Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 002

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Harris Thomas - Černá neděle

Harris Thomas - Černá neděle

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Město v obležení - Michael Dobbs

Město v obležení - Michael Dobbs

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Michael Dobbs. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Město v obležení Amadeus kolem sebe shromáždí malou…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bingham Harry - Honba za milionem

Bingham Harry - Honba za milionem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 407
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 407 stran, výborný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dobbs Michael - Město v obležení

Dobbs Michael - Město v obležení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 287
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 287 stran, dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rushkoff Douglas - Klub extáze

Rushkoff Douglas - Klub extáze

  • Brožovaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 2002

nakl. Netopejr, 2002, 1. vydání, brožovaná, 288 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nance John J. - Před přistáním

Nance John J. - Před přistáním

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 508
  • Rok vydání 2002

nakl. Knižní klub, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 508 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Irving John - Čtvrtá ruka

Irving John - Čtvrtá ruka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2002

nakl. Odeon, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…

od 49 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Thurstonová Carol - Oko Horovo

Thurstonová Carol - Oko Horovo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2002

nakl. Euromedia Group, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
S tichým souhlasem - Brian Haig

S tichým souhlasem - Brian Haig

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 422
  • Rok vydání 2002

Autoři: Brian Haig. Vydavatel: Knižní klub 2002. Použitá kniha. Počet stran: 422. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Výstřely u katedrály - Jan Stach

Výstřely u katedrály - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 2002

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend 2002. Použitá kniha. Počet stran: 108. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černé sezóny - Michail Gluwinski

Černé sezóny - Michail Gluwinski

  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2002
  • Pevná / vázaná

Autoři: Michail Gluwinski. Vydavatel: Olomouc 2002. Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zatracená smůla - Donald E. Westlake

Zatracená smůla - Donald E. Westlake

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 2002

Autoři: Donald E. Westlake. Vydavatel: PLUS 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 236. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sídliště v ohrožení - Gerit KopietzováPokles ceny

Sídliště v ohrožení - Gerit Kopietzová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2002

Autoři: Gerit Kopietzová. Vydavatel: Fragment 2002. Použitá kniha. Počet stran: 120. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Šance na přežití - František Uher

Šance na přežití - František Uher

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2002

Autoři: František Uher. Vydavatel: Víkend 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

44 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ jediného viníka - William Bernhardt

Případ jediného viníka - William Bernhardt

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2002

Autoři: William Bernhardt. Vydavatel: AKTUELL 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stoneová Katherine - Klub Carlton

Stoneová Katherine - Klub Carlton

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 472
  • Rok vydání 2002

nakl. Ikar, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 472 stran, velmi dobrý stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crais Robert - Tajemná řeka

Crais Robert - Tajemná řeka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2002

nakl. Metafora, 2002, první vydání, vázaná, s obálkou, 296 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cordonnierová Marie - Osudové sny

Cordonnierová Marie - Osudové sny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 2002

nakl. Moba, 2002, 1. vydání, vázaná, lamino, 222 stran, pěkný stav, na ořízce a v knize razítka knihovny…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mason Eric - Krutá pravda

Mason Eric - Krutá pravda

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 244
  • Rok vydání 2002

Příběh legendy britského podsvětí, nakl. Slovanský dům, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 244 stran, fotografické přílohy,…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tanenbaum Robert K. - Slepé právo

Tanenbaum Robert K. - Slepé právo

  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, první vydání, vázaná s obálkou, 298 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Colbert David - Kouzelný svět Pána prstenů

Colbert David - Kouzelný svět Pána prstenů

  • Brožovaná
  • Počet stran 195
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, brožovaná, 195 stran, ilustrovaná, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kellerman Faye - Slídič

Kellerman Faye - Slídič

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 406
  • Rok vydání 2002

Oldag, 2002, první vydání, vázaná, s obálkou, 406 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bergius C. C. - Boží šakalové

Bergius C. C. - Boží šakalové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 229
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 229 stran, stav - výborný…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zkouška ohněm - Nancy Taylor Rosenberg

Zkouška ohněm - Nancy Taylor Rosenberg

  • Čeština
  • Počet stran 275
  • Rok vydání 2002

Autoři: Nancy Taylor Rosenberg. Vydavatel: BB/art 2002. Použitá kniha. Počet stran: 275. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rodinná čest - Robert B. Parker

Rodinná čest - Robert B. Parker

  • Rok vydání 2002

Autoři: Robert B. Parker. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záblesk čepele - Jan Stach

Záblesk čepele - Jan Stach

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 109
  • Rok vydání 2002

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend 2002. Použitá kniha. Počet stran: 109. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ohnivý jestřáb - Geoffrey Archer

Ohnivý jestřáb - Geoffrey Archer

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Geoffrey Archer. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
První hubený muž - Dashiell Hammett

První hubený muž - Dashiell Hammett

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2002

Autoři: Dashiell Hammett. Vydavatel: TAMTAM březen 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 184. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt dostihového koně - John Creasey

Smrt dostihového koně - John Creasey

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 170
  • Rok vydání 2002

Autoři: John Creasey. Vydavatel: TAMTAM březen 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 170. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždy v lázních Poděbrady - Roman Cílek

Vraždy v lázních Poděbrady - Roman Cílek

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2002

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Moba 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 224. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky. Líc…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chameleon - William Diehl

Chameleon - William Diehl

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: William Diehl. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Vynikající novináři Frank O¨Hara a Elize Gunnová se…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jennings Gary - Azték

Jennings Gary - Azték

  • Čeština
  • Počet stran 423
  • Rok vydání 2002

nakl. Klokan, 2002, 1. vydání, tvrdá vazba, s obálkou, 423 stran, stav - výborný Výjimečný příběh o poslední a největší…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Patterson Richard North - Míra viny

Patterson Richard North - Míra viny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 486
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, první vydání, vázaná, s obálkou, 486 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cott Jonathan - Magie čísla třináct

Cott Jonathan - Magie čísla třináct

  • Brožovaná
  • Počet stran 127
  • Rok vydání 2002

nakl. Ivo Železný, 2002, 1. vydání, brožovaná, 127 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Raymond John - Dempsey & Makepeaceová

Raymond John - Dempsey & Makepeaceová

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 703
  • Rok vydání 2002

vydalo Ottovo nakl., 2002, vázaná, s obálkou, 703 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pilcher Rosamunde - Dům v Cornwallu

Pilcher Rosamunde - Dům v Cornwallu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 166
  • Rok vydání 2002

nakl. Baronet, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 166 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zahn Timothy - Kobra z Aventine 2

Zahn Timothy - Kobra z Aventine 2

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 2002

nakl. Laser-books, 2002, 1. vydání, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morgan Robert K., Powers Ron - Memfiská kráska

Morgan Robert K., Powers Ron - Memfiská kráska

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 405
  • Rok vydání 2002

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 405 stran, fotografické přílohy, pěkný stav, na titulním listě vepsaná…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarková M. H. - Kdo se dívá, když spíš

Clarková M. H. - Kdo se dívá, když spíš

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 2002

nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 182 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poslední útěk - Tom Clancy

Poslední útěk - Tom Clancy

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Tom Clancy. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Svět budoucnosti ovládají počítače. Net Force byla…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Bertův supertajný deník - Sören Olsson

Bertův supertajný deník - Sören Olsson

  • Čeština
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2002
  • Pevná / vázaná

Autoři: Sören Olsson. Vydavatel: Albatros Media 2002. Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivní a…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Volný pád - Kyle Mills

Volný pád - Kyle Mills

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Kyle Mills. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Agent FBI, pátrající po dívce podezřelé z vraždy přítele,…

54 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Slepý strach - Hilary Norman

Slepý strach - Hilary Norman

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Hilary Norman. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Kdesi na neznámém místě, připoutaná k lůžku a uklidněná…

55 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hrozivé tajemství - Bernard Knight

Hrozivé tajemství - Bernard Knight

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 228
  • Rok vydání 2002

Autoři: Bernard Knight. Vydavatel: Vyšehrad 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 228. Žánr: Knihy - Historické detektivky.…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krutá spravedlnost - Colin Falconer

Krutá spravedlnost - Colin Falconer

  • Čeština
  • Rok vydání 2002

Autoři: Colin Falconer. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Mladá policistka Madlen Fox se dostane do týmu…

56 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ukradený obraz - Gerit Kopietzová

Ukradený obraz - Gerit Kopietzová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2002

Autoři: Gerit Kopietzová. Vydavatel: Fragment 2002. Použitá kniha. Počet stran: 120. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černá kniha /BB art/ - Ian Rankin

Černá kniha /BB art/ - Ian Rankin

  • Čeština
  • Počet stran 294
  • Rok vydání 2002
  • Pevná / vázaná

Autoři: Ian Rankin. Vydavatel: BB art 2002. Použitá kniha. Počet stran: 294. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

58 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Collins Max Allan, Gelb Jeff - Tělo a krev

Collins Max Allan, Gelb Jeff - Tělo a krev

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 399
  • Rok vydání 2002

Erotika a zločiny bez zábran, nakl. Alpress, 2002, 1. vydání, vázaná, bez obálky, 399 stran, pěkný stav, kniha je lehce…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie