Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 001

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Wilson F. Paul - Pustiny

Wilson F. Paul - Pustiny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 368 stran, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smallová Bertrice - Čas lásky

Smallová Bertrice - Čas lásky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 468
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub a Baronet, 2001, vázaná, s obálkou, 468 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Calmannová Marianne - Avignon / Město hříchu a neřesti

Calmannová Marianne - Avignon / Město hříchu a neřesti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2001

nakl. Brána, 2001, 1. vydání, vázaná, 248 stran, stav - velmi pěkný…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ptáčková Jindřiška - Kateřina Veliká

Ptáčková Jindřiška - Kateřina Veliká

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2001

nakl. Adonai, 2001, vázaná, s obálkou, 152 stran pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lowellová Elizabeth - Rubínový záliv

Lowellová Elizabeth - Rubínový záliv

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 2001

nakl. Alpress, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 376 stran, pěkný stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robb Candace - Kaple Nejsvětější Panny

Robb Candace - Kaple Nejsvětější Panny

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 2001

nakl. Moba, 2001, 1. vydání, vázaná, lamino, 286 stran, velmi dobrý stav, Vražedné intriky v městě Yorku za vlády Edwarda…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wassermannová Sabine - Zlatý Horus

Wassermannová Sabine - Zlatý Horus

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 371
  • Rok vydání 2001

nakl. Svoboda, 2001, první vydání, vázaná, 371 stran, stav - velmi pěkný…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Graftonová Sue - M... jako Msta

Graftonová Sue - M... jako Msta

  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, 1. vydání, vázaná s obálkou, 280 stran, pěkný stav, vyřazeno z knihovny - razítka…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Proč zrovna já?

Chase James Hadley - Proč zrovna já?

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 191
  • Rok vydání 2001

nakl. Ametyst, 2001, 1. vydání vázaná, 191 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cromptonová Richmal - Jirka vynálezcem

Cromptonová Richmal - Jirka vynálezcem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, 1. vydání, vázaná, lamino, 120 stran, pěkný stav, na předsádce dětská malůvka…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarke Arthur C. - Svit vzdálených dní

Clarke Arthur C. - Svit vzdálených dní

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 368 stran, pěkný stav…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rohm Robert A., Cross Steward - Sponzorujte se stylem

Rohm Robert A., Cross Steward - Sponzorujte se stylem

  • Brožovaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2001

vydal InterNet, 2001, 1. vydání, brožovaná, 272 stran, velmi dobrý stav v knize, horní růžek obálky drobně zohýbaný…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Griffin W.E.B. - Čest nade vše

Griffin W.E.B. - Čest nade vše

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 483
  • Rok vydání 2001

BB art, 2001, první vydání, vázaná, s obálkou, 483 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hall Robert Lee - Sherlock Holmes odchází

Hall Robert Lee - Sherlock Holmes odchází

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2001

nakl. Jota, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 232 stran, velmi dobrý stav, Příběhy Sherlocka Holmese které ještě neznáte…

99 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Volný Sláva - Každému rakev

Volný Sláva - Každému rakev

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2001

nakl. Chundela & comp., 2001, vázaná, 136 stran, velmi dobrý stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deforges Régine - Modrý bicykl 3: Ďáblův smích

Deforges Régine - Modrý bicykl 3: Ďáblův smích

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2001

nakl. Euromedia Group, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 366 stran, pěkný stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McKinley Tamara - Vinohrad

McKinley Tamara - Vinohrad

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 464
  • Rok vydání 2001

nakl. Alpress, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 464 stran, pěkný stav…

130 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cross Stephen - Hinduismus

Cross Stephen - Hinduismus

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2001

nakl. Ikar, 2001, 1. vydání, vázaná, 184 stran, výborný stav…

150 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ročenka ČSTV 2001

Ročenka ČSTV 2001

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 2001

nakl. Olympia, 2002, 1. vydání, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Poe Edgar Allan - Pád domu Usherů

Poe Edgar Allan - Pád domu Usherů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 72
  • Rok vydání 2001

nakl. Vyšehrad, 2001, vázaná, s obálkou, 72 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka mírně zašlá…

200 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarke Arthur C. - Historky od Bílého jelena

Clarke Arthur C. - Historky od Bílého jelena

  • Brožovaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2001

nakl. Polaris, 2001, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, velmi dobrý stav…

239 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stout Rex - Hořký konec, Vražda s intrikami, Nebezpečný úkryt

Stout Rex - Hořký konec, Vražda s intrikami, Nebezpečný úkryt

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 201
  • Rok vydání 2001

nakl.BETA - Dobrovský a Ševčík, 2001, první vydání, vázaná, 201 stran, pěkný stav…

260 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cortázar Julio - Nebe, peklo, ráj

Cortázar Julio - Nebe, peklo, ráj

  • Brožovaná
  • Počet stran 608
  • Rok vydání 2001

nakl. Mladá fronta, 2001, brožovaná, 608 stran, velmi dobrý stav…

300 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tisíc a jedna noc 3

Tisíc a jedna noc 3

  • Počet stran 734
  • Rok vydání 2001

nakl. Ikar, 2001, vázaná, 734 stran, výborný stav…

650 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tisíc a jedna noc 1. díl

Tisíc a jedna noc 1. díl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 744
  • Rok vydání 2001

nakl. Ikar, 2001, vázaná, 744 stran, velmi dobrý stav…

690 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie