Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 004

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Benjamin Peter - Vysoká hra

Benjamin Peter - Vysoká hra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jsi mrtvej, tak nebreč! - Josef KlímaPokles ceny

Jsi mrtvej, tak nebreč! - Josef Klíma

  • Čeština
  • Počet stran 183
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Josef Klíma. Vydavatel: Andrej Šťastný 2004. Použitá kniha. Počet stran: 183. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Berenson Laurien - Smrt chovatele psů

Berenson Laurien - Smrt chovatele psů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2004

nakl.Brána, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 200 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sandford John - Oči oběti

Sandford John - Oči oběti

  • Brožovaná
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 2004

nakl. BB/Art , 2004, 1. vydání, brožovaná, 303 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Marshall Michael - Slamáci

Marshall Michael - Slamáci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, 1.vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, pěkný stav v knize, hrany na deskách mírně ošoupané…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cérésa Francois - Raněná hraběnka

Cérésa Francois - Raněná hraběnka

  • Počet stran 361
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 361 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Junková Šárka - Když padá nebe

Junková Šárka - Když padá nebe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2004

nakl. Víkend, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 126 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gill Barbara M. - Hra na vraždu

Gill Barbara M. - Hra na vraždu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 211
  • Rok vydání 2004

nakl. Klokan, 2004, vázaná, s obálkou, 211 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Archer Jeffrey - Vězeňský deník

Archer Jeffrey - Vězeňský deník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 284
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 284 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mizerové /BB Art/ - John Connolly

Mizerové /BB Art/ - John Connolly

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 299
  • Rok vydání 2004

Autoři: John Connolly. Vydavatel: BB art 2004. Použitá kniha. Počet stran: 299. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

53 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kouzelníkův prsten - Carol Gaskin

Kouzelníkův prsten - Carol Gaskin

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 122
  • Rok vydání 2004

Autoři: Carol Gaskin. Vydavatel: Fragment únor 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 122. Žánr: Knihy - Detektivní a…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar - Helena Hardenová

Příliš mnoho náhod v Tenerife Mar - Helena Hardenová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2004

Autoři: Helena Hardenová. Vydavatel: Moba červen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektivní příběhy s otevřeným koncem - Ken Weber

Detektivní příběhy s otevřeným koncem - Ken Weber

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2004

Autoři: Ken Weber. Vydavatel: PORTÁL září 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Světové detektivky. 38…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ neopatrného kotěte - Erle Stanley Gardner

Případ neopatrného kotěte - Erle Stanley Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 2004

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: RIOPRESS květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 230. Žánr: Knihy - Světové…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rukojmí - Robert Crais

Rukojmí - Robert Crais

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 412
  • Rok vydání 2004

Autoři: Robert Crais. Vydavatel: Metafora 2004. Použitá kniha. Počet stran: 412. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Tři…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Domov pro Kathy - Henry Denker

Domov pro Kathy - Henry Denker

  • Čeština
  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Henry Denker. Počet stran: 264. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Po manželově tragické smrti si Grace…

61 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ashley Mike - Velká kniha egyptských detektivek

Ashley Mike - Velká kniha egyptských detektivek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 504
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 504 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McDonell Nick - Dvanáct

McDonell Nick - Dvanáct

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2004

nakl. Ikar, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, , 100% stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cimický Jan - Vražedná past

Cimický Jan - Vražedná past

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 2004

nakl. Rubico, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 168 stran, pěkný stav, vyžazená z knihovny - razítka…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Phillips Arthur - Praha

Phillips Arthur - Praha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 365
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 365 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Elphinstone Margaret - Plavci

Elphinstone Margaret - Plavci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 450
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, vázaná, s obálkou, 450 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nix Garth - Sabríel

Nix Garth - Sabríel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2004

nakl. Triton, 2004, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pivodová Kristýna - Sama na celém světě

Pivodová Kristýna - Sama na celém světě

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2004

nakl. Víkend, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 128 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tumanov Vladimir - Záchrana smaragdové královny

Tumanov Vladimir - Záchrana smaragdové královny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 148
  • Rok vydání 2004

nakl. Albatros, 2004, 1. vydání, vázaná, 148 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dobrodružství na útesech - Enid Blyton

Dobrodružství na útesech - Enid Blyton

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 2004

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Albatros Media srpen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 204. Žánr: Knihy - Detektivní a…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poušť zkázy - Emily Rodda

Poušť zkázy - Emily Rodda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2004

Autoři: Emily Rodda. Vydavatel: Fragment srpen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ještě se setkáme - Mary Higgins Clark

Ještě se setkáme - Mary Higgins Clark

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2004

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Alpress listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 310. Žánr: Knihy - Světové…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krvavé tajemství - Jan Stach

Krvavé tajemství - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Nava listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tanec s andělem - Äke Edwardson

Tanec s andělem - Äke Edwardson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2004

Autoři: Äke Edwardson. Vydavatel: Moba prosinec 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Den křečka - Philip Reeve

Den křečka - Philip Reeve

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 88
  • Rok vydání 2004

Autoři: Philip Reeve. Vydavatel: Albatros Karneval srpen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 88. Žánr: Knihy - Detektivní a…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražda na Velký pátek - Lee Harrisová

Vražda na Velký pátek - Lee Harrisová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2004

Autoři: Lee Harrisová. Vydavatel: MOTTO květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

67 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Panoptikum hříšných lidí města pražského - Jiří Marek

Panoptikum hříšných lidí města pražského - Jiří Marek

  • Čeština
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jiří Marek. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Seriál je pojem. Několikeré vydání povídek Jiřího Marka…

69 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Crichton Michael - Člověk na konci

Crichton Michael - Člověk na konci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, vázaná, s obálkou, 224 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Payne C. D. - Mládí v hajzlu: Mladík v odboji

Payne C. D. - Mládí v hajzlu: Mladík v odboji

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2004

nakl. Jota, 2004, brožovaná, 192 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Klein Shelley - Nejkrutější diktátoři v dějinách

Klein Shelley - Nejkrutější diktátoři v dějinách

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 310
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 310 stran, obrazový doprovod, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chavarría Daniel - Adiós muchachos

Chavarría Daniel - Adiós muchachos

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 222 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stafford David - Deset dní do Dne D

Stafford David - Deset dní do Dne D

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 363
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 363 stran, fotografické přílohy, výborný stav, Poslední hodiny před…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrod-Eagles Cynthia - Anna: Historická trilogie I.

Harrod-Eagles Cynthia - Anna: Historická trilogie I.

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 656
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 656 stran, pěkný stav v knize, na deskách prasklá a lepená hrana…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McNab Andy - Spálený sníh

McNab Andy - Spálený sníh

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 512 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lieckfeld Claus Peter - Kniha Haithabu

Lieckfeld Claus Peter - Kniha Haithabu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 396
  • Rok vydání 2004

nakl. Moba, 2004, 1. vydání, vázaná, 396 stran, pěkný stav, vyřazeno z knihovny - razítka…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
2x Tajemství - Jan Henke

2x Tajemství - Jan Henke

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jan Henke. Vydavatel: Albatros Media 2004. Použitá kniha. Počet stran: 292. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

72 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čtyři slepé myšky - James PattersonPokles ceny

Čtyři slepé myšky - James Patterson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2004

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress červen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 318. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sanatorium smrti - Věra Fojtová

Sanatorium smrti - Věra Fojtová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2004

Autoři: Věra Fojtová. Vydavatel: Moba prosinec 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Intrikáni - Vítězslav Jareš

Intrikáni - Vítězslav Jareš

  • Čeština
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Vítězslav Jareš. Počet stran: 576. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Děj knihy začíná v roce 1989, kdy v…

74 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Osm minut do půlnoci - František Uher

Osm minut do půlnoci - František Uher

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2004

Autoři: František Uher. Vydavatel: Víkend říjen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské…

75 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dávný příběh - Parker

Dávný příběh - Parker

  • Čeština
  • Počet stran 260
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Parker. Vydavatel: BB art 2004. Použitá kniha. Počet stran: 260. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

75 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černý lotos - Laura Joh Rowlandová

Černý lotos - Laura Joh Rowlandová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2004

Autoři: Laura Joh Rowlandová. Vydavatel: Metafora září 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 432. Žánr: Knihy - Historické…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
E ... jako exploze - Sue Grafton

E ... jako exploze - Sue Grafton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2004

Autoři: Sue Grafton. Vydavatel: BB art květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Rok…

80 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie