Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 005

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Žhavé zprávy - Jeffery Deaver

Žhavé zprávy - Jeffery Deaver

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 260
  • Rok vydání 2005

Autoři: Jeffery Deaver. Vydavatel: Domino 2005. Použitá kniha. Počet stran: 260. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Rune…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tomek Jiří - Bohové a faraoni

Tomek Jiří - Bohové a faraoni

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 151
  • Rok vydání 2005

nakl. Albatros, 2005, vázaná, s obálkou, 151 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oči ve tmě - Candice Proctor

Oči ve tmě - Candice Proctor

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 356
  • Rok vydání 2005

Autoři: Candice Proctor. Vydavatel: Alpress květen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 356. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Taubman Philip - Tajné impérium

Taubman Philip - Tajné impérium

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 430
  • Rok vydání 2005

Eisenhower, CIA a skrytý příběh americké vesmírné špionáže, nakl. BB art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 430 stran,…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chadbourn Mark - Nejtemnější hodina: Věk rozvratu, kniha 2.

Chadbourn Mark - Nejtemnější hodina: Věk rozvratu, kniha 2.

  • Brožovaná
  • Počet stran 445
  • Rok vydání 2005

nakl. Polaris, 2005, 1. vydání, brožovaná, 445 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Calmel Mireille - Ples vlčic 2: Isabelina pomsta

Calmel Mireille - Ples vlčic 2: Isabelina pomsta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2005

nakl. Knižní klub, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCulloughová Colleen - Ve stínu zlaté hory

McCulloughová Colleen - Ve stínu zlaté hory

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2005

nakl. Knižní klub, 2005, první vydání, vázaná, s obálkou, 496 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sparrow Michael - Další příhody venkovského lékaře

Sparrow Michael - Další příhody venkovského lékaře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2005

nakl. Paseka, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 288 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mayer Kai - Sen o ráji

Mayer Kai - Sen o ráji

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 2005

nakl. Klokan, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, stav - 100%…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Roddaová Emily - Deltora: Hora děsu

Roddaová Emily - Deltora: Hora děsu

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005

nakl. Fragment, 2005, 1. vydání, brožovaná, 128 stran, dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Každý třetí den - James Patterson

Každý třetí den - James Patterson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2005

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 318. Žánr: Knihy - Světové…

57 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Všude Červená - Joanna Chmielewska

Všude Červená - Joanna Chmielewska

  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Joanna Chmielewska. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Autorka detektivních románů…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vzkříšení ohnivého démona / Ohnivý démon - Thomas Brezina

Vzkříšení ohnivého démona / Ohnivý démon - Thomas Brezina

  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Thomas Brezina. Vydavatel: Fragment 2005. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlo jako zjevení - Sharan Newman

Zlo jako zjevení - Sharan Newman

  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Sharan Newman. Vydavatel: Baronet 2005. Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Historické detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda prvního stupně - Tim Cockey

Vražda prvního stupně - Tim Cockey

  • Čeština
  • Počet stran 308
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Tim Cockey. Vydavatel: BB art 2005. Použitá kniha. Počet stran: 308. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Kdyby ale…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt v pavoučí síti - Jana Abrahamová

Smrt v pavoučí síti - Jana Abrahamová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 2005

Autoři: Jana Abrahamová. Vydavatel: ERIKA leden 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 190. Žánr: Knihy - České a slovenské…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhady mozaiky - Giulio Leoni

Záhady mozaiky - Giulio Leoni

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2005

Autoři: Giulio Leoni. Vydavatel: Metafora 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 292. Žánr: Knihy - Historické detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dlouhá noc, dlouhé umírání - Robert Král

Dlouhá noc, dlouhé umírání - Robert Král

  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2005

Autoři: Robert Král. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2005. Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy -…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Berthold Will - Žlutá mafie

Berthold Will - Žlutá mafie

  • Brožovaná
  • Počet stran 293
  • Rok vydání 2005

nakl. D-Consult, 2005, 1. vydání, brožovaná, 293 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Monaldiová, Sorti - Secretum

Monaldiová, Sorti - Secretum

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 868
  • Rok vydání 2005

nakl. Albatros, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 868 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Den trifidů - Wyndham John (2005, pevná vázaná, 280 stran)

Den trifidů - Wyndham John (2005, pevná vázaná, 280 stran)

  • Pevná / vázaná
  • Horor
  • Thriller
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2005

ilustrace Alios Křesala, nakl. BB art, 2005, vázaná, s obálkou, 280 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Goethe Johann Wolfgang - Winckelmann, Sběratel

Goethe Johann Wolfgang - Winckelmann, Sběratel

  • Brožovaná
  • Počet stran 198
  • Rok vydání 2005

nakl. Malvern, 2005, brožovaná, 198 stran, výborný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nguyen Kien - V kolonii

Nguyen Kien - V kolonii

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 2005

nakl. BB art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 311 stran, 100% stav,…

od 79 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Harrod-Eagles Cynthia - Fleur: historická trilogie II.

Harrod-Eagles Cynthia - Fleur: historická trilogie II.

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 462
  • Rok vydání 2005

nakl. Knižní klub, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 462 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gerwald Mattias - Hvězdář se stříbrným nosem

Gerwald Mattias - Hvězdář se stříbrným nosem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2005

nakl. Alpress, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 319 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kaye Mary Margaret - Vzdálené vrcholky hor 2

Kaye Mary Margaret - Vzdálené vrcholky hor 2

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 568
  • Rok vydání 2005

nakl. Ikar, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 568 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tajemná zpráva - Julian Press

Tajemná zpráva - Julian Press

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005

Autoři: Julian Press. Vydavatel: Fragment září 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
V rukou alchymisty - Richard Dübell

V rukou alchymisty - Richard Dübell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2005

Autoři: Richard Dübell. Vydavatel: Moba září 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 424. Žánr: Knihy - Historické detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
VIP pacient - Gilbert Schlogel

VIP pacient - Gilbert Schlogel

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2005

Autoři: Gilbert Schlogel. Vydavatel: Alpress 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zamčená ústa - Ladislav Beran

Zamčená ústa - Ladislav Beran

  • Čeština
  • Počet stran 154
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ladislav Beran. Vydavatel: Rubico 2005. Použitá kniha. Počet stran: 154. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ zamilované tety - Erle Stanley Gardner

Případ zamilované tety - Erle Stanley Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2005

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: RIOPRESS listopad 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Světové…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dokonalý manžel - Lisa Gardner

Dokonalý manžel - Lisa Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2005

Autoři: Lisa Gardner. Vydavatel: Columbus říjen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 382. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dobrodružství u Tajné hory - Enid Blyton

Dobrodružství u Tajné hory - Enid Blyton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2005

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media 2005. Použitá kniha. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vekslák 3 - Pavel Frýbort

Vekslák 3 - Pavel Frýbort

  • Čeština
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Pavel Frýbort. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Věčný smolař Michal Najman, se při cestě za vysněným…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Clancy Tom - K boji připraven

Clancy Tom - K boji připraven

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2005

nakl. BB art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Villiers Gerard de - Bagdád-expres

Villiers Gerard de - Bagdád-expres

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 253
  • Rok vydání 2005

nakl. Alpress, 2005, první vydání vázaná, 253 stran velmi pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Borovička V.P. - Scotland Yard zasahuje II.

Borovička V.P. - Scotland Yard zasahuje II.

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2005

nakl. Baronet, 2005, vázaná, s obálkou, 224 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
King William - Andělé smrti

King William - Andělé smrti

  • Brožovaná
  • Počet stran 344
  • Rok vydání 2005

nakl. Polaris, 2005, 1. vydání, brožovaná, 344 stran, výborný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rees Laurence - Osvětim: Nacisté a konečné řešení

Rees Laurence - Osvětim: Nacisté a konečné řešení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2005

nakl. Knižní klub, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weinerová Jennifer - Zná ji jako svý boty

Weinerová Jennifer - Zná ji jako svý boty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 426
  • Rok vydání 2005

nakl. Metafora, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 426 stran, výborný stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sova Dawn B. - Zakázané filmy

Sova Dawn B. - Zakázané filmy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2005

125 příběhů filmové cenzury, nakl. Knižní klub, 2005, 1. vydání, vázaná, lamino, 320 stran, fotografické přílohy, výborný…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robbins Tim - Vila Inkognito

Robbins Tim - Vila Inkognito

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 215
  • Rok vydání 2005

nakl. Argo, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 215 stran, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scotland Yard zasahuje II. - Václav Pavel Borovička

Scotland Yard zasahuje II. - Václav Pavel Borovička

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2005

Autoři: Václav Pavel Borovička. Vydavatel: Baronet leden 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a…

64 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ správce jmění - Erle Stanley Gardner

Případ správce jmění - Erle Stanley Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 2005

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: RIOPRESS 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 190. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

64 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tenká čára života - Elizabeth Adler

Tenká čára života - Elizabeth Adler

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2005

Autoři: Elizabeth Adler. Vydavatel: Alpress prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 324. Žánr: Knihy - Světové…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Soumrak Matareseů - Robert Ludlum

Soumrak Matareseů - Robert Ludlum

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 484
  • Rok vydání 2005

Autoři: Robert Ludlum. Vydavatel: Domino listopad 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 484. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ sametových drápků - Erle Stanley GardnerPokles ceny

Případ sametových drápků - Erle Stanley Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 226
  • Rok vydání 2005

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: RIOPRESS srpen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 226. Žánr: Knihy - Světové…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Navoněný rukáv - Laura Joh Rowlandová

Navoněný rukáv - Laura Joh Rowlandová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 402
  • Rok vydání 2005

Autoři: Laura Joh Rowlandová. Vydavatel: Metafora 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 402. Žánr: Knihy - Historické…

67 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie