Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 001

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vražedná společnice - Nancy Baker Jacobs

Vražedná společnice - Nancy Baker Jacobs

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2001

Autoři: Nancy Baker Jacobs. Vydavatel: AKTUELL 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 232. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jurdinová Anne - Američanka v Paříži

Jurdinová Anne - Američanka v Paříži

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2001

nakl. Euromedia Group, 2001, 1. vydání, vázaná, lamino, 240 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pobít všecky právníky - William Deverell

Pobít všecky právníky - William Deverell

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: William Deverell. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Detektivní román vypráví o zástupci zákona, který se…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Kinkel Tanja - Lvice z Akvitánie

Kinkel Tanja - Lvice z Akvitánie

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 341
  • Rok vydání 2001

nakl. Domino, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 341 stran, dobrý stav, na deskách trochu ošoupané růřky a spodní konec…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Madelin Philippe, Ramonet Yves - Versailles v plamenech

Madelin Philippe, Ramonet Yves - Versailles v plamenech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 366 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
O´Neal Katherine - Psáno ve hvězdách

O´Neal Katherine - Psáno ve hvězdách

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 2001

nakl. Aradan, 2001, 1. vydání vázaná, s obálkou, 240 stran, pěkný stav knihy, obálka mírně natržená a podlepená…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bridget Jonesová: S rozumem v koncích - Fieldingová Helen (2001, vázaná, 295 stran)

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích - Fieldingová Helen (2001, vázaná, 295 stran)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2001

nakl. Aurora, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 295 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bryantová Bonnie - Dívky v sedlech

Bryantová Bonnie - Dívky v sedlech

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 135
  • Rok vydání 2001

nakl. Alpress, 2001, 1. vydání, vázaná, 135 stran, dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Golden Christopher - Stěhování duše

Golden Christopher - Stěhování duše

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 188
  • Rok vydání 2001

nakl. Slovanský dům, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 188 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Koontz Dean - Ničeho se neboj

Koontz Dean - Ničeho se neboj

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 432
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 432 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smrt měla krátkou sukni - Václav P. Borovička

Smrt měla krátkou sukni - Václav P. Borovička

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 2001

Autoři: Václav P. Borovička. Vydavatel: Baronet 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 256. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Podvojná hra - Mason, Richard

Podvojná hra - Mason, Richard

  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 2001
  • Pevná / vázaná

Autoři: Mason, Richard. Vydavatel: Academia 2001. Použitá kniha. Počet stran: 312. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejlepší detektivní povídky roku 2001 - Bohumil Lipert,Jan Vašek,Lydie Junková,František Uher,Josef Kratochvíl,Jan J. Vaněk,Zdeněk Jirotka ml.,Zoja Turková,Jiří Margolius,Jiří Hubička

Nejlepší detektivní povídky roku 2001 - Bohumil Lipert,Jan Vašek,Lydie…

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Bohumil Lipert,Jan Vašek,Lydie Junková,František Uher,Josef Kratochvíl,Jan J. Vaněk,Zdeněk Jirotka ml.,Zoja…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nik a Nika v nesnázích - Věra Řeháčková

Nik a Nika v nesnázích - Věra Řeháčková

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 134
  • Rok vydání 2001

Autoři: Věra Řeháčková. Vydavatel: ERIKA 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 134. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak se vraždí manželky IV. - Miroslav Mayer

Jak se vraždí manželky IV. - Miroslav Mayer

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2001

Autoři: Miroslav Mayer. Vydavatel: Víkend 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zero option - Deutermann Peter T

Zero option - Deutermann Peter T

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Deutermann Peter T. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Království módy - Nicholas Coleridge

Království módy - Nicholas Coleridge

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Nicholas Coleridge. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Pro Saskii Thompsonovou vydavatelku a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smyčka smrti - Marinina

Smyčka smrti - Marinina

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2001
  • Detektivka

Autoři: Marinina. Vydavatel: Klub přátel ruské písemnosti 2001 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Detektivní…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dogleová, Macdonald - Kruhy magie: Tajemná věž

Dogleová, Macdonald - Kruhy magie: Tajemná věž

  • Brožovaná
  • Počet stran 132
  • Rok vydání 2001

nakl. Egmont, 2001, první vydání, brožovaná, 132 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarková Mary Jane - Za všechno se platí

Clarková Mary Jane - Za všechno se platí

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 159
  • Rok vydání 2001

nakl. Ikar, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 159 stran, výborný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Greene Graham - Můj svět, Deník snů

Greene Graham - Můj svět, Deník snů

  • Počet stran 136
  • Rok vydání 2001

nakl. BB art, 2001, první vydání, vázaná s obálkou, 136 stran pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McClure Ken - Spletitá síť

McClure Ken - Spletitá síť

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 266
  • Rok vydání 2001

vydala Apsida, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 266 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Odvážné rozhodnutí

Steel Danielle - Odvážné rozhodnutí

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2001

nakl. Ikar, 2001, první vydání, pevná vazba, s obálkou, 160 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bell Jean - Dáma ze Serailu

Bell Jean - Dáma ze Serailu

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 328
  • Rok vydání 2001

nakl. Alpress, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 328 stran, pěkný stav v knize, na spodním konci hřbetu desek malé…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scottová Anne - Tajná agentka: Patálie se štěnětem

Scottová Anne - Tajná agentka: Patálie se štěnětem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2001

nakl. Ikar, 2001, 1. vydání, vázaná, 192 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dawson Suleika - Navzdory rodičům

Dawson Suleika - Navzdory rodičům

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 624
  • Rok vydání 2001

Pokračování Ságy rodu Forsytů, nakl. Knižní klub, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 624 stran, pěkný stav, drobně naražený…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wolffův revír - Ruská ruleta - Horst Friedrichs

Wolffův revír - Ruská ruleta - Horst Friedrichs

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Horst Friedrichs. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Že ruská mafie hýbe východní Evropou, to je veřejné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Odložená pomsta a další kriminální příběhy - Margolius Jiří

Odložená pomsta a další kriminální příběhy - Margolius Jiří

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2001

Autoři: Margolius Jiří. Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2001. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zločin v galerii a jiné krimipříběhy - Heda Bartíková

Zločin v galerii a jiné krimipříběhy - Heda Bartíková

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2001

Autoři: Heda Bartíková. Vydavatel: PRAGOLINE 2001. Použitá kniha. Počet stran: 128. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Příliš tiché hodiny - Ed McBainPokles ceny

Příliš tiché hodiny - Ed McBain

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 202
  • Rok vydání 2001

Autoři: Ed McBain. Vydavatel: BB art 2001. Použitá kniha. Počet stran: 202. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jedna byla…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Spletitá síť - Ken Begg

Spletitá síť - Ken Begg

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Ken Begg. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sex náš vezdejší - Olga Nytrová

Sex náš vezdejší - Olga Nytrová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 152
  • Rok vydání 2001

Autoři: Olga Nytrová. Vydavatel: ERIKA 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 152. Žánr: Knihy - České a slovenské detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ortel amatérského kata a další kriminální příběhy

Ortel amatérského kata a další kriminální příběhy

  • Počet stran 160
  • Rok vydání 2001

Vydavatel: Pražská vydavatelská společnost 2001. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Miliónová past - Stephen W. Frey

Miliónová past - Stephen W. Frey

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Stephen W. Frey. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Gulbranssen Trygve - Vane vítr z hor

Gulbranssen Trygve - Vane vítr z hor

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 2001

nakl. Motto, 2001, vázaná, s obálkou, 200 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně natržená…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cabotová Meg - Princezniny deníky

Cabotová Meg - Princezniny deníky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, vázaná, s obálkou, 232 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Loukotková Jarmila - Lhůta prošla

Loukotková Jarmila - Lhůta prošla

  • Počet stran 264
  • Rok vydání 2001

nakl. Brána / Knižní klub, 2001, tvrdá vazba, 264 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wolper Carol - Cigaretová dívka

Wolper Carol - Cigaretová dívka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 269
  • Rok vydání 2001

nakl. Alpress, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 269 stran, pěkný stav knihy, na zadní straně obálky nepatrně poškozený a…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Waltersová Minette - Tajemné záblesky

Waltersová Minette - Tajemné záblesky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 2001

nakl. Motto, 2001, 1. vydání, vázaná, 342 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Renault Mary - Písní tě chválím

Renault Mary - Písní tě chválím

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Petrie John - Písař: Syn pouště

Petrie John - Písař: Syn pouště

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 148
  • Rok vydání 2001

nakl. Beta-Dobrovský a Ševčík, 2001, první vydání, vázaná, s obálkou, 148 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cornwellová Patricia - Kalné vody

Cornwellová Patricia - Kalné vody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2001

nakl. Knižní klub, 2001, první vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně natržená a podlepená…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dvojitá vražda - Barbara Taylor McCafferty

Dvojitá vražda - Barbara Taylor McCafferty

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Barbara Taylor McCafferty. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Adam a jeho Evy - Ruth Rendell

Adam a jeho Evy - Ruth Rendell

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 368
  • Rok vydání 2001

Autoři: Ruth Rendell. Vydavatel: MOTTO 2001 . Použitá kniha. Počet stran: 368. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Jock Lewis…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ponorka - Thomas N. Scortia,Frank M. Robinson

Ponorka - Thomas N. Scortia,Frank M. Robinson

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Thomas N. Scortia,Frank M. Robinson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Kniha popisuje v té době aktuální…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
A... jako Alibi - Sue GraftonPokles ceny

A... jako Alibi - Sue Grafton

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Sue Grafton. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Hlavní hrdinkou je Kinsey Millhoneová, soukromý detektiv,…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nebezpečný let - John J. Nance

Nebezpečný let - John J. Nance

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: John J. Nance. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Elizabeth začíná pomalu přicházet na to, že se nemýlí.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Dvojí tvář - Elizabeth George

Dvojí tvář - Elizabeth George

  • Čeština
  • Rok vydání 2001

Autoři: Elizabeth George. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Hlavní hrdinka seržantka Barbara Haversová chce…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie