Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 002

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Přib, Břeská, Pilátová - Mateřská a rodičovská dovolená

Přib, Břeská, Pilátová - Mateřská a rodičovská dovolená

  • Brožovaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2002

nakl. Grada, 2002, 1. vydání, brožovaná, 156 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Obchodnice s prózou - Daniel Pennac

Obchodnice s prózou - Daniel Pennac

  • Čeština
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2002
  • Pevná / vázaná

Autoři: Daniel Pennac. Počet stran: 440. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Detektivní román francouzského…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rottová, Inna - Případy šikovné tchyně

Rottová, Inna - Případy šikovné tchyně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2002

Rok: 2002; Vydavatel: Euromedia Group - Knižní klub; Velikost: 13,5 × 20,5 cm; Počet stran: 288; Vazba: pevná s přebalem;…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Elton Ben - Svou lásku musíš nechat zemřít

Elton Ben - Svou lásku musíš nechat zemřít

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 204 stran pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Metodický dopis č. 2 trenérsko metodické komise

Metodický dopis č. 2 trenérsko metodické komise

  • Brožovaná
  • Počet stran 132
  • Rok vydání 2002

vydal Českomoravský fotbalový svaz, 2002, brožovaná, 132 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cobb James - Operace Bouřný drak

Cobb James - Operace Bouřný drak

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 305
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 305 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rowlandová Laura Joh - Cesta zrady

Rowlandová Laura Joh - Cesta zrady

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 367
  • Rok vydání 2002

nakl. Metafora, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 367 stran, pěkný stav Statečný japonský samuraj pátrá po nemilosrdném…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ashbaugh Regan C. - V plamenech

Ashbaugh Regan C. - V plamenech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 544
  • Rok vydání 2002

nakl. Aradan, 2002, první vydání, vázaná, s obálkou, 544 stran, dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tajemství strašidelné věže - Jan Henke

Tajemství strašidelné věže - Jan Henke

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2002

Autoři: Jan Henke. Vydavatel: Albatros Media 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Mládí v hajzlu II. - Payne, C. D.

Mládí v hajzlu II. - Payne, C. D.

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2002

Autoři: Payne, C. D.. Vydavatel: Jota 2002. Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné příběhy…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Námluvy škorpionů - Ken McClure

Námluvy škorpionů - Ken McClure

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2002

Autoři: Ken McClure. Vydavatel: Alpress 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 272. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zločiny a tresty středověku - Alena Ovčačíková

Zločiny a tresty středověku - Alena Ovčačíková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 2002

Autoři: Alena Ovčačíková. Vydavatel: Rubico 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 156. Žánr: Knihy - České a slovenské…

60 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední povinnost - Paul Carson

Poslední povinnost - Paul Carson

  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2002

Autoři: Paul Carson. Vydavatel: BB/art 2002. Použitá kniha. Počet stran: 318. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy podle návodu - Phyllis D. JamesováPokles ceny

Vraždy podle návodu - Phyllis D. Jamesová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 394
  • Rok vydání 2002

Autoři: Phyllis D. Jamesová. Vydavatel: MOTTO 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 394. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Malé…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jack na odstřel - Ian Rankin

Jack na odstřel - Ian Rankin

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Ian Rankin. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Poslanec Gregor Jack byl přistižen v edinburghském bordelu…

62 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Wilson Charles - Přímá hra

Wilson Charles - Přímá hra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 342 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Carter Robert - Talvár

Carter Robert - Talvár

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 463
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002,1. vydání, vázaná, s obálkou, 463 stran, pěkný stav Historický příběh se odehrává v Indii 18. století a…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lawton John - Zatmění

Lawton John - Zatmění

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2002

nakl. Domino, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 350 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Elton Ben - Neplodnost

Elton Ben - Neplodnost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 252 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hernon Peter - 8,4 Richterovy stupnice

Hernon Peter - 8,4 Richterovy stupnice

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 277
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 277 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bettle Janet - Smrtící lobby

Bettle Janet - Smrtící lobby

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 300
  • Rok vydání 2002

nakl. Oldag, 2002, vázaná, s obálkou, 300 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rees Siân - Nevěstinec na vlnách

Rees Siân - Nevěstinec na vlnách

  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2002

nakl. Brána, 2002, 1. vydání, vázaná, 184 stran + 8 stran příloh, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Watt Peter - Pláč ve tmě

Watt Peter - Pláč ve tmě

  • Počet stran 528
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 528 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dlouhá nepřítomnost - František Uher

Dlouhá nepřítomnost - František Uher

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2002

Autoři: František Uher. Vydavatel: Moba 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Popraviště - Val McDermid

Popraviště - Val McDermid

  • Čeština
  • Rok vydání 2002
  • Pevná / vázaná

Autoři: Val McDermid. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Zima 1963: dvě děti v Manchestru zmizely; vražedná…

63 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt na bermudách + Besídka hrůzy - Q. Patrick

Smrt na bermudách + Besídka hrůzy - Q. Patrick

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 392
  • Rok vydání 2002

Autoři: Q. Patrick. Vydavatel: BETA Dobrovský 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 392. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

65 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fergusonova aféra - Ross Macdonald

Fergusonova aféra - Ross Macdonald

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2002

Autoři: Ross Macdonald. Vydavatel: TAMTAM březen 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 240. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sedm bran úzkosti - Otakar Chaloupka

Sedm bran úzkosti - Otakar Chaloupka

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Otakar Chaloupka. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Sedm dní, sedm detektivních povídek, sedm mužů,…

74 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
80 miliónů očí - Ed McBain

80 miliónů očí - Ed McBain

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 2002

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 190. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Osmdesát…

75 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zpěv Sirény - Val McDermid

Zpěv Sirény - Val McDermid

  • Čeština
  • Rok vydání 2002
  • Pevná / vázaná

Autoři: Val McDermid. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

76 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ohnisko požáru - Patricia Cornwell

Ohnisko požáru - Patricia Cornwell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 2002

Autoři: Patricia Cornwell. Vydavatel: Knižní klub 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 382. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

77 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Macchiavelli Loriano - Špatné svědomí

Macchiavelli Loriano - Špatné svědomí

  • Počet stran 220
  • Rok vydání 2002

krimi Baset, 2002, první vydání pevná vazba s obálkou, 220 stran výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dufresne Claude - František I.

Dufresne Claude - František I.

  • Počet stran 227
  • Rok vydání 2002

nakl. Domino, 2002, první vydání, vázaná s obálkou, 227 stran, výborný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bibby James - Ronanova záchrana

Bibby James - Ronanova záchrana

  • Brožovaná
  • Počet stran 277
  • Rok vydání 2002

nakl. Polaris, 2002, 1. vydání, brožovaná, 277 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bruckner Pascal - Zloději krásy

Bruckner Pascal - Zloději krásy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 207
  • Rok vydání 2002

nakl. Moitto, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 207 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Normanová Hilary - Slepý strach

Normanová Hilary - Slepý strach

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 326
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 326 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
von Kamphoevener Elsa Sophia - Křišťálový serail (U nočních ohňů karavan)

von Kamphoevener Elsa Sophia - Křišťálový serail (U nočních ohňů karavan)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2002

nakl. Vyšehrad, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 136 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hunter Stephen - Černé světlo

Hunter Stephen - Černé světlo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 429
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1.v ydání, vázaná, s obálkou, 429 stran, pěkný stav v knize, spodní hrana desek a spodní růžky mírně…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Janka Otto - Bernard od Šíleného koně

Janka Otto - Bernard od Šíleného koně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2002

ilustrace Jiří Petráček, nakl. Ostrov, 2002, 1. vydání, vázaná, lamino, 176 stran, v knize razítko knihovny - vyřazeno, na…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Město děsu - Dashiell Hammett

Město děsu - Dashiell Hammett

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 2002

Autoři: Dashiell Hammett. Vydavatel: TAMTAM březen 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

78 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada sedmi ciferníků - Agatha Christie

Záhada sedmi ciferníků - Agatha Christie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2002

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Knižní klub 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 254. Žánr: Knihy - Světové detektivky. V…

80 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Detektivní povídky - Lawrence Block

Detektivní povídky - Lawrence Block

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Lawrence Block. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

81 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemství záhadného balíčku - Jan Henke

Tajemství záhadného balíčku - Jan Henke

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 2002

Autoři: Jan Henke. Vydavatel: Albatros Media 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 150. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

83 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Скелет из пробирки : [роман] : [роман] - Дарья Донцова

Скелет из пробирки : [роман] : [роман] - Дарья Донцова

  • Rok vydání 2002

Autoři: Дарья Донцова. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

84 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
A odpočívej v pokoji - Deborah CrombiePokles ceny

A odpočívej v pokoji - Deborah Crombie

  • Čeština
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2002

Autoři: Deborah Crombie. Vydavatel: MOTTO 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 254. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

86 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Výpalné na Noon Street - Raymond Chandler

Výpalné na Noon Street - Raymond Chandler

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Raymond Chandler. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

87 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrtící rozhodnutí - Kathy Reichs

Smrtící rozhodnutí - Kathy Reichs

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2002

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: AKTUELL 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

87 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hlavenka Jiří - Vytváříme www stránky

Hlavenka Jiří - Vytváříme www stránky

  • Brožovaná
  • Počet stran 355
  • Rok vydání 2002

nakl. Cumputer Press, 2002, brožovaná, 355 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie