Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 999

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Konsalik Heinz G. - Soudní znalkyně

Konsalik Heinz G. - Soudní znalkyně

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 336
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1.vydání, vázaná, s obálkou, 336 stran, výborný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Třikrát ostrý hoch Burke - Vachss Andrew H

Třikrát ostrý hoch Burke - Vachss Andrew H

  • Rok vydání 1999

Autoři: Vachss Andrew H. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sběratel polibků - James Patterson (1999, brožovaná)

Sběratel polibků - James Patterson (1999, brožovaná)

  • Brožovaná
  • Počet stran 399
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, brožovaná, 399 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Britto Anthony - Chirurg

Britto Anthony - Chirurg

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 342
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 342 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Heller Joseph - Hlava XXII

Heller Joseph - Hlava XXII

  • Brožovaná
  • Počet stran 498
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, brožovaná, 498 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wood Barbara - Volání minulosti

Wood Barbara - Volání minulosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 208
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 208 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Operační centrum - Tom Clancy

Operační centrum - Tom Clancy

  • Čeština
  • Počet stran 306
  • Rok vydání 1999

Autoři: Tom Clancy. Vydavatel: BB/art 1999. Použitá kniha. Počet stran: 306. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

40 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vášeň v kapce krve - Jiří Houser

Vášeň v kapce krve - Jiří Houser

  • Čeština
  • Počet stran 107
  • Rok vydání 1999

Autoři: Jiří Houser. Vydavatel: Víkend 1999. Použitá kniha. Počet stran: 107. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Buď v klidu - Leonard Elmore

Buď v klidu - Leonard Elmore

  • Čeština
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 1999

Autoři: Leonard Elmore. Vydavatel: BB/art 1999. Použitá kniha. Počet stran: 246. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

48 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Doktoři přejí lásce - Pavel Jansa

Doktoři přejí lásce - Pavel Jansa

  • Čeština
  • Počet stran 222
  • Rok vydání 1999

Autoři: Pavel Jansa. Vydavatel: Epava 1999. Použitá kniha. Počet stran: 222. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ toulavé rusovlásky - Erle Stanley Gardner

Případ toulavé rusovlásky - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 379
  • Rok vydání 1999

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Saga 1999. Použitá kniha. Počet stran: 379. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stalo se v ráji - Robert B. Parker

Stalo se v ráji - Robert B. Parker

  • Čeština
  • Počet stran 293
  • Rok vydání 1999

Autoři: Robert B. Parker. Vydavatel: BB/art 1999. Použitá kniha. Počet stran: 293. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

52 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vražedné ráno - Roman Cílek

Vražedné ráno - Roman Cílek

  • Počet stran 138
  • Rok vydání 1999

Autoři: Roman Cílek. Vydavatel: Nava 1999. Použitá kniha. Počet stran: 138. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

59 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brooks Geraldine - Devět částí touhy

Brooks Geraldine - Devět částí touhy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 268
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 268 stran, pěkný stav,…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shelby Philip - Oáza snů

Shelby Philip - Oáza snů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 333 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Peters Ralph - Zrádce

Peters Ralph - Zrádce

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 239
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, vázaná, s obálkou, 239 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejlepší světové čtení: Baldacci, Higgins, Delinsky, Eidson

Nejlepší světové čtení: Baldacci, Higgins, Delinsky, Eidson

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 564
  • Rok vydání 1999

David Baldacci - Výhra Jack Higgins - Černý baron Barbara Delinsky - Místo ženy Tom Eidson - Pistolník a řeholnice Reader´s…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Robinson Patrick - Lov na ponorky

Robinson Patrick - Lov na ponorky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 424
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 424 stran, pěkný stav knihy, obálka na horním konci hřbetu trochu…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Voltz William - Perry Rhodan 8: Invaze loutek

Voltz William - Perry Rhodan 8: Invaze loutek

  • Brožovaná
  • Počet stran 119
  • Rok vydání 1999

nakl. Ivo Železný, 1999, 1. vydání, brožovaná, 119 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - Za trest

Francis Dick - Za trest

  • Brožovaná
  • Počet stran 184
  • Rok vydání 1999

nakl. Olympia, 1999, 1. vydání, brožovaná, 184 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zinn Dorit - Polibek na Canale grande

Zinn Dorit - Polibek na Canale grande

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, první vydání pevná vazba s obálkou, 160 stran dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy - Zdena Frýbová

Mafie po listopadu, aneb, Ryba páchne od hlavy - Zdena Frýbová

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 399
  • Rok vydání 1999

Autoři: Zdena Frýbová. Vydavatel: Šulc & spol. 1999. Použitá kniha. Počet stran: 399. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

69 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Poslední případ Agathy Christie - Christopher Carter

Poslední případ Agathy Christie - Christopher Carter

  • Brožovaná
  • Čeština
  • Počet stran 237
  • Rok vydání 1999

Autoři: Christopher Carter. Vydavatel: Alpress 1999. Použitá kniha. Počet stran: 237. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Všechno má svoji cenovku - James Hadley Chase

Všechno má svoji cenovku - James Hadley Chase

  • Čeština
  • Počet stran 214
  • Rok vydání 1999

Autoři: James Hadley Chase. Vydavatel: Ametyst 1999. Použitá kniha. Počet stran: 214. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

73 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Přijdu tě zabít - Kathy Reichs

Přijdu tě zabít - Kathy Reichs

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Rok vydání 1999

Autoři: Kathy Reichs. Vydavatel: AKTUELL 1999. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Světové detektivky.…

76 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nejhorší obavy - Tom Clancy

Nejhorší obavy - Tom Clancy

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 666
  • Rok vydání 1999

Autoři: Tom Clancy. Vydavatel: BB art 1999. Použitá kniha. Počet stran: 666. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

85 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Relikvie - Lincoln Child | Douglas J. Preston

Relikvie - Lincoln Child | Douglas J. Preston

  • Čeština
  • Počet stran 431
  • Rok vydání 1999

Autoři: Lincoln Child | Douglas J. Preston. Vydavatel: Alpress 1999. Použitá kniha. Počet stran: 431. Žánr: Knihy -…

86 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Podivné námluvy lorda Petra - Sayers Dorothy L.

Podivné námluvy lorda Petra - Sayers Dorothy L.

  • Čeština
  • Počet stran 213
  • Rok vydání 1999
  • Pevná / vázaná

Autoři: Sayers Dorothy L.. Vydavatel: Nakladatelství Lidové noviny 1999. Použitá kniha. Počet stran: 213. Žánr: Knihy -…

158 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Talíř plný jedu - Rex Stout

Talíř plný jedu - Rex Stout

  • Počet stran 205
  • Rok vydání 1999

Autoři: Rex Stout. Vydavatel: Beta-Dobrovský 1999. Použitá kniha. Počet stran: 205. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

350 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Armov Arkadij - Experiment Pchá

Armov Arkadij - Experiment Pchá

  • Brožovaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1999

nakl. Unholy cathedral, 1999, 1. vydání, brožovaná, 232 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sheldon Sidney - Cizinec v zrcadle

Sheldon Sidney - Cizinec v zrcadle

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 243
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, vázaná, s obálkou, 243 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner Erle Stanley - Záhada bílých Gardénií

Gardner Erle Stanley - Záhada bílých Gardénií

  • Brožovaná
  • Počet stran 174
  • Rok vydání 1999

nakl. Papyrus, 1999, brožovaná, 174 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCoy Horace - Dej zítřku sbohem

McCoy Horace - Dej zítřku sbohem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 252
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 252 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nejlepší světové čtení - Cook, Clarková, Francis, Spencerová

Nejlepší světové čtení - Cook, Clarková, Francis, Spencerová

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 552
  • Rok vydání 1999

Cook - Toxin, Clarková - Měsíční svit ti sluší, Francis - Až za hrob, Spencerová - Příslib lásky, nakl. Readers Digest…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Burgess Melvin - Herák

Burgess Melvin - Herák

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 271
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, první vydání, vázaná, s obálkou, 271 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tanká Nataša - Postskripta

Tanká Nataša - Postskripta

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1999

nakl. Ikar, Knižní klub, 1999, vázaná, s obálkou, 240 stran, velmi pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lescroart John - Právo na smrt

Lescroart John - Právo na smrt

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 444
  • Rok vydání 1999

nakl. BB art, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 444 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Shelby Philip - Poslední právo

Shelby Philip - Poslední právo

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 360
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Jakoubková Alena - Mluv, mluv, poslouchám tě

Jakoubková Alena - Mluv, mluv, poslouchám tě

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1999

Skutečné příběhy ze života, nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gordonová Jane - Stepfordští pánové

Gordonová Jane - Stepfordští pánové

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 225
  • Rok vydání 1999

nakl. Ivo Železný, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 225 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Kubelka Susanna - V rytmu valčíku

Kubelka Susanna - V rytmu valčíku

  • Počet stran 157
  • Rok vydání 1999

nakl. Ikar a Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 157 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Banville John - Kniha doličná

Banville John - Kniha doličná

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1999

nakl. Mladá fronta, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, pěkný stav, v knize razítka knihovny - vyřazeno…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gage Elizabeth - Intriky a důvěrnosti

Gage Elizabeth - Intriky a důvěrnosti

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 512
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 512 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lynch Patrick - Omega

Lynch Patrick - Omega

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 364
  • Rok vydání 1999

nakl. Columbus, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 364 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Macneill Alastair - Měsíční krev

Macneill Alastair - Měsíční krev

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 304
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav hrany na deskách mírně odřené…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lowellová Elizabeth - Bez přetvářky

Lowellová Elizabeth - Bez přetvářky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 206 stran, pěkný stav v knize, na horním okraji obálky a okrajiově i…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wood Barbara - Kletba svitků

Wood Barbara - Kletba svitků

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 254
  • Rok vydání 1999

nakl. Knižní klub, 1999, vázaná, s obálkou, 254 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thayer James - Pět minut po půlnoci

Thayer James - Pět minut po půlnoci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 376
  • Rok vydání 1999

nakl. Alpress, 1999, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 376 stran, výborný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie