
Simmsová Joanne - Velké lži malé lži
- Počet stran 206
- Rok vydání 2002
nakl. Talpress, spol. s r.o., 2002, první vydání lamino vazba, 206 stran výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Talpress, spol. s r.o., 2002, první vydání lamino vazba, 206 stran výborný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Richard North Patterson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Rok: 2002; Vydavatel: BB/art; Velikost: 10,5 × 17,5 cm; Počet stran: 269; Vazba: brožovaná; Poznámka: pěkný stav;…
Antikvariát u kostela

Rok: 2002; Vydavatel: BB/art; Velikost: 10,5 × 17,5 cm; Počet stran: 309; Vazba: brožovaná; Poznámka: pěkný stav;…
Antikvariát u kostela

vydala NAVA, 2002, vázaná, 136 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Petrov, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 218 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 2002, první vydání brožovaná, 292 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Olympia, 2002, první vydání brožovaná, 168 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Jefferson Parker. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Sarah Smith. Vydavatel: Cesty 2002. Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Je zavlečen…
Restorio.cz

Autoři: Frances Galleymore. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Brigitte Aubertová. Vydavatel: MOTTO březen 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 164. Žánr: Knihy - Světové…
Restorio.cz

Autoři: Jiří Štork. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Nava 2002. Použitá kniha. Počet stran: 139. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: William H. Lovejoy. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Na odpalovací rampě v provincii Sichuan exploduje…
Restorio.cz

nakl. Jota, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, ilustrace, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 398 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Melandrium, 2002, brožovaná, 168 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Metafora, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 271 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Albatros, 2002, 1. vydání, vázaná, lamino, 163 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace Petr Urban, nakl. Knižní klub, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 165 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 2002, první vydání, vázaná, s obálkou, 531 stran, pěkný stav knihy, obálka na zadní straně trochu natržená a…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 236 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Heinz G. Konsalik. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Lékař Štefan Bergman je přivolán k úrazu na…
Restorio.cz

Autoři: Steve Martini. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Advokát Paul Madriani se právě přestěhoval do San…
Restorio.cz

Autoři: Denise Ryan. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Psycholožka Carmel má slavit své narozeniny, ale její…
Restorio.cz

Autoři: Sidney Sheldon. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…
Restorio.cz

Autoři: Post, Melville Daviss. Vydavatel: Kalich 2002. Použitá kniha. Počet stran: 198. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…
Restorio.cz

Autoři: Jiří Kropáček. Vydavatel: Nava 2002. Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Stane se, že…
Restorio.cz

Autoři: Ruth Rendell. Vydavatel: MOTTO 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jak si…
Restorio.cz

Autoři: Chuck Logan. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Harry Geiffin je samotář, který si prošel těmi…
Restorio.cz

nakl. Víkend, 2002, 1. vydání, vázaná, lamino, 124 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. MOTTO, 2002, první vydání tvrdá vazba s obálkou, 373 stran dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Grafit, 2002, vázaná, lamino, 320 stran, pěkný stav, obsahuje razítka - vyřazeno z knihovny…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 2002, 1 vydání, vázaná, s obálkou, 137 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Euromedia Group, k. s., 2002, první vydání vázaná, 96 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Ottovo nakl., 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 2002, pevná vazba s obálkou, 237 stran, dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Autoři: Gordon Kent. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Thriller o nebezpečné vojenské misi na záchranu agenta…
Restorio.cz

Autoři: František Uher. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Pozornost veřejnosti přitahují zločiny ať už jako…
Restorio.cz

Autoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: Albatros Media 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 126. Žánr: Knihy - Detektivní a…
Restorio.cz

Autoři: Čestmír Kubík. Vydavatel: Olympia 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…
Restorio.cz

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: TAMTAM březen 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 244. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…
Restorio.cz
Pokles cenyAutoři: Thomas C. Brezina. Vydavatel: SPN květen 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 142. Žánr: Knihy - Detektivní a…
Restorio.cz

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: TAMTAM prosinec 2002 . Použitá kniha. Počet stran: 230. Žánr: Knihy - Světové…
Restorio.cz

Autoři: Penny Vincenzi. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Ženský román o krizi v manželství zámožných…
Restorio.cz

K objasnění archeoligického podvodu nestačí jen odborné znalosti, nakl. BB art, 2002, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 230…
Antikvariát u kostela