mika - Tanec na hrobech

Waltari Mika - Tanec na hrobech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2007

nakl. Hejkal, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kruliková Nancy - Holka s rytmem v těle

Kruliková Nancy - Holka s rytmem v těle

  • Počet stran 181
  • Rok vydání 2007

nakl. BB art, 2007 pevná vazna s obálkou, 181 stran pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwellová, Patricia - Predátor

Cornwellová, Patricia - Predátor

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2007

Rok: 2007; Vydavatel: Euromedia Group - Knižní klub; Velikost: 13 × 20,5 cm; Počet stran: 368; Vazba: pevná s přebalem;…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Young Gregory D., Braden Nate - Poslední strážný

Young Gregory D., Braden Nate - Poslední strážný

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 2007

nakl. Mladá fronta, 2007, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 236 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie