Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 003

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Enigma 4: Tajemství civilizace

Enigma 4: Tajemství civilizace

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, obsáhlý obrazový doprovod, pěkný stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kessler Leo - Útok na Bagdád

Kessler Leo - Útok na Bagdád

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 2003

nakl. Baronet, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 311 stran, pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Johnson Oliver - Světlonoš: Bronzový válečník

Johnson Oliver - Světlonoš: Bronzový válečník

  • Brožovaná
  • Počet stran 340
  • Rok vydání 2003

nakl. Lukáš Kučera, 2003, brožovaná, 340 stran výborný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Becnel Rexanne - Dobře vychovaná dáma

Becnel Rexanne - Dobře vychovaná dáma

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2003

nakl. Alpress, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 342 stran pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Horák, Keršláger - Počítačové sítě pro začínající správce

Horák, Keršláger - Počítačové sítě pro začínající správce

  • Brožovaná
  • Počet stran 180
  • Rok vydání 2003

nakl. Computer Press, 2003, brožovaná, 180 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hollyová Emma - Smyslné menu

Hollyová Emma - Smyslné menu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2003

nakl. Euromedia Group, 2003, 1. vydání, vázaná, 240 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smithová Zadie - Sběratel autogramů

Smithová Zadie - Sběratel autogramů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 325
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 325 stran, pěkný stav…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Romana Muriel - Marco Polo: Karavana z Benátek

Romana Muriel - Marco Polo: Karavana z Benátek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 287
  • Rok vydání 2003

nakl. Beta-Dobrovský, 2003, první vydání, vázaná, s obálkou, 287 stran, velmi dobrý stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Köster-Lösche Kari - Hakima, lékařka z Toleda

Köster-Lösche Kari - Hakima, lékařka z Toleda

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2003

nakl. Moba, 2003, první vydání, vázaná, lamino, 380 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hohlbein Wolfgang - Inkvizitor

Hohlbein Wolfgang - Inkvizitor

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 520
  • Rok vydání 2003

nakl. Moba, 2003, 1. vydání, vázaná, 520 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Matsuoka Takashi - Stmívání nad sakurami

Matsuoka Takashi - Stmívání nad sakurami

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2003

nakl. Alpress, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 464 stran, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
365 Stories and Rhymes for Girls

365 Stories and Rhymes for Girls

  • Pevná / vázaná
  • Angličtina
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2003

nakl. Parragon, 2003, vázaná, 384 stran, ilustrace, v anglickém jazyce, pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gurney Alan - Závod o bílý kontinent

Gurney Alan - Závod o bílý kontinent

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 366 stran, mírně zašlá ořízka, malý flíček na předsádce, jiank pěkný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cull Brian - 249. stíhací peruť

Cull Brian - 249. stíhací peruť

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2003

nakl. Naše vojsko, 2003, 1. vydání, vázaná, lamino, 296 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Partner Peter - Bůh válek

Partner Peter - Bůh válek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 380 stran, obrazové přílohy, mapky, velmi dobrý stav, Svaté války mezi…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Howard Robert E. - Almuric

Howard Robert E. - Almuric

  • Brožovaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2003

nakl. Laser, 2003, brožovaná, 216 stran, pěkný stav…

180 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hobb Robin - Hra o krále (Farseer 3/4)

Hobb Robin - Hra o krále (Farseer 3/4)

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2003

nakl. Návrat, 2003, 1. vydání, brožovaná, 280 stran, výborný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grant Michael - Židé v římském světě

Grant Michael - Židé v římském světě

  • Počet stran 327
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, první vydání, vázaná s obálkou, 327 stran, v zadní části knihy je menší část listů u spodního okraje…

199 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Willmott H. P. - První světová válka

Willmott H. P. - První světová válka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, vázaná, s obálkou, 320 stran, bohatý fotografický a obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

200 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie