Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 001

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Hlas pomsty - Deborah Crombie

Hlas pomsty - Deborah Crombie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 338
  • Rok vydání 2001

Autoři: Deborah Crombie. Vydavatel: MOTTO 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 338. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Po…

119 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Petrie John - Písař / Chrám hrůzy

Petrie John - Písař / Chrám hrůzy

  • Počet stran 159
  • Rok vydání 2001

nakl. Beta-Dobrovský a Ševčík, 2001, první vydání, vázaná s obálkou, 159 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Karty na stole - Agatha Christie

Karty na stole - Agatha Christie

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 2001

Autoři: Agatha Christie. Vydavatel: Knižní klub 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 214. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Henriksenová Vera - Stříbrné kladivo

Henriksenová Vera - Stříbrné kladivo

  • Brožovaná
  • Počet stran 260
  • Rok vydání 2001

nakl. Mladá fronta, 2001, 1. vydání, brožovaná, 260 stran výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jones Jill - Dračí ukolébavka

Jones Jill - Dračí ukolébavka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 2001

nakl. Alpress, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 318 stran, pěkný stav, na části horní ořízky razítko…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Small Bertrice - Zrazená

Small Bertrice - Zrazená

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 323
  • Rok vydání 2001

nakl. Baronet, 2001, vázaná, s obálkou, 323 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rogersová Rosemary - V žáru lásky

Rogersová Rosemary - V žáru lásky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 491
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 491 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Haller Rosalinde - Věštění: Naučte se ovládat svou intuici

Haller Rosalinde - Věštění: Naučte se ovládat svou intuici

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, 1. vydání, vázaná, lamino, 272 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rachet Guy - Chefrén a Didufri: Nedokončená pyramida

Rachet Guy - Chefrén a Didufri: Nedokončená pyramida

  • Počet stran 206
  • Rok vydání 2001

nakl. Dobrovský-Beta a Ševčík, 2001, vázaná s obálkou, 206 stran, pěkný stav knihy, obálka na zadní straně trochu natržená a…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dietl Wilhelm - Spolkový kriminální úřad zasahuje

Dietl Wilhelm - Spolkový kriminální úřad zasahuje

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 324
  • Rok vydání 2001

nakl. Themis, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 324 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Proč zrovna já? - James Hadley Chase

Proč zrovna já? - James Hadley Chase

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: James Hadley Chase. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Bývalý člen jednotky commandos Martin Corridon…

123 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
L jako lháři - Sue Grafton

L jako lháři - Sue Grafton

  • Čeština
  • Počet stran 244
  • Rok vydání 2001
  • Pevná / vázaná

Autoři: Sue Grafton. Vydavatel: BB art 2001. Použitá kniha. Počet stran: 244. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

127 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tajemná řeka - Robert Crais

Tajemná řeka - Robert Crais

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 296
  • Rok vydání 2001

Autoři: Robert Crais. Vydavatel: Metafora 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 296. Žánr: Knihy - České a slovenské…

143 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tři případy pěstitele orchidejí - Rex Stout

Tři případy pěstitele orchidejí - Rex Stout

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2001

Autoři: Rex Stout. Vydavatel: Oddych 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 298. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

570 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stráž na psí skále - Eduard Fiker

Stráž na psí skále - Eduard Fiker

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 2001

Autoři: Eduard Fiker. Vydavatel: Albatros Media 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Detektivní a…

612 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sójka Anna - Rexík: Kamarádi

Sójka Anna - Rexík: Kamarádi

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 50
  • Rok vydání 2001

nakl. Fragment, 2001, 1. vydání, vázaná, lamino, 50 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Crombie Deborah - Polibek na rozloučenou

Crombie Deborah - Polibek na rozloučenou

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 337
  • Rok vydání 2001

nakl. Motto, 2001, první vydání, vázaná, 337 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hlavsová Jaroslava - Čeština bez chyb

Hlavsová Jaroslava - Čeština bez chyb

  • Brožovaná
  • Počet stran 95
  • Rok vydání 2001

nakl. Víkend, 2001, 1. vydání, brožovaná, 95 stran, dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain, Ed - Nerozhodnost

McBain, Ed - Nerozhodnost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2001

Rok: 2001, Vydavatel: BB art, Edice: 87. revír, Obálka: Bohumil Fencl, Grafická úprava: Bohumil Fencl, Velikost: 15,5 x 21…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Matthewsová Carole - Vůně skandálu

Matthewsová Carole - Vůně skandálu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2001

nakl. Motto, 2001, 1. vydání vázaná s obálkou, 424 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain, Ed - 80 milionů očí

McBain, Ed - 80 milionů očí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 165
  • Rok vydání 2001

Rok: 2001; Vydavatel: BB/art; Velikost: 15 × 21 cm; Počet stran: 165; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacLean Alistair - Bez šance

MacLean Alistair - Bez šance

  • Brožovaná
  • Počet stran 120
  • Rok vydání 2001

nakl. Chundela & comp., 2001, brožovaná, 120 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hrych Ervín - Kruté aforismy

Hrych Ervín - Kruté aforismy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 311
  • Rok vydání 2001

ilustrace Jiří Slíva, nakl. Regia, 2001, 1. vydání, vázaná, 311 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Moorcock Michael - Kouzelná hůlka

Moorcock Michael - Kouzelná hůlka

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2001

nakl. Laser, 2001, 1. vydání, brožovaná, 176 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Trevor William - Děti z Dynmouthu

Trevor William - Děti z Dynmouthu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 227
  • Rok vydání 2001

nakl. Mladá fronta, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 227 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Letteová Kathy - Šílené krávy

Letteová Kathy - Šílené krávy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 2001

nakl. Ikar, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 280 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Modesitt L. E. - Samota 3: Válka Řádu

Modesitt L. E. - Samota 3: Válka Řádu

  • Počet stran 594
  • Rok vydání 2001

nakl. Classic, 2001, broožvaná, 594 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hogan James P. - Něžní obři z Ganymedu

Hogan James P. - Něžní obři z Ganymedu

  • Brožovaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2001

nakl. Straky na vrbě, 2001, 1. vydání, brožovaná, 240 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Killens John Oliver - A potom jsme uslyšeli hřmění

Killens John Oliver - A potom jsme uslyšeli hřmění

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, vázaná, s obálkou, 408 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dalton Joe - Pomsta Omegy

Dalton Joe - Pomsta Omegy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 2001

nakl. Alpress, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 333 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Petersová Ellis - Osudové tajemství

Petersová Ellis - Osudové tajemství

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 2001

nakl. Vyšehrad, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 176 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
O zakletém zámku

O zakletém zámku

  • Pevná / vázaná
  • Rok vydání 2001

nakl. Beta-Dobrovský a Ševčík, 2001, 1. vydání, vázaná, lamino, bohatě ilustrovaná, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wolfe, Donald H. - Vražda Marilyn Monroe

Wolfe, Donald H. - Vražda Marilyn Monroe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2001

Rok: 2001; Vydavatel: Euromedia Group - Knižní klub a Ikar; Velikost: 15 × 23 cm; Počet stran: 408; Vazba: pevná s přebalem;…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Guillou Jan - Cesta do Svaté země

Guillou Jan - Cesta do Svaté země

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2001

nakl. Mladá fronta, 2001, 1. vydání, brožovaná, 360 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Davis Patrick A. - Generál

Davis Patrick A. - Generál

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 298
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 298 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Tak to v životě chodí

Chase James Hadley - Tak to v životě chodí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2001

nakl. Ametyst, 2001, 1. vydání, vázaná, lamino, 200 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dalmau Antoni - Země zapomění: Po stezkách katarů

Dalmau Antoni - Země zapomění: Po stezkách katarů

  • Brožovaná
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2001

nakl. Mladá fronta, 2001, 1. vydání, brožovaná, 254 stran, velmi pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Rachet Guy - Cheopsův kamenný sen

Rachet Guy - Cheopsův kamenný sen

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 279
  • Rok vydání 2001

nakl. Beta- Dobrovský a Ševčík, 2001, první vydání, vázaná, s obálkou, 279 stran, výborný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Normanová Hilary - Hry o moc

Normanová Hilary - Hry o moc

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 339
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, 1. vydání, vázaná, 339 stran, pěkný stav, bez obálky…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Goodmann Joan Elizabeth - Poutnice

Goodmann Joan Elizabeth - Poutnice

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 249
  • Rok vydání 2001

nakl. Slovanský dům, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 249 stran, výborný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lindseyová Johanna - Bouřlivé objetí

Lindseyová Johanna - Bouřlivé objetí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 2001

nakl. Euromedia Group, 2001, 1. vydání, vázaná, 286 stran, pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Goodmann Joan Elizabeth - Poutnice

Goodmann Joan Elizabeth - Poutnice

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2001

nakl. Slovanský dům, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 248 stran, velmi dobrý stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Aust Kurt - Den hněvu

Aust Kurt - Den hněvu

  • Brožovaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2001

nakl. Mladá fronta, 2001, 1. vydání, brožovaná, 360 stran, velmi pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jongová Erica - Strach z padesátky

Jongová Erica - Strach z padesátky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2001

nakl. Eroika, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dodd Christina - Nezapomenutelný rytíř

Dodd Christina - Nezapomenutelný rytíř

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 286
  • Rok vydání 2001

nakl. Slovanský dům, 2001, vázaná, s obálkou, 286 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
King, Zelazny, Dahl, Archer a další - Smrt má kola

King, Zelazny, Dahl, Archer a další - Smrt má kola

  • Počet stran 267
  • Rok vydání 2001

nakl. Metafora, 2001, 1. vydání vázaná s obálkou, 267 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Deforges Régine - Modrý bicykl 2: V Paříži

Deforges Régine - Modrý bicykl 2: V Paříži

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 348
  • Rok vydání 2001

nakl. Euromedia Group, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 348 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lescroart, John - Třináctý porotce

Lescroart, John - Třináctý porotce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 388
  • Rok vydání 2001

Rok: 2001; Vydavatel: BB/art; Edice: BB art; Velikost: 16 × 23,5 cm; Počet stran: 388; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka:…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie