Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 003

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Saylor Steven - Mlhavá věštba

Saylor Steven - Mlhavá věštba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 317
  • Rok vydání 2003

nakl. Alpress, 2003, první vydání, vázaná, s obálkou, 317 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Druhá šance - James Patterson

Druhá šance - James Patterson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2003

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress prosinec 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové…

101 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Heine E. W. - Let ptáka Ohniváka

Heine E. W. - Let ptáka Ohniváka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2003

nakl. Moba, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kalinová, Kotoučová, Švarc - Obchodní právo

Kalinová, Kotoučová, Švarc - Obchodní právo

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 2003

nakl. VŠE v Praze,2003, brožovaná 172 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Searchová Gay - Zahradníkem bez zahrady

Searchová Gay - Zahradníkem bez zahrady

  • Brožovaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, brožovaná, 144 stran, obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cavanna Francois - Sekera a kříž

Cavanna Francois - Sekera a kříž

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 2003

nakl. Talpress, 2003, první vydání, vázaná, s obálkou, 236 stran, velmi pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sides Hampton - Armáda duchů

Sides Hampton - Armáda duchů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav, Zapomenutý příběh…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Veselé příhody z pátrací služby - Michal Dlouhý

Veselé příhody z pátrací služby - Michal Dlouhý

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2003

Autoři: Michal Dlouhý. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Volné pokračování kriminálních…

103 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Po pohřbu - Agatha Christie Mallowanová

Po pohřbu - Agatha Christie Mallowanová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2003

Autoři: Agatha Christie Mallowanová. Vydavatel: Knižní klub 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - Světové…

108 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Lesy hrůzovlády - Emily Rodda

Lesy hrůzovlády - Emily Rodda

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2003

Autoři: Emily Rodda. Vydavatel: Fragment prosinec 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - Detektivní a…

125 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dobrodružné plavby - Bernhard Kay

Dobrodružné plavby - Bernhard Kay

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 374
  • Rok vydání 2003

Autoři: Bernhard Kay. Vydavatel: PLUS 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 374. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

133 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chuť krve - James Patterson

Chuť krve - James Patterson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2003

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress leden 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 366. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

137 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pašeráci - Iain Lawrence

Pašeráci - Iain Lawrence

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2003

Autoři: Iain Lawrence. Vydavatel: Albatros Media 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - Detektivní a…

152 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ušatý osel, nebeský posel - Ivan Renč

Ušatý osel, nebeský posel - Ivan Renč

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 102
  • Rok vydání 2003

Autoři: Ivan Renč. Vydavatel: Karmelitánské nakladatelství 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 102. Žánr: Knihy - Detektivní…

194 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hornby Nick - 31 songů

Hornby Nick - 31 songů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 191
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání vázaná, s obálkou, 191 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bibby James - Ronanova pomsta

Bibby James - Ronanova pomsta

  • Brožovaná
  • Počet stran 278
  • Rok vydání 2003

nakl. Polaris, 2003, první vydání, brožovaná, 278 stran výborný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Carter Robert - Odvaha

Carter Robert - Odvaha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 375
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 375 stran, velmi dobrý stav Píše se rok 1790. Francouzský lid spěje k…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Coyle Harold - Křest ohněm

Coyle Harold - Křest ohněm

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 412
  • Rok vydání 2003

nakl.BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 412 stran dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Evans, Nicholas - Hrdinové ohně

Evans, Nicholas - Hrdinové ohně

  • Počet stran 560
  • Rok vydání 2003
  • Pevná / vázaná

Rok: 2003; Vydavatel: Euromedia Group - Knižní klub; Velikost: 13,5 × 20,5 cm; Počet stran: 560; Vazba: pevná, bez přebalu;…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burnell Mark - Chameleon

Burnell Mark - Chameleon

  • Pevná / vázaná
  • Thriller
  • Počet stran 390
  • Rok vydání 2003

nakl. Domino, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 390 stran pěkný stav Thriller ze současnosti s hlavní hrdinkou bývalou…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Girard Patrick - Hasdrubal: Ohně v Megaře

Girard Patrick - Hasdrubal: Ohně v Megaře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2003

nakl. Dobrovský-Beta a J.Ševčík, 2003, první vydání, vázaná, s obálkou, 206 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Calmel Mireille - Lože královny Eleonory

Calmel Mireille - Lože královny Eleonory

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 576 stran, pěkný stav, na ořízce drobný flíček…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Slitování - Julie Garwood

Slitování - Julie Garwood

  • Čeština
  • Rok vydání 2003

Autoři: Julie Garwood. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. V knize Slitování se setkáváme s prokurátorem Theo…

195 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hodina zabíjení - Lisa Gardner

Hodina zabíjení - Lisa Gardner

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2003

Autoři: Lisa Gardner. Vydavatel: Baronet 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 424. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Napínavý…

203 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Strašidlo Cantervillské - Oscar Wilde

Strašidlo Cantervillské - Oscar Wilde

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 88
  • Rok vydání 2003

Autoři: Oscar Wilde. Vydavatel: Albatros Media 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 88. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

223 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ptáčník - Mo Hayder

Ptáčník - Mo Hayder

  • Čeština
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2003
  • Pevná / vázaná

Autoři: Mo Hayder. Počet stran: 352. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Některé zločiny nás šokují. Některé děsí.…

315 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nebezpečný plán - Flynn Vince

Nebezpečný plán - Flynn Vince

  • Čeština
  • Rok vydání 2003

Autoři: Flynn Vince. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Ředitel CIA Thomas Stansfield zemřel. Mnoho lidí ve…

341 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Umění zabíjet - Daniel Silva

Umění zabíjet - Daniel Silva

  • Čeština
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 2003
  • Pevná / vázaná

Autoři: Daniel Silva. Vydavatel: Domino 2003. Použitá kniha. Počet stran: 333. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

451 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Temné proudy - Michael Connelly

Temné proudy - Michael Connelly

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 340
  • Rok vydání 2003

Autoři: Michael Connelly. Vydavatel: Domino 2003 . Použitá kniha. Počet stran: 340. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Harry…

726 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Small Bertrice - Skotská nevěsta

Small Bertrice - Skotská nevěsta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub a Baronet, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McAdley Paul J. - Pasovalův anděl

McAdley Paul J. - Pasovalův anděl

  • Brožovaná
  • Počet stran 346
  • Rok vydání 2003

nakl. Laser, 2003, brožovaná, 346 stran pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barnes Steven - Pokrevní bratři

Barnes Steven - Pokrevní bratři

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 2003

nakl. Talpress, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 367 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doherty Paul - Vraždící Anubis

Doherty Paul - Vraždící Anubis

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2003
  • Detektivka

nakl. Metafora, 2003, 1. vydání vázaná, s obálkou, 366 stran, výborný stav, Další nebezpečný případ egyptského soudce…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Small Bertrice - Extáze

Small Bertrice - Extáze

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2003

nakl. Baronet a Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, pěkný stav v knize, hrany na deskách trochu…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kessler Leo - Komando

Kessler Leo - Komando

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2003

nakl. Baronet, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 222 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de Angelis Vanna - Eunuchové

de Angelis Vanna - Eunuchové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2003

nakl. Alpress 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 326 stran, velmi dobrý stav, vyřazeno z knihovny - razítka Kněží, mocní…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Falconer Colin - Aztécká perla

Falconer Colin - Aztécká perla

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 380 stran, velmi dobrý stav, Román o dobytí Mexika…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Davis Patrick A. - Velitel

Davis Patrick A. - Velitel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 324 stran, velmi pěkný stav knihy, obálka drobně natržená a podlepená…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Luminet Jean Pierre - Alexandrijská knihovna

Luminet Jean Pierre - Alexandrijská knihovna

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2003

nakl. Alpress, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, výborný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Couto Mia - Náměsíčná země

Couto Mia - Náměsíčná země

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 183
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 183 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Míka Otakar J. - Průmyslová havárie

Míka Otakar J. - Průmyslová havárie

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2003

nakl. Triton, 2003, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, pěkný stav, pouze na jednom listě flíček na horním okraji…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grant Michael - Kleopatra královna egyptská

Grant Michael - Kleopatra královna egyptská

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, první vydání, vázaná, s obálkou, 311 stran, výborný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Barker Brian Johnson - Národní parky a divoká příroda jižní Afriky

Barker Brian Johnson - Národní parky a divoká příroda jižní Afriky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2003

nakl. Pavel Dobrovský - Beta, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 176 stran, fotografický doprovod, mapky, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crombie Deborah - A odpočívej v pokoji

Crombie Deborah - A odpočívej v pokoji

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 2003

nakl. Motto, 2003, první vydání, vázaná, 255 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Enigma 5: Tajemství proroků

Enigma 5: Tajemství proroků

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, obsáhlý obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Falconer Colin - Soumrak bohů

Falconer Colin - Soumrak bohů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 430
  • Rok vydání 2003

nakl. BB art, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 430 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Enigma 3: Tajemství Východu

Enigma 3: Tajemství Východu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, obsáhlý obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Enigma 2: Tajemství Západu

Enigma 2: Tajemství Západu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2003

nakl. Knižní klub, 2003, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, obsáhlý obrazový doprovod, velmi dobrý…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie