Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 005

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Povolání pro ženu nevhodné - P. D. James

Povolání pro ženu nevhodné - P. D. James

  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: P. D. James. Vydavatel: Motto 2005. Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

43 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Děněžkinová Irina - Dej mi!

Děněžkinová Irina - Dej mi!

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2005

nakl. Ikar, 2005, brožovaná, 160 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky - Viola Lyčková

Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky - Viola Lyčková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 166
  • Rok vydání 2005

Autoři: Viola Lyčková. Vydavatel: Albatros Media 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 166. Žánr: Knihy - Detektivní a…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pearson Ridley - Staré hříchy

Pearson Ridley - Staré hříchy

  • Pevná / vázaná
  • Thriller
  • Počet stran 276
  • Rok vydání 2005

nakl. BB/art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 276 stran, pěkný stav, V bance chybějí miliony a zmizel i odborních na…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Drábek Jaroslav - Podzemí

Drábek Jaroslav - Podzemí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2005

nakl. Mladá fronta, 2005, vázaná, s obálkou, 384 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Woods Stuart - Smrt v New Yorku

Woods Stuart - Smrt v New Yorku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 2005

nakl. BB/art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 301 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Landay William - Most odplaty

Landay William - Most odplaty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2005

nakl. Knižní klub, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 400 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Racina Thom - Smrtelná hra

Racina Thom - Smrtelná hra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 279
  • Rok vydání 2005

nakl. BB art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 279 stran, 100% stav Vraždící teenageři měli všichni jedno společné:…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwellová Patricia - Moucha

Cornwellová Patricia - Moucha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2005

nakl. Knižní klub, 2005, první vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deaver Jeffery - Po půlnoci

Deaver Jeffery - Po půlnoci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 404
  • Rok vydání 2005

sedmnáct napínavých povídek mistrů detektivního žánru, nakl. BB art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 404 stran, velmi…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Útok kamenných rytířů - Thomas C. Brezina

Útok kamenných rytířů - Thomas C. Brezina

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2005

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment srpen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 120. Žánr: Knihy - Detektivní a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chrt na vřesovišti - Lucy Danielsová

Chrt na vřesovišti - Lucy Danielsová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 118
  • Rok vydání 2005

Autoři: Lucy Danielsová. Vydavatel: Albatros Media 2005. Použitá kniha. Počet stran: 118. Žánr: Knihy - Detektivní a…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Moucha - Patricia Cornwell

Moucha - Patricia Cornwell

  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Patricia Cornwell. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Kay Scarpettová se vrací. Začala…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bezpečné místo - Graham Caroline

Bezpečné místo - Graham Caroline

  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2005
  • Pevná / vázaná

Autoři: Graham Caroline. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Pod idylickým povrchem anglického…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Holka proradná - Karel Štorkán

Holka proradná - Karel Štorkán

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2005

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Víkend 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dobrodružství na Killimooinu - Enid Blyton

Dobrodružství na Killimooinu - Enid Blyton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 2005

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media srpen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 172. Žánr: Knihy - Detektivní a…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sníh - Ed McBain

Sníh - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2005

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2005. Použitá kniha. Počet stran: 320. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Detektivové z…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak vraždí ženy - František Uher

Jak vraždí ženy - František Uher

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2005

Autoři: František Uher. Vydavatel: Víkend duben 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pronzini, Greenberg - Soukromé očko

Pronzini, Greenberg - Soukromé očko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 606
  • Rok vydání 2005

(McBain, Chandler, Macdonald, Marlowe, Gorman, Block....) nakl. Domino, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 606 stran, pěkný…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Perssinen Terry - Osterovo spiknutí v roce 19387

Perssinen Terry - Osterovo spiknutí v roce 19387

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2005

nakl. Beta-Dobrovský Ševčík, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 192 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brasharesová Ann - Holky v kalhotách: Třetí léto sesterstva

Brasharesová Ann - Holky v kalhotách: Třetí léto sesterstva

  • Brožovaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2005

nakl. Egmont, 2005, 1. vydání, brožovaná, 302 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vanier Nicolas - Dítě sněžných plání

Vanier Nicolas - Dítě sněžných plání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2005

nakl. Motto, 2005, 1. vydání, vázaná s obálkou, 302 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, razítko - vyřazeno z knihovny…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pelecanos George P. - Odvrácená tvář města

Pelecanos George P. - Odvrácená tvář města

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 301
  • Rok vydání 2005

nakl. BB/art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 301 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dewarová Isla - Tanec na vzdáleném místě

Dewarová Isla - Tanec na vzdáleném místě

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2005

nakl. BB art, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 366 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Schreiber Hermann - Krásná intrikánka

Schreiber Hermann - Krásná intrikánka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2005

Versailleské romány, nakl. Knižní klub, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Monaldiová, Sorti - Secretum

Monaldiová, Sorti - Secretum

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 868
  • Rok vydání 2005

nakl. Albatros, 2005, 1. vydání, vázaná, bez obálky, 868 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pod rouškou noci - Mary Higgins ClarkPokles ceny

Pod rouškou noci - Mary Higgins Clark

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2005

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Alpress prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 318. Žánr: Knihy - Světové…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Odvrácená strana láskyPokles ceny

Odvrácená strana lásky

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2005

Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Skutečné kriminální případy, vydávané nyní v měsíčníku Krimi už 15 let, patří…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bod nejistoty - Milan Kindl

Bod nejistoty - Milan Kindl

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2005

Autoři: Milan Kindl. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Téměř detektivní příběh právníka…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Schmerzverliebt - Kristina Dunker

Schmerzverliebt - Kristina Dunker

  • Rok vydání 2005

Autoři: Kristina Dunker. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nenávist - Ed McBain

Nenávist - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 816
  • Rok vydání 2005

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: Domino prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 816. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda kočky domácí - Karel Štorkán

Vražda kočky domácí - Karel Štorkán

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2005

Autoři: Karel Štorkán. Vydavatel: Moba srpen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hora děsu - Emily Rodda

Hora děsu - Emily Rodda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2005

Autoři: Emily Rodda. Vydavatel: Fragment únor 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Až na věky věků - Äke Edwardson

Až na věky věků - Äke Edwardson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2005

Autoři: Äke Edwardson. Vydavatel: Moba červenec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 304. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Děrda Jiří - Záhada žraločího masa

Děrda Jiří - Záhada žraločího masa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 2005

nakl. Votobia, 2005, vázaná, s obálkou, 196 stran, pěkný stav, razítka knihovny - vyřazeno…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zindell David - Eanská sága: Věk draků

Zindell David - Eanská sága: Věk draků

  • Brožovaná
  • Počet stran 542
  • Rok vydání 2005

nakl. Classic, 2005, brožovaná, 542 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pears Iain - Případ Raffael

Pears Iain - Případ Raffael

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 211
  • Rok vydání 2005

nakl. Academia, 2005, vázaná, lamino, 211 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doherty Paul - Pán moru

Doherty Paul - Pán moru

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 270
  • Rok vydání 2005

nakl. Metafora, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 270 stran, dobrý stav, Legendární Marco Polo bojuje proti pekelným silám…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Calmel Mireille - Ples vlčic 1: Prokletá komnata

Calmel Mireille - Ples vlčic 1: Prokletá komnata

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2005

nakl. Knižní klub, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 318 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Breuer William B. - Útok na Cabanatuan

Breuer William B. - Útok na Cabanatuan

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 2005

nakl. Koala, 2005, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 269 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Baird David - Oči mám jenom pro tebe...

Baird David - Oči mám jenom pro tebe...

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 96
  • Rok vydání 2005

nakl. Metafora, 2005, první vydání vázaná, 96 stran výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Noone John - Muž za železnou maskou

Noone John - Muž za železnou maskou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 327
  • Rok vydání 2005

nakl. Lidové noviny, 2005, 1. vydání vázaná, s obálkou, 327 stran, dobové ilustrace výborný stav, Kdo byl schován za…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nezvěstný z El Hierro - Helena Hardenová

Nezvěstný z El Hierro - Helena Hardenová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2005

Autoři: Helena Hardenová. Vydavatel: Moba prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - České a slovenské…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Obchod se zapomenutými mapami - Ulysses Moore

Obchod se zapomenutými mapami - Ulysses Moore

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2005

Autoři: Ulysses Moore. Vydavatel: Egmont prosinec 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Detektivní a…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Drsnej brouk-Zabiják v dešti - Paul Shipton

Drsnej brouk-Zabiják v dešti - Paul Shipton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2005

Autoři: Paul Shipton. Vydavatel: Albatros Media 2005. Použitá kniha. Počet stran: 152. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední útočiště - Patricia CornwellPokles ceny

Poslední útočiště - Patricia Cornwell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2005

Autoři: Patricia Cornwell. Vydavatel: Knižní klub říjen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 448. Žánr: Knihy - Světové…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Golemovo zlato - Achim Ahlgrimm

Golemovo zlato - Achim Ahlgrimm

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2005

Autoři: Achim Ahlgrimm. Vydavatel: Fragment září 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 124. Žánr: Knihy - Detektivní a…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mrtvý ze Zlaté stoky - Jiří Svejkovský

Mrtvý ze Zlaté stoky - Jiří Svejkovský

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2005

Autoři: Jiří Svejkovský. Vydavatel: Moba červen 2005 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie