Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 2 000

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Gambit - Rex Stout

Gambit - Rex Stout

  • Čeština
  • Počet stran 218
  • Rok vydání 2000

Autoři: Rex Stout. Vydavatel: BB/art 2000. Použitá kniha. Počet stran: 218. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brown Dale - Poděs

Brown Dale - Poděs

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2000

nakl. Alpress, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smrtící prostředky - Leonard S. Goldberg

Smrtící prostředky - Leonard S. Goldberg

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Leonard S. Goldberg. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Rezidenční čtvrtí Los Angeles otřese zničující…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Když se mrtvá probudí - Jiří Bílek

Když se mrtvá probudí - Jiří Bílek

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Jiří Bílek. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Jsou to všechno neobvyklé kriminální případy z celé…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hádanka Rádžova Rubínu - Enid Blyton

Hádanka Rádžova Rubínu - Enid Blyton

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 2000

Autoři: Enid Blyton. Vydavatel: Egmont 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 144. Žánr: Knihy - Detektivní a dobrodružné…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jak se vraždí milenky II. - Miroslav Kučera

Jak se vraždí milenky II. - Miroslav Kučera

  • Čeština
  • Počet stran 110
  • Rok vydání 2000

Autoři: Miroslav Kučera. Vydavatel: Víkend 2000. Použitá kniha. Počet stran: 110. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Final Venture - Michael Ridpath

Final Venture - Michael Ridpath

  • Rok vydání 2000

Autoři: Michael Ridpath. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
2x detektivní román - Anno kde jsi? Pozor na jed - Wentworth Patricia

2x detektivní román - Anno kde jsi? Pozor na jed - Wentworth Patricia

  • Čeština
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 2000
  • Pevná / vázaná

Autoři: Wentworth Patricia. Vydavatel: Beta Dobrovský 2000. Použitá kniha. Počet stran: 416. Žánr: Knihy - Světové…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Seymour, Gerald - Hranice v písku

Seymour, Gerald - Hranice v písku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 322
  • Rok vydání 2000

Rok: 2000; Vydavatel: BB/art; Velikost: 16 × 23,5 cm; Počet stran: 322; Vazba: pevná s přebalem; Poznámka: pěkný stav;…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Normanová Hilary - Příliš blízko

Normanová Hilary - Příliš blízko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 401
  • Rok vydání 2000

nakl. BB art, 2000, 1. vydání, vázaná, 401 stran, pěkný stav, bez obálky…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Čechura Rudolf - Blázni z Velepes

Čechura Rudolf - Blázni z Velepes

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2000

nakl. Knižní klub, 2000, první vydání, vázaná, s obálkou, 192 stran, velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Italské renesanční novely

Italské renesanční novely

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 2000

nakl. Vyšehrad, 2000, vázaná, s obálkou, 424 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tomey Ingrid - Nikdo jiný to nesmí vědět

Tomey Ingrid - Nikdo jiný to nesmí vědět

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 213
  • Rok vydání 2000

nakl. Egmont, 2000, 1. vydání, vázaná, lamino, 213 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ballard J. G. - Říše slunce

Ballard J. G. - Říše slunce

  • Počet stran 259
  • Rok vydání 2000

nakl. BB art, 2000 pevná vazba, obálka, 259 stran velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grisham John - Bratrstvo

Grisham John - Bratrstvo

  • Počet stran 286
  • Rok vydání 2000

nakl. Ikar a Knižní klub, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 286 stran, velmi dobrý stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bratrstvo - John Grisham

Bratrstvo - John Grisham

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: John Grisham. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Trumble je federální vězení s minimální ostrahou, kam…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fond supů - Stephen W. Frey

Fond supů - Stephen W. Frey

  • Čeština
  • Počet stran 316
  • Rok vydání 2000
  • Pevná / vázaná

Autoři: Stephen W. Frey. Vydavatel: Ikar 2000. Použitá kniha. Počet stran: 316. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Chuť zabíjet - Hilary Bonner

Chuť zabíjet - Hilary Bonner

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Hilary Bonner. Vydavatel: Aradan 2000 . Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Špinavá hra - Tom Clancy

Špinavá hra - Tom Clancy

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Tom Clancy. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Na knize spolupracovali Tom Clancy a Martin Greenberg.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Ostře sledovaná - Laura van WormerPokles ceny

Ostře sledovaná - Laura van Wormer

  • Čeština
  • Počet stran 384
  • Rok vydání 2000

Autoři: Laura van Wormer. Vydavatel: Harlequin 2000. Použitá kniha. Počet stran: 384. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Prekérní situace - John Francome

Prekérní situace - John Francome

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 2000

Autoři: John Francome. Vydavatel: Olympia 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 236. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Fretka - Eliška Horelová

Fretka - Eliška Horelová

  • Čeština
  • Počet stran 112
  • Rok vydání 2000
  • Pevná / vázaná

Autoři: Eliška Horelová. Vydavatel: Olympia 2000. Použitá kniha. Počet stran: 112. Žánr: Knihy - České a slovenské…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Embryo - Charles Wilson

Embryo - Charles Wilson

  • Čeština
  • Rok vydání 2000
  • Pevná / vázaná

Autoři: Charles Wilson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Ross Channing je čerstvým absolventem práv a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Clostermann Pierre - Ohně v oblacích

Clostermann Pierre - Ohně v oblacích

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 2000

nakl. Laser-books, 2000, vázaná, s obálkou, 224 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cave Peter - Taggart: Zakázané ovoce

Cave Peter - Taggart: Zakázané ovoce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 2000

nakl. Brána, 2000, 1. vydání vázaná, 128 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Falconer Colin - Triáda

Falconer Colin - Triáda

  • Pevná / vázaná
  • Thriller
  • Počet stran 377
  • Rok vydání 2000

nakl. BB art, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 377 stran, pěkný stav, Prsty hongkongské narkomafie jsou špinavé a dlouhé.…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jacobson Alan - Falešné obvinění

Jacobson Alan - Falešné obvinění

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 2000

nakl. BB art, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, pěkný stav Falešné obvinění Vám může zničit život…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain, Ed - Horko

McBain, Ed - Horko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 192
  • Rok vydání 2000

Rok: 2000, Vydavatel: BB art, Edice: 87. revír, Velikost: 15,5 x 21,5 cm, Počet stran: 192, Vazba: pevná s přebalem,…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kneifel Hans - Perry Rhodan 16: Noc fialového měsíce

Kneifel Hans - Perry Rhodan 16: Noc fialového měsíce

  • Brožovaná
  • Počet stran 126
  • Rok vydání 2000

nakl. Ivo Železný, 2000, 1. vydání, brožovaná, 126 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Meltzer Brad - Vyrovnané šance

Meltzer Brad - Vyrovnané šance

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 381
  • Rok vydání 2000

nakl. Alpress, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 381 stran, výborný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Falconer Colin - Nebezpečný

Falconer Colin - Nebezpečný

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 465
  • Rok vydání 2000

nakl. BB art, 2000, první vydání, vázaná, s obálkou, 465 stran, pěkný stav, vepsáno krátké věnování…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Falešné obvinění - Alan Jacobson

Falešné obvinění - Alan Jacobson

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Alan Jacobson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Falešné obvinění může zničit věhlasnému chirurgovi…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Rubáš pro slavíka - Phyllis D. Jamesová

Rubáš pro slavíka - Phyllis D. Jamesová

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 2000

Autoři: Phyllis D. Jamesová. Vydavatel: MOTTO 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 336. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Smrt…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Třikrát Mel Craigová, detektiv z donucení - Betty Rowlands

Třikrát Mel Craigová, detektiv z donucení - Betty Rowlands

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Betty Rowlands. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Hrdinkou tří volně na sebe navazujících příběhů je…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Pasažér - Patrick A Davis

Pasažér - Patrick A Davis

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Patrick A Davis. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Úplně zapomenuto? - Jack Nevin

Úplně zapomenuto? - Jack Nevin

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Jack Nevin. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory. Hrdina, milující otec a manžel, musí na vrcholu své…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
První řez - Leah Ruth Robinson

První řez - Leah Ruth Robinson

  • Čeština
  • Rok vydání 2000
  • Pevná / vázaná

Autoři: Leah Ruth Robinson. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Komisař Rex - Gaby Schuster

Komisař Rex - Gaby Schuster

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 2000

Autoři: Gaby Schuster. Vydavatel: Moba 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 254. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Protivník - Emmanuel Carrere

Protivník - Emmanuel Carrere

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 148
  • Rok vydání 2000

Autoři: Emmanuel Carrere. Vydavatel: Olympia 2000 . Použitá kniha. Počet stran: 148. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Powerová Jo-Ann - Slavičí píseň

Powerová Jo-Ann - Slavičí píseň

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 2000

nakl. Beta, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 295 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Fiallo Delia - Kasandra 1. díl

Fiallo Delia - Kasandra 1. díl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 277
  • Rok vydání 2000

nakl. Alpres 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 277 stran, dobrý stav, na zadní straně desek a vnitřní straně obálky mapa…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Campion Anna a Jane - Jako dým

Campion Anna a Jane - Jako dým

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 196
  • Rok vydání 2000

nakl.: Bígl, 2000, první vydání pevná vazba s obálkou, 196 stran stav - výborný…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Silbersky Leif, Svedelid Olov - Smrt úplatky nebere

Silbersky Leif, Svedelid Olov - Smrt úplatky nebere

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 372
  • Rok vydání 2000

nakl. Olympia, 2000, 1. vydání, vázaná, 372 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Freedman J. F. - Proti větru

Freedman J. F. - Proti větru

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 350
  • Rok vydání 2000

vydal Aradan, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 350 stran, pěkný stav…

42 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wolffová Isabel - Šance na lásku

Wolffová Isabel - Šance na lásku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 366
  • Rok vydání 2000

nakl. BB art, 2000, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 366 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
George Elizabeth - Na stopě pravého viníka

George Elizabeth - Na stopě pravého viníka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 572
  • Rok vydání 2000

nakl. Ikar, 2000, první vydání, vázaná, s obálkou, 572 stran, pěkný stav v knize, na deskách trochu ošoupané hrany…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Patterson James - Jack & Jill

Patterson James - Jack & Jill

  • Brožovaná
  • Počet stran 440
  • Rok vydání 2000

nakl. Alpress, 2000, brožovaná, 440 stran, dobrý stav, kniha po kuřákovi…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zvěd v síti - Tom Grace

Zvěd v síti - Tom Grace

  • Čeština
  • Rok vydání 2000

Autoři: Tom Grace. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie