Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 004

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Brussolo Serge - Vertikální peklo

Brussolo Serge - Vertikální peklo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, první vydání, vázaná, s obálkou, 156 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tajemství zahrady - Margaret Yorkeová

Tajemství zahrady - Margaret Yorkeová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 218
  • Rok vydání 2004

Autoři: Margaret Yorkeová. Vydavatel: MOTTO leden 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 218. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stropnický Martin - Pánové prominou, dámy jsou zvyklé...

Stropnický Martin - Pánové prominou, dámy jsou zvyklé...

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2004

nakl. Lidové noviny, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eschbach Andreas - Poslední svého druhu

Eschbach Andreas - Poslední svého druhu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 2004

nakl. Albatros, 2004, první vydání vázaná , 263 stran výborný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eden Dorothy - Most strachu

Eden Dorothy - Most strachu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sandford John - Pravidla oběti

Sandford John - Pravidla oběti

  • Brožovaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, brožovaná, 302 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mason Daniel - Ladič pian

Mason Daniel - Ladič pian

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2004

nakl. Dobrovský - Beta, 2004, vázaná, s obálkou, 336 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cunningham Michael - Hodiny

Cunningham Michael - Hodiny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2004

nakl. Odeon, 2004, vázaná, s obálkou, 192 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Junková Šárka - Schody do ráje

Junková Šárka - Schody do ráje

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2004

nakl. Víkend, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 144 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hra na vraždu - Barbara M. Gill

Hra na vraždu - Barbara M. Gill

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 210
  • Rok vydání 2004

Autoři: Barbara M. Gill. Vydavatel: Alpress září 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 210. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tödliches Paradies - Heinz G. Konsalik

Tödliches Paradies - Heinz G. Konsalik

  • Rok vydání 2004

Autoři: Heinz G. Konsalik. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Noční můry - Cornell Woolrich

Noční můry - Cornell Woolrich

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2004

Autoři: Cornell Woolrich. Vydavatel: Baronet říjen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 464. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Noc oživlých brokol - Philip Reeve

Noc oživlých brokol - Philip Reeve

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 100
  • Rok vydání 2004

Autoři: Philip Reeve. Vydavatel: Albatros Media květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 100. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vysoký kurs - John Francome

Vysoký kurs - John Francome

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 2004

Autoři: John Francome. Vydavatel: Olympia březen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 182. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt chovatele psů - Záhady Melanie Travisové - Laurien Berenson

Smrt chovatele psů - Záhady Melanie Travisové - Laurien Berenson

  • Čeština
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Laurien Berenson. Vydavatel: Brána 2004. Použitá kniha. Počet stran: 200. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Výborná…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Utajený proces - Jan J. Vaněk

Utajený proces - Jan J. Vaněk

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jan J. Vaněk. Vydavatel: Víkend listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rašek Antonín - Femme fatale

Rašek Antonín - Femme fatale

  • Počet stran 208
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaní, s obálkou, 208 stran, výborný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Armstrong Lance, Jenkinsová Sally - Každá vteřina se počítá

Armstrong Lance, Jenkinsová Sally - Každá vteřina se počítá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 213
  • Rok vydání 2004

nakl. Triton, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 213 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brockmannová Suzanne - Čas letí

Brockmannová Suzanne - Čas letí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 365
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 365 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kinkelová Tanja - Synové vlčice

Kinkelová Tanja - Synové vlčice

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 456
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, první vydání, vázaná, s obálkou, 456 stran, stav - pěkný…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brezina Thomas - Kletba Černého rytíře

Brezina Thomas - Kletba Černého rytíře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 118
  • Rok vydání 2004

nakl. Albatros, 2004, vázaná, 118 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fletcher David - Štvanec

Fletcher David - Štvanec

  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2004

Pravdivý příběh z Aljašky, nakl. Alpress, 2004, brožovaná, 222 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Elmanová Olga - Rozum pod lavicí aneb Co v učebnici nenajdeš

Elmanová Olga - Rozum pod lavicí aneb Co v učebnici nenajdeš

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2004

ilustrace Jiří Fixl, nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaná, lamino, 288 stran, výborný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Landis Jill Marie - Stezka milenců

Landis Jill Marie - Stezka milenců

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2004

nakl. Baronet, 2004, vázaná, s obálkou, 360 stran, pěkný stav v knize, spodní konec hřbetu a spodní růžky trochu odřené…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Krvák - Kirchhoff, Bodo

Krvák - Kirchhoff, Bodo

  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Kirchhoff, Bodo. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Najatý zabiják Willem Hold sedí v…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dárek od nebožtíka - Jiří Margolius,Bohumil Lipert,Roman Cílek,Zoja Turková,Jan J. Vaněk,Antonín Jirotka,Jana Moravcová

Dárek od nebožtíka - Jiří Margolius,Bohumil Lipert,Roman Cílek,Zoja Turková,Jan J.…

  • Čeština
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jiří Margolius,Bohumil Lipert,Roman Cílek,Zoja Turková,Jan J. Vaněk,Antonín Jirotka,Jana Moravcová. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Opožděná spravedlnost - Jiří Bílek

Opožděná spravedlnost - Jiří Bílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jiří Bílek. Vydavatel: Víkend květen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pes hlídá vraha - Laurien Berenson

Pes hlídá vraha - Laurien Berenson

  • Čeština
  • Počet stran 176
  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2004

Autoři: Laurien Berenson. Vydavatel: Brána říjen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 176. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tábor pod hvězdami - Vlasta Svobodová

Tábor pod hvězdami - Vlasta Svobodová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2004

Autoři: Vlasta Svobodová. Vydavatel: Petra září 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivní a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Loupežník z lomu a další kriminální příběhy - Roman Cílek

Loupežník z lomu a další kriminální příběhy - Roman Cílek

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2004

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2004. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tři týdny vraha - Jiří Bílek

Tři týdny vraha - Jiří Bílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jiří Bílek. Vydavatel: Nava listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kořeny zla 3.vydání - Robin Cook

Kořeny zla 3.vydání - Robin Cook

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2004

Autoři: Robin Cook. Vydavatel: Knižní klub 2004. Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Doktor…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Johnstonová Jennifer - Kapitáni a králové

Johnstonová Jennifer - Kapitáni a králové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2004

nakl. Akademia, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 184 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Johnsonová Diane - Aféra

Johnsonová Diane - Aféra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2004

nakl. Jota, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 318 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bridget Jonesová: S rozumem v koncích - Helen Fieldingová (2004, vázaná, 295 stran)

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích - Helen Fieldingová (2004, vázaná, 295 stran)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2004

nakl. Aurora, 2004, vázaná, s obálkou, 295 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fleischhauer Wolfram - Královský purpur

Fleischhauer Wolfram - Královský purpur

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran, pěkný stav…

47 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robinson Larry H. - Třináctý učedník

Robinson Larry H. - Třináctý učedník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Reahová Danuta - Chmurné vody

Reahová Danuta - Chmurné vody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2004

nakl. Knižní klub, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, výborný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Woodová Barbara - Hvězda Babylonu

Woodová Barbara - Hvězda Babylonu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2004

nakl. Alpress, 2004, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weiss David - Benátčan

Weiss David - Benátčan

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 364
  • Rok vydání 2004

nakl. BB art, 2004, vázaná, s obálkou, 364 stran, obrazové přílohy, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bráchové a jiné katastrofy - Thomas C. Brezina

Bráchové a jiné katastrofy - Thomas C. Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2004

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment leden 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 136. Žánr: Knihy - Detektivní a…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
The Bridesmaid - Ruth Rendell

The Bridesmaid - Ruth Rendell

  • Rok vydání 2004

Autoři: Ruth Rendell. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Horká stopa - Hans Jürgen Press

Horká stopa - Hans Jürgen Press

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2004

Autoři: Hans Jürgen Press. Vydavatel: Fragment srpen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivní a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Terapie - Jonathan Kellerman

Terapie - Jonathan Kellerman

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 448
  • Rok vydání 2004

Autoři: Jonathan Kellerman. Vydavatel: Domino listopad 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 448. Žánr: Knihy - Světové…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mlha - Milena Brůhová

Mlha - Milena Brůhová

  • Čeština
  • Rok vydání 2004

Autoři: Milena Brůhová. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Nepříznivé počasí, hustá mlha a hlavně nezodpovědnost…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Matika a další pohromy - Thomas C. Brezina

Matika a další pohromy - Thomas C. Brezina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2004

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Fragment prosinec 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zlé sny se někdy vracejí - Nicci French

Zlé sny se někdy vracejí - Nicci French

  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2004
  • Pevná / vázaná

Autoři: Nicci French. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Mladá návrhářka interiérů Abigail…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Odhalení zločinu - Kieran Fanning

Odhalení zločinu - Kieran Fanning

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2004

Autoři: Kieran Fanning. Vydavatel: PORTÁL červen 2004 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie