Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 006

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Poklad hraběte Domanína - Vojtěch Steklač

Poklad hraběte Domanína - Vojtěch Steklač

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2006

Autoři: Vojtěch Steklač. Vydavatel: Albatros Media 2006. Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivní a…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Clarková Mary Higgins - Neznámý v pozadí

Clarková Mary Higgins - Neznámý v pozadí

  • Počet stran 251
  • Rok vydání 2006

nakl. Alpress, 2006, pevná vazba, s obálkou, 251 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schwarz hraje birdie - Jaroslav Kuťák

Schwarz hraje birdie - Jaroslav Kuťák

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jaroslav Kuťák. Vydavatel: Moba duben 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 220. Žánr: Knihy - České a slovenské…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Requiem für einen Henker - Jacques BerndorfPokles ceny

Requiem für einen Henker - Jacques Berndorf

  • Brožovaná
  • Němčina
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jacques Berndorf. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Škoda Eduard - Pražský chodec v metru

Škoda Eduard - Pražský chodec v metru

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2006

ilustrace Jaroslav Drahokoupil, nakl. Mladá fronta, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 352 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Racina Thom - Smrtelný mráz

Racina Thom - Smrtelný mráz

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 291 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Waller Martin - Absolutní trest

Waller Martin - Absolutní trest

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2006

nakl. Domino, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, pěkný stav v knize, desky mírně ošoupané…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Birdsallová Jeanne - Penderwickovi

Birdsallová Jeanne - Penderwickovi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2006

nakl. Knižní klub, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, přes spodní roh ořízky světlá mapka, jinak pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bellemare P., Nahmias J.-F. - Já se pomstím!

Bellemare P., Nahmias J.-F. - Já se pomstím!

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 327
  • Rok vydání 2006

40 příběhů smrtelné nenávisti, nakl. Motto, 2006, 1. vydání, vázaná, 327 stran, dobrý stav, na ořízce někollik drobných…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harveyová Kathryn - Důvěrná setkání

Harveyová Kathryn - Důvěrná setkání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2006

nakl. Ikar, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, pěkný stav knihy, obállka natržená a podlepená…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Flegelová Sissi - Výlet do Maroka

Flegelová Sissi - Výlet do Maroka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 167
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 167 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Velká kniha římských detektivek - Ashley Mike

Velká kniha římských detektivek - Ashley Mike

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 480
  • Rok vydání 2006

Autoři: Ashley Mike. Vydavatel: Knižní klub březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 480. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ostrov kostlivců - Anthony Horowitz

Ostrov kostlivců - Anthony Horowitz

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2006

Autoři: Anthony Horowitz. Vydavatel: BB art 2006. Použitá kniha. Počet stran: 248. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maják - Phyllis D. Jamesová

Maják - Phyllis D. Jamesová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 356
  • Rok vydání 2006

Autoři: Phyllis D. Jamesová. Vydavatel: MOTTO březen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 356. Žánr: Knihy - Světové…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Totálně ulítlé prázdniny - Thomas C. Brezina

Totálně ulítlé prázdniny - Thomas C. Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2006

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment únor 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
TOP Krimi Ukradená láska - Jiří Černý

TOP Krimi Ukradená láska - Jiří Černý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jiří Černý. Vydavatel: Víkend leden 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Aranka nevěrnice - Jan J. Vaněk

Aranka nevěrnice - Jan J. Vaněk

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Víkend 2006. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sedm sněhuláků a jiné případy pro začínající detektivy - Svatopluk Hrnčíř

Sedm sněhuláků a jiné případy pro začínající detektivy - Svatopluk Hrnčíř

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 2006

Autoři: Svatopluk Hrnčíř. Vydavatel: Albatros Media 2006. Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Detektivní a…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Manhattan je můj život, Smrt pornohvězdy - Jeffery Deaver

Manhattan je můj život, Smrt pornohvězdy - Jeffery Deaver

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 490
  • Rok vydání 2006

Autoři: Jeffery Deaver. Vydavatel: Domino duben 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 490. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lenormand Frédéric - Paní Ťi na stopě zločinu

Lenormand Frédéric - Paní Ťi na stopě zločinu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2006

nakl. Garamond, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ferris Stewart - Jak ulovit ženu

Ferris Stewart - Jak ulovit ženu

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2006

nakl. Jan Vašut, 2006, 1. vydání, brožovaná, 144 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dallalová, Harris - Břišním tancem ke kráse

Dallalová, Harris - Břišním tancem ke kráse

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2006

nakl. Beta Dobrovský, 2006, 1. vydání, brožovaná, 144 stran, obrazový doprovod, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cohnová Rachel - Prcek

Cohnová Rachel - Prcek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2006

ilustrace Wahed Khakdan, nakl. Fragment, 2006, 1. vydání, vázaná, 256 stran, pěkný stav, na zadní předsádce drobné čmárance…

od 50 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Cockey Tim - Nůž v zádech

Cockey Tim - Nůž v zádech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 323
  • Rok vydání 2006

nakl. BB art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 323 stran, pěkný stav, obálka nepatrně natržená, podlepená…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hoag Tami - Zásilka od mrtvého

Hoag Tami - Zásilka od mrtvého

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2006

nakl. Knižní klub, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 424 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Laubeová Lydia - Za závojem

Laubeová Lydia - Za závojem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2006

V pasti saudskoarabského krále, nakl. Ikar, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Racina Thom - Smrtelný mráz

Racina Thom - Smrtelný mráz

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2006

nakl. BB/art, 2006, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 291 stran, 100% stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Z příčin nikoli přirozených - P. D. James

Z příčin nikoli přirozených - P. D. James

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2006
  • Pevná / vázaná
  • Detektivka

Autoři: P. D. James. Vydavatel: MOTTO 2006. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Detektivka.…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen - Inna Rottová

Šikovná tchyně a smečka rozhněvaných žen - Inna Rottová

  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2006
  • Pevná / vázaná

Autoři: Inna Rottová. Vydavatel: Knižní klub 2006. Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - České a slovenské…

64 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrátky o hodinu - David Baldacci

Hrátky o hodinu - David Baldacci

  • Čeština
  • Počet stran 488
  • Rok vydání 2006
  • Pevná / vázaná

Autoři: David Baldacci. Počet stran: 488. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Detektivní román. Zpočátku se zdá…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ dvou advokátů - Erle Stanley Gardner

Případ dvou advokátů - Erle Stanley Gardner

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 148
  • Rok vydání 2006

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Brána červenec 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 148. Žánr: Knihy - Světové…

68 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Píseň gladiátora - Paul Doherty

Píseň gladiátora - Paul Doherty

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2006

Autoři: Paul Doherty. Vydavatel: Metafora leden 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 298. Žánr: Knihy - Historické detektivky.…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrtvý kupuje cigarety - František Uher

Mrtvý kupuje cigarety - František Uher

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

Autoři: František Uher. Vydavatel: Moba únor 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sand Storm - James Rollins

Sand Storm - James Rollins

  • Rok vydání 2006

Autoři: James Rollins. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

74 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtící intriky - Arnaldur Indridason

Smrtící intriky - Arnaldur Indridason

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2006

Autoři: Arnaldur Indridason. Vydavatel: Moba leden 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
W.i.t.c.h. 6: Přeludy a lži

W.i.t.c.h. 6: Přeludy a lži

  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2006

s komiksem uvnitř, nakl. Egmont, 2006, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, velmi pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Turstenová Helene - Skleněný ďábel

Turstenová Helene - Skleněný ďábel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 332
  • Rok vydání 2006

nakl Motto, 2006, 1. vydání, vázaná, 332 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Connell Evan. S. - Francisco Goya

Connell Evan. S. - Francisco Goya

  • Brožovaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2006

Nakl.: BB/art-s.r.o., 2006, první vydání brožovaná, 291 stran stav - pěkný…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Boies David - Ve službě spravedlnosti

Boies David - Ve službě spravedlnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 552
  • Rok vydání 2006

nakl. Baronet, 2006, vázaná, s obálkou, 552 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwellová Patricia - Stopa

Cornwellová Patricia - Stopa

  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2006

nakl. Knižní klub, 2006, první vydání, vázaná s obálkou, 416 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Danielsová Lucy - Kočka v hrobce

Danielsová Lucy - Kočka v hrobce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2006

ilustrace Jitka Walterová, nakl. Albatros, 2006, 1. vydání, vázaná, lamino, 124 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
James P. D. - The Lighthouse

James P. D. - The Lighthouse

  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 466
  • Rok vydání 2006

Penguin Books, 2006, brožovaná, 466 stran, v anglickém jazyce, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deveraux Jude - Říční dáma

Deveraux Jude - Říční dáma

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2006

nakl. Baronet, 2006, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav v knize, na deskách naražené spodní růžky a ošoupaný spodní…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tajemství Chimneys - Agatha Christie

Tajemství Chimneys - Agatha Christie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2006

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Knižní klub srpen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové…

89 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektiv Sventon v obchodním domě - Äke Holmberg

Detektiv Sventon v obchodním domě - Äke Holmberg

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2006

Autoři: Äke Holmberg. Vydavatel: Albatros Media 2006. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a…

92 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada vily Herbst - Helena Hardenová

Záhada vily Herbst - Helena Hardenová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2006

Autoři: Helena Hardenová. Vydavatel: Moba duben 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - České a slovenské…

94 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Líbej mě, když spím - Linda Howard

Líbej mě, když spím - Linda Howard

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2006

Autoři: Linda Howard. Vydavatel: Alpress červenec 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 302. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

99 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chalupářský guláš s krví - Karel Štorkán

Chalupářský guláš s krví - Karel Štorkán

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 202
  • Rok vydání 2006

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Moba srpen 2006 . Použitá kniha. Počet stran: 202. Žánr: Knihy - České a slovenské…

100 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie