Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 006

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Akademie Point Blanc - Anthony Horowitz

Akademie Point Blanc - Anthony Horowitz

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2006

Autoři: Anthony Horowitz. Vydavatel: BB art 2006. Použitá kniha. Počet stran: 216. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

100 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sandford John - Jistá oběť

Sandford John - Jistá oběť

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006,1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hříšnice - Tess Gerritsen

Hříšnice - Tess Gerritsen

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2006

Autoři: Tess Gerritsen. Vydavatel: Knižní klub duben 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 288. Žánr: Knihy - Světové…

104 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stopa - Patricia Cornwell

Stopa - Patricia Cornwell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2006

Autoři: Patricia Cornwell. Vydavatel: Knižní klub březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové…

104 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Silke James - Zajatec rohaté přilby: Posel smrti 1.

Silke James - Zajatec rohaté přilby: Posel smrti 1.

  • Brožovaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2006

nakl. Fantom Print, 2006, 1. vydání, brožovaná, 222 stran pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lorentzová Iny - Kočovná nevěstka

Lorentzová Iny - Kočovná nevěstka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2006

nakl. Euromedia Group, 2006, první vydání, vázaná, s obálkou, 544 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crombie Deborah - Případ nezvěstných žen

Crombie Deborah - Případ nezvěstných žen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 313
  • Rok vydání 2006

nakl. Motto, 2006, 1. vydání, vázaná, 313 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kroupa Janek - Zločin jako profese

Kroupa Janek - Zločin jako profese

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 157
  • Rok vydání 2006

nakl. Daranus, 2006 vázaná, lamino, 157 stran, fotografické přílohy, dobrý stav Pravda o velkém spiknutí. Od Davida Berdycha…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
W.i.t.c.h. 5: Poslední slza

W.i.t.c.h. 5: Poslední slza

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2006

s komiksem uvnitř, nakl. Egmont, 2006, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, velmi pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Johnson Susan - Ďábelské svádění

Johnson Susan - Ďábelské svádění

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 284
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, 1.vydání, vázaná, s obálkou, 284 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burgr Josef - Kriminální historky majora Zahrádky

Burgr Josef - Kriminální historky majora Zahrádky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2006

vydal Lika klub, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 152 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Četnické humoresky I. - Cézar Jan

Četnické humoresky I. - Cézar Jan

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2006

Autoři: Cézar Jan. Vydavatel: Jota červen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

113 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda na den svatého Patrika - Lee Harrisová

Vražda na den svatého Patrika - Lee Harrisová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2006

Autoři: Lee Harrisová. Vydavatel: MOTTO 2006. Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Den svatého…

120 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mstitelé bohyně Isis - Paul Doherty

Mstitelé bohyně Isis - Paul Doherty

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2006

Autoři: Paul Doherty. Vydavatel: Metafora březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Historické…

138 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka, která brala růžové pilulky - Lilian Jackson Braun

Kočka, která brala růžové pilulky - Lilian Jackson Braun

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

Autoři: Lilian Jackson Braun. Vydavatel: Moba březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové…

177 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jeskyně strachu - Emily Rodda

Jeskyně strachu - Emily Rodda

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2006

Autoři: Emily Rodda. Vydavatel: Fragment červenec 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a…

188 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zastavený příval - Eduard Štorch

Zastavený příval - Eduard Štorch

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2006

Autoři: Eduard Štorch. Vydavatel: Albatros Media 2006. Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

189 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Divoké kočky - Hunter Erin

Divoké kočky - Hunter Erin

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

Autoři: Hunter Erin. Vydavatel: Albatros Media 2006. Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

191 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sběratelé ostatků - Vlastimil Vondruška

Sběratelé ostatků - Vlastimil Vondruška

  • Čeština
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2006
  • Pevná / vázaná

Autoři: Vlastimil Vondruška. Vydavatel: Moba 2006. Použitá kniha. Počet stran: 440. Žánr: Knihy - Historické detektivky.…

404 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hopkinsová Cathy - Sladké lži & hořké pravdy

Hopkinsová Cathy - Sladké lži & hořké pravdy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 165
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 165 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heitmanová Lynne - Přistávací dráha

Heitmanová Lynne - Přistávací dráha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 314
  • Rok vydání 2006

nakl. BB/art, 2006, 1. vydání vázaná, s obálkou, 314 stran, výborný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cruise J. V. - Případ Trudeau

Cruise J. V. - Případ Trudeau

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2006

nakl. Knižní klub, 2006, první vydání, vázaná, s obálkou, 464 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doetsch Richard - Zloděj nebes

Doetsch Richard - Zloděj nebes

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 311 stran, velmi pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lenormand Fréderic - Noční můry zabíjejí (Nové případy doudce Ťi)

Lenormand Fréderic - Noční můry zabíjejí (Nové případy doudce Ťi)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 188
  • Rok vydání 2006

nakl. Garamond, 2006, první vydání, vázaná, s obálkou, 188 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kapitáňová Daniela - Ať to zůstane v rodině!

Kapitáňová Daniela - Ať to zůstane v rodině!

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 178
  • Rok vydání 2006

nakl. Host, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 178 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mossová Kate - Labyrint

Mossová Kate - Labyrint

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 510
  • Rok vydání 2006

nakl. Ikar, 2006, vázaná, s obálkou, 510 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav v knize, na deskách odřené hrany, Tri…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dahl Kjell Ola - Smrtící investice

Dahl Kjell Ola - Smrtící investice

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2006

nakl. Moba, 2006, 1. vydání, vázaná, 254 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tanec smrti - Lee Child

Tanec smrti - Lee Child

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2006

Autoři: Lee Child. Vydavatel: BB art 2006. Použitá kniha. Počet stran: 382. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Vincent…

686 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Laird Thomas - Hlasy mrtvých

Laird Thomas - Hlasy mrtvých

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 264 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mahrendorff C. S. - Temná hra

Mahrendorff C. S. - Temná hra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 356
  • Rok vydání 2006

nakl. Moba, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 356 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rosenfelt David - Náhlá smrt

Rosenfelt David - Náhlá smrt

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hannahová Kristin - Letní ostrov / Vzdálené břehy / Mezi sestrami

Hannahová Kristin - Letní ostrov / Vzdálené břehy / Mezi sestrami

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2006

Reader´s Digest Výběr, 2006, vázaná, 384 stran, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cole Martina - Smyčka

Cole Martina - Smyčka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, první vydání, vázaná, s obálkou, 400 stran, velmi pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Regan Geoffrey - Rozhodující bitvy

Regan Geoffrey - Rozhodující bitvy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 2006

Padesát dvě bitvy, které změnily svět, nakl. Naše vojsko, 2006, vázaná, lamino, 263 stran, bohatý obrazový doprovod, pěkný…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moore Ulysses - Obchod se zapomenutými mapami

Moore Ulysses - Obchod se zapomenutými mapami

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 251
  • Rok vydání 2006

nakl. Egmont, 2006, 1. vydání, vázaná, 251 stran, ilustrovaná, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tuma Paul - Football Faust

Tuma Paul - Football Faust

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2006

nakl. Triton, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 291 stran, pěkný stav, kniha je lehce cítit cigaretovým kouřem…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lewis C. S. - Letopisy Narnie: Stříbrná židle

Lewis C. S. - Letopisy Narnie: Stříbrná židle

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2006

nakl. Fragment, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 256 stran, zachovalý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Van Lustbader Eric - Testament

Van Lustbader Eric - Testament

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 475
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 475 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barros Vicente - Globální změna klimatu

Barros Vicente - Globální změna klimatu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2006

nakl. Mladá fronta, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 168 stran, obrazové přílohy, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Merle Robert - Ples u vévodkyně

Merle Robert - Ples u vévodkyně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2006

nakl. Mladá fronta, 2006, vázaná, s obálkou, 424 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dunant Sarah - Zrození Venuše

Dunant Sarah - Zrození Venuše

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2006

nakl. Aurora, 2006, vázaná, s obálkou, 319 stran, pěkný stav, obálka drobně natržená a podlepená…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
An a - z of Baby Names

An a - z of Baby Names

  • Pevná / vázaná
  • Angličtina
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2006

nakl. Igloo Books, 2006, vázaná, s obálkou, 254 stran v anglickém jazyce, fotografický doprovod, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bauer Jan - Kat hejtmana Žižky

Bauer Jan - Kat hejtmana Žižky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

Historický thiller, nakl. Moba, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 224 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bauer Jan - Co v učebnicích dějepisu nebylo

Bauer Jan - Co v učebnicích dějepisu nebylo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 223
  • Rok vydání 2006

nakl. Moba, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 223 stran, obrazový doprovod, 100% stav, Fakta, mýty, záhady a skandály z dávné…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Byrne Patrick - Irské duchařské historky

Byrne Patrick - Irské duchařské historky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2006

nakl. Maldá fronta, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 144 stran, velmi dobrý stav…

119 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chadbourn Mark - Vždycky a navždy: Věk rozvratu, kniha 3.

Chadbourn Mark - Vždycky a navždy: Věk rozvratu, kniha 3.

  • Brožovaná
  • Počet stran 477
  • Rok vydání 2006

nakl. Polaris, 2006, 1. vydání, brožovaná, 477 stran, velmi dobrý stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zeh Juli - Hráčský instinkt

Zeh Juli - Hráčský instinkt

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2006

nakl. Odeon, 2006, 1. vydání, váazná, s obálkou, 448 stran,, pěkný stav, kniha je lehce cítit cigaretovým kouřem…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Herbert Frank, Ransom Bill - Kristova epizoda

Herbert Frank, Ransom Bill - Kristova epizoda

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 2006

nakl. Baronet, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran velmi dobrý stav…

249 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie