Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 999

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Nedvěd Franta - Extrémní sex

Nedvěd Franta - Extrémní sex

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 144
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 144 stran, fotografický doprovod, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Irving John - Svět podle Garpa

Irving John - Svět podle Garpa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 528
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, vázaná, s obálkou, 528 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Elkins Aaron - Kořist

Elkins Aaron - Kořist

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 318
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 318 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Woodiwiss Kathleen E. - Navěky tvá

Woodiwiss Kathleen E. - Navěky tvá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 421
  • Rok vydání 1999

nakl. Ikar, 1999, vázaná, lamino, 421 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Scottová Anne - Tajná agentka

Scottová Anne - Tajná agentka

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 190
  • Rok vydání 1999

nakl. Ikar, 1999, vázaná, lamino, 190 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eseje o nedávné minulosti a blízké budoucnosti (Bělohradský, Gogola, Keller, Petříček, Přibáň)

Eseje o nedávné minulosti a blízké budoucnosti (Bělohradský, Gogola, Keller,…

  • Brožovaná
  • Počet stran 164
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, brožovaná, 164 stran, výborný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heron Echo - Puls

Heron Echo - Puls

  • Počet stran 287
  • Rok vydání 1999

vydal Aradan, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 287 stran, pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pagramová Beverly - Babiččina domácnost

Pagramová Beverly - Babiččina domácnost

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 141
  • Rok vydání 1999

nakl. Ikar, 1999, 1. vydání, vázaná, 141 stran, velmi dobrý stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Saganová Françoise - Zrcadlo

Saganová Françoise - Zrcadlo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 134
  • Rok vydání 1999

nakl. Motto, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 134 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clynes Michael - Spiknutí ve Florencii

Clynes Michael - Spiknutí ve Florencii

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 235
  • Rok vydání 1999

nakl. Moba 1999, vázaná, lamino, 235 stran, pěkný stav Sir Roger Shallot opět vypráví o tajemných spiknutích a mysteriózních…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grund-Thorpe, Sandwald - Dekorační vzory

Grund-Thorpe, Sandwald - Dekorační vzory

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 48
  • Rok vydání 1999

zkrášlujeme pomocí šablon, nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, lamino, 48 stran, obrazový doprovod, pěkný stav,…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dell Michael - Direct from Dell

Dell Michael - Direct from Dell

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 236
  • Rok vydání 1999

HarperBusiness, 1999, vázaná, s obálkou, 236 stran, v anglickém jazyce, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Benson Raymond - Jeden svět nestačí 007

Benson Raymond - Jeden svět nestačí 007

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1999

nakl. Delfin, 1999, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Howard Richard - Bonapartovi synové

Howard Richard - Bonapartovi synové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 294
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 294 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jacq Christian - Aféra Tutanchamon

Jacq Christian - Aféra Tutanchamon

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, první vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, velmi dobrý stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cole Allan - Vlci bohů

Cole Allan - Vlci bohů

  • Brožovaná
  • Počet stran 481
  • Rok vydání 1999

Timurova trilogie, svazek 2., nakl. Perseus, 1999, 1. vydání, brožovaná, 481 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Edwards Bernard - Dönitz a vlčí smečky

Edwards Bernard - Dönitz a vlčí smečky

  • Brožovaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1999

nakl. Naše vojsko, 1999, 1. vydání, brožovaná, 224 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morrell David - Poslední ráno

Morrell David - Poslední ráno

1
  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 263 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heller Joseph - Nemalujte si to

Heller Joseph - Nemalujte si to

  • Počet stran 305
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, 1. vydání, vázaná s obálkou, 305 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cole Allan - Probuzení bohů

Cole Allan - Probuzení bohů

  • Brožovaná
  • Počet stran 576
  • Rok vydání 1999

Timurova trilogie, svazek 3., nakl. Perseus, 1999, 1. vydání, brožovaná, 576 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hoag Tami - Hříšná vina

Hoag Tami - Hříšná vina

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 496
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 496 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Havana Bay - Smith, Martin Cruz

Havana Bay - Smith, Martin Cruz

  • Thriller
  • Brožovaná
  • Angličtina
  • Počet stran 329
  • Rok vydání 1999

\nS&S is delighted to welcome the internationally bestselling author Martin Cruz Smith, the original master of the global…

od 60 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Spencerová La Vyrle - Žhavé léto

Spencerová La Vyrle - Žhavé léto

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1999

nakl. Ikar, 1999, 1. vydání, vázaná, 256 stran, pěkný stav…

60 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner E. S. - Okresní prokurátor jde k soudu, Okresní prokurátor vypaluje rybník

Gardner E. S. - Okresní prokurátor jde k soudu, Okresní prokurátor vypaluje rybník

  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1999

nakl. Saga, 1999, 1. vydání, celoplátěná vazba, 336 stran, velmi pěkný stav…

65 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lee Lanning Michael - 100 nejvlivnějších vojevůdců světa

Lee Lanning Michael - 100 nejvlivnějších vojevůdců světa

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, první vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, obrazový doprovod, velmi pěkný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Smith Michael Marshall - Jeden z nás

Smith Michael Marshall - Jeden z nás

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 297
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 297 stran, výborný stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Pearson Ridley - Krysař

Pearson Ridley - Krysař

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 426
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, první vydání, vázaná s obálkou, 426 stran, velmi dobrý stav…

69 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Huf Hans Christian - Quo vadis 2

Huf Hans Christian - Quo vadis 2

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, první vydání, vázaná, lamino, 288 stran, fotografický doprovod, výborný stav Zrádci, skandály a…

70 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Jak natáhnout na skřipec

Chase James Hadley - Jak natáhnout na skřipec

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 230
  • Rok vydání 1999

nakl. Ametyst, 1999, první vydání, vázaná, 230 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 9: Neklidné moře

Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 9: Neklidné moře

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, první vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…

79 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 4: Talisman

Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 4: Talisman

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, první vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jacq Christian - Egyptský soudce: Zákon pouště

Jacq Christian - Egyptský soudce: Zákon pouště

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 320
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, první vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, výborný stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 6: Dlouhý stín

Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 6: Dlouhý stín

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, první vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Všechno má svoji cenovku

Chase James Hadley - Všechno má svoji cenovku

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1999

nakl.Ametyst, 1999, 1. vydání, vázaná, 214 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 8: Nečekané dědictví

Harrod-Eagles Cynthia - Dynastie Morlandů 8: Nečekané dědictví

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, první vydání vázaná, s obálkou, 304 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Andrewsová Virginia - Noční hudba

Andrewsová Virginia - Noční hudba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 263
  • Rok vydání 1999

nakl. Ikar, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 263 stran, velmi dobrý stav…

80 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Block Francesca Lia - Nebezpeční andělé

Block Francesca Lia - Nebezpeční andělé

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 382
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, první vydání vázaná, s obálkou, 382 stran dobrý stav, vepsáno věnování, obálka drobně natržená a…

89 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Drake Shannon - Ondina

Drake Shannon - Ondina

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 426
  • Rok vydání 1999

nakl. Domino, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 426 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dark Jason - Pach smrti (Na stopě hrůzy John Sinclair)

Dark Jason - Pach smrti (Na stopě hrůzy John Sinclair)

  • Brožovaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1999

série neuvěřitelných a záhadných příběhů nakl. MOBA, 1999, 1. vydání, brožovaná, 160 stran, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bráškové 23: Zachráněné housátko

Bráškové 23: Zachráněné housátko

  • Brožovaná
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1999

nakl. Moba, 1999, brožovaná, 32 stran, ilustrovaná, pěkný stav…

90 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Weis, Hickman - Temný meč 2: Zhouba temného meče

Weis, Hickman - Temný meč 2: Zhouba temného meče

  • Brožovaná
  • Počet stran 380
  • Rok vydání 1999

nakl. Návrat, 1999, brožovaná, 380 stran, výborný stav…

110 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wodehouse P. G. - Sallyina dobrodružství

Wodehouse P. G. - Sallyina dobrodružství

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1999

nakl. Volvox Globator, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, pěkný stav…

120 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Grant Michael - Klasické Řecko

Grant Michael - Klasické Řecko

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 376 stran, pěkný stav, mírně zašlá obálka V této knize se Michael Grant…

129 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stout Rex - 3x detektivní román: Živý mrtvý muž, Nenoste květiny, Dveře ke smrti

Stout Rex - 3x detektivní román: Živý mrtvý muž, Nenoste květiny, Dveře ke smrti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1999

nakl. Beta-Dobrovský, 1999, 1. vydání, vázaná, 200 stran, na okraji tří listů menší flek, jinak pěkný stav…

180 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ročenka ČSTV 1999

Ročenka ČSTV 1999

  • Brožovaná
  • Počet stran 166
  • Rok vydání 1999

nakl. Olympia, 2000, 1. vydání, brožovaná, 166 stran, pěkný stav, kniha je lehce cítit cigaretovým kouřem…

190 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie