Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 000

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
von Ingenheim Marieluise - Sissi VIII. Koruna a rebelové

von Ingenheim Marieluise - Sissi VIII. Koruna a rebelové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2000

nakl. Ikar, 2000, 1. vydání, vázaná, 254 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Quick Amanda - Socha Afrodity

Quick Amanda - Socha Afrodity

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 292
  • Rok vydání 2000

nakl. Baronet, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 292 stran, pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brož Ivan - Občan markýz Lafayette

Brož Ivan - Občan markýz Lafayette

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2000

nakl. Knižní klub a Ikar, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 366 stran, obrazové přílohy, pěkný stav v knize, růžky a konce…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Matysová Veronika - Nikki, vrať se

Matysová Veronika - Nikki, vrať se

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2000

nakl. BB Art, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 144 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fabian Robert - Mariňáci

Fabian Robert - Mariňáci

  • Brožovaná
  • Počet stran 538
  • Rok vydání 2000

nakl. Straky na vrbě, 2000, 1. vydání, brožovaná, 538 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Medeiros Teresa - Sametové pouto

Medeiros Teresa - Sametové pouto

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2000

nakl. Domino, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, pěkný stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bergius C. C. - Čingischán

Bergius C. C. - Čingischán

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 2000

nakl. BB art, 2000, vázaná, s obálkou, 400 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Modesitt L. E. - Samota 2: Smrt Chaosu

Modesitt L. E. - Samota 2: Smrt Chaosu

  • Počet stran 610
  • Rok vydání 2000

nakl. Classic, 2000, broožvaná, 610 stran, velmi dobrý stav…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heron Echo - Panika

Heron Echo - Panika

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 283
  • Rok vydání 2000

nakl. Aradan, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 283 stran, pěkný stav knihy, obálka drobně natržená a podlepená…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jacq Christian - Světelný kámen: Mlčenlivý

Jacq Christian - Světelný kámen: Mlčenlivý

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 2000

nakl. Alpress, 2000, první vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…

75 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Turtledove Harry - Světoválka: Porušení rovnováhy

Turtledove Harry - Světoválka: Porušení rovnováhy

  • Brožovaná
  • Počet stran 578
  • Rok vydání 2000

nakl. Classic, 2000, 1. vydání, brožovaná, 578 stran, pěkný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Saul John - Den zúčtování: Stereoskop (The Blackstone Chronicles)

Saul John - Den zúčtování: Stereoskop (The Blackstone Chronicles)

  • Brožovaná
  • Počet stran 104
  • Rok vydání 2000

nakl. Beta-Dobrovský, 2000, 1. vydání, brožovaná, 104 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Evans Nicholas - Vlci

Evans Nicholas - Vlci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 2000

nakl. Knižní klub, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 496 stran, pěkný stav…

85 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Adams Jessica - Astrologie pro ženy

Adams Jessica - Astrologie pro ženy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 2000

nakl. Aurora, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, pěkný stav, lehce ošoupané spodní růžky a konce hřbetu desek…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šrámek Fráňa - Poutník

Šrámek Fráňa - Poutník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 114
  • Rok vydání 2000

nakl. Knižní klub a Ikar, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 114 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weis Margaret - Hvězda strážců 3: Králova oběť

Weis Margaret - Hvězda strážců 3: Králova oběť

  • Brožovaná
  • Počet stran 520
  • Rok vydání 2000

nakl. Návrat, 2000, brožovaná, 520 stran, velmi dobrý stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Čelakovský F. L. - Mudrosloví národu slovanského ve příslovích

Čelakovský F. L. - Mudrosloví národu slovanského ve příslovích

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 928
  • Rok vydání 2000

nakl. Lika klub, 2000, vázaná, 928 stran, pěkný stav, v kartonovém pouzdře…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Brand Max - Zpívající pistole

Brand Max - Zpívající pistole

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2000

nakl. Návrat, 2000, vázaná, lamino, 254 stran, velmi dobrý stav…

130 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lancaster Brian - Judaismus

Lancaster Brian - Judaismus

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 248
  • Rok vydání 2000

nakl. Ikar a Knižní klub, 2000, 1. vydání, vázaná, 248 stran, velmi dobrý stav…

149 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Petersová Ellis - Splátka růží

Petersová Ellis - Splátka růží

  • Počet stran 184
  • Rok vydání 2000

nakl. Mladá fronta, 2000, 1. vydání, vázaná s obálkou, 184 stran, pár stránek flekatých, jinak pěkný stav Třináctý případ…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ročenka ČSTV 2000

Ročenka ČSTV 2000

  • Brožovaná
  • Počet stran 172
  • Rok vydání 2000

nakl. Olympia, 2001, 1. vydání, brožovaná, 172 stran, pěkný stav…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Connelly Michael - Dvanáctá oběť

Connelly Michael - Dvanáctá oběť

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2000

nakl. Domino, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, pěkný stav…

320 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie