Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 002

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Burnell Mark - Rytmická sekce

Burnell Mark - Rytmická sekce

  • Pevná / vázaná
  • Thriller
  • Počet stran 383
  • Rok vydání 2002

nakl. Domino, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 383 stran pěkný stav Thriller o ženě, kterou teprve láska donutí hledat…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vražda v Mariánských Lázních - Zdeněk Třešňák

Vražda v Mariánských Lázních - Zdeněk Třešňák

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2002

Autoři: Zdeněk Třešňák. Vydavatel: Moba 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

88 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Wolfová Isabel - Z modrého nebe

Wolfová Isabel - Z modrého nebe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 342 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dahlke, Ehrenbergerová - Očista těla i duše

Dahlke, Ehrenbergerová - Očista těla i duše

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 191
  • Rok vydání 2002

nakl. Knižní klub, 2002, 1. vydání, vázaná, lamino, 191 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kupka Jiří S. - Brána věčnosti

Kupka Jiří S. - Brána věčnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2002

nakl. Miloslav Švarc - Šulc, 2002, 1.vydání, vázaná, lamino, 232 stran, 100% stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Arden Tom - Sultán měsíce a hvězd

Arden Tom - Sultán měsíce a hvězd

  • Brožovaná
  • Počet stran 545
  • Rok vydání 2002

nakl. Classic, 2002, brožovaná, 545 stran, 100% - nová, v původním průhledném přebalu…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kowalski William - Eddieho bastard

Kowalski William - Eddieho bastard

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2002

nakl. Ikar, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 376 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Parker T. Jefferson - Vražedné ráno

Parker T. Jefferson - Vražedné ráno

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 309
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 309 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Vnitrozemí - Nelson DeMille

Vnitrozemí - Nelson DeMille

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Nelson DeMille. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Jednou z posledních věcí, které chce praporčík Paul…

92 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spirála zločinu - James Patterson

Spirála zločinu - James Patterson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2002

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 350. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

94 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maléry jsou můj denní chleba - Raymond Chandler

Maléry jsou můj denní chleba - Raymond Chandler

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2002

Autoři: Raymond Chandler. Vydavatel: PLUS 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 254. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jméno…

99 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mládí v hajzlu I. - C.D. Payne

Mládí v hajzlu I. - C.D. Payne

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2002

Autoři: C.D. Payne. Vydavatel: Jota 2002. Použitá kniha. Počet stran: 192. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

105 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bílá cesta - John Connolly

Bílá cesta - John Connolly

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2002

Autoři: John Connolly. Vydavatel: BB art 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 326. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V Jižní…

117 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
První musí zemřít - James Patterson

První musí zemřít - James Patterson

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 2002

Autoři: James Patterson. Vydavatel: Alpress duben 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 302. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

118 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Únos prezidenta - Rex Stout

Únos prezidenta - Rex Stout

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 2002

Autoři: Rex Stout. Vydavatel: Oddych 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 286. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

118 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Robertsová Nora - Útes

Robertsová Nora - Útes

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 392 stran velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner E. S. - Případ podvrženého oka, Případ domovníkovy kočky

Gardner E. S. - Případ podvrženého oka, Případ domovníkovy kočky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2002

2x detektivní román, nakl. Dobrovský-Beta, 2002, vázaná, 382 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
de Bernieres Louis - Válka o zadnici dona Emmanuela

de Bernieres Louis - Válka o zadnici dona Emmanuela

  • Brožovaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, brožovaná, 380 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hübsch Hadayatullah - Fanatičtí bojovníci ve jménu Alláha

Hübsch Hadayatullah - Fanatičtí bojovníci ve jménu Alláha

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 124
  • Rok vydání 2002

Kořeny islámského teroru, nakl. Naše vojsko, 2002, 1. vydání, vázaná, lamino, 124 stran, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nance John J. - Úder škorpiona

Nance John J. - Úder škorpiona

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 271
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 271 stran, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Keyesová Marian - Poslední šance

Keyesová Marian - Poslední šance

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 367 stran, výborný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rachet Guy - Mykerinos a božská pyramida

Rachet Guy - Mykerinos a božská pyramida

  • Počet stran 219
  • Rok vydání 2002

nakl. Dobrovský-Beta a J.Ševčík, 2002, první vydání, vázaná s obálkou, 219 stran, velmi dobrý stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Enigma 1: Tajemství starověku

Enigma 1: Tajemství starověku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 216
  • Rok vydání 2002

nakl. Knižní klub, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 216 stran, bohatý obrazový doprovod, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zlo pod sluncem - Agatha Christie

Zlo pod sluncem - Agatha Christie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 2002

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Knižní klub 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 214. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dračí jezdec - Cornelia Funke

Dračí jezdec - Cornelia Funke

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 330
  • Rok vydání 2002

Autoři: Cornelia Funke. Vydavatel: Knižní klub 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 330. Žánr: Knihy - Detektivní a…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sherlock Holmes a bezhlavý mnich - Carole Bugge

Sherlock Holmes a bezhlavý mnich - Carole Bugge

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 2002

Autoři: Carole Bugge. Vydavatel: Jota 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 174. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

184 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dcery Kainovy - Colin Dexter

Dcery Kainovy - Colin Dexter

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 316
  • Rok vydání 2002

Autoři: Colin Dexter. Vydavatel: MOTTO 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 316. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Oxfordský…

208 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kočka, která viděla rudě - Lilian Jackson Braun

Kočka, která viděla rudě - Lilian Jackson Braun

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2002

Autoři: Lilian Jackson Braun. Vydavatel: Moba 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Co…

252 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Thunderball - Ian Fleming

Thunderball - Ian Fleming

  • Čeština
  • Počet stran 195
  • Rok vydání 2002

Autoři: Ian Fleming. Vydavatel: Delfín 2002. Použitá kniha. Počet stran: 195. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

454 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třetí volba - Flynn Vince

Třetí volba - Flynn Vince

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Flynn Vince. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Mise protiteroristického experta Mitche Rappa je…

774 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gardner E. S. - Případ vyjícího psa, Případ světélkujících prstů

Gardner E. S. - Případ vyjícího psa, Případ světélkujících prstů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2002

nakl. Beta, 2002, vázaná, 408 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Coonts Stephen - Hong Kong

Coonts Stephen - Hong Kong

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 342 stran, pěkný stav knihy, obálka na horním okraji trochu pomačkaná…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smith Wilbur - Leopard loví v temnotách

Smith Wilbur - Leopard loví v temnotách

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 535
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 535 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kessler Leo - Charkov: Pochod smrti

Kessler Leo - Charkov: Pochod smrti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2002

nakl. Baronet, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 248 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deveraux Jude - Místo splněných přání

Deveraux Jude - Místo splněných přání

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2002

nakl. Baronet, 2002, vázaná, s obálkou, 360 stran, pěkný stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robertsová Nora - Posvěcené zlo

Robertsová Nora - Posvěcené zlo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 280 stran pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lynn Jonathan - Jistě, pane ministře 1

Lynn Jonathan - Jistě, pane ministře 1

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2002

nakl. Aurora, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 280 stran, pěkný stav, drobně naražený spodní růžek desek…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Doyle Arthur C. - Three Cases of Sherlock Holmes / Tři případy Sherlocka Holmese

Doyle Arthur C. - Three Cases of Sherlock Holmes / Tři případy Sherlocka Holmese

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2002

středně pokročilí, nakl. Garamond, 2002, brožovaná, 160 stran, anglicko-český zrcadlový text, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Logan Chuck - Děsivé ticho

Logan Chuck - Děsivé ticho

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 319
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 319 stran, dobrý stav, malinká mapka od navlhnutí na ořízce…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Falconer Colin - Zakázané ovoce

Falconer Colin - Zakázané ovoce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 291
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 291 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Whiting Charles - Werwolf

Whiting Charles - Werwolf

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 194
  • Rok vydání 2002

nakl. Knižní klub, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 194 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Griffin W. E. B. - Cesta cti

Griffin W. E. B. - Cesta cti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 462
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 462 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Teitelbaum Michael - Spider-Man

Teitelbaum Michael - Spider-Man

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 130
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 130 stran, pěkný stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burke James Lee - Řeka nese smrt

Burke James Lee - Řeka nese smrt

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 287
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 287 stran, výborný stav…

100 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwell Bernard - Kat čeká

Cornwell Bernard - Kat čeká

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 382 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hingston Peter - Začněte podnikat

Hingston Peter - Začněte podnikat

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2002

Průvodce drobným podnikáním, nakl. Knižní klub, 2002, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, pěkný stav,…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardnerová Lisa - Náhradní dcera

Gardnerová Lisa - Náhradní dcera

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 2002

nakl. Columbus, 2002, první vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
King William - Warhammer 40000: Hvězdný vlk

King William - Warhammer 40000: Hvězdný vlk

  • Brožovaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2002

nakl. Polaris, 2002, brožovaná, 280 stran, pěkný stav…

180 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie