
Durrellová Lee - To nejlepší z Durrella
- Pevná / vázaná
- Počet stran 269
- Rok vydání 1998
nakl. BB art, 1998, vázaná, s obálkou, 269 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1998, vázaná, s obálkou, 269 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 301 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Perseus, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 383 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1998, první vydání, tvrdá vazba, s přebalem, 538 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Návrat, 1998, vázaná, 142 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Příběh americké cesty ke svobodě 8, nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 496 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 431 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Timurova trilogie, svazek 1., nakl. Perseus, 1998, 1. vydání, brožovaná, 524 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 264 stran, fotografické přílohy, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Oldag, 1998, první vydání vázaná, s obálkou, 308 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Nakl. Lidové noviny, 1998, celoplátěná vazba, s obálkou, 326 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Osud, či náhoda, nakl. Ikar, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 205 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1998, pevná vazba s obálkou, 244 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Romány Egyptských dějin, nakl. Agave Český Těšín, 1998, vázaná, s obálkou, 303 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Brána, Knižní klub, 1998, první vydání, vázaná, 232 stran + 16 stran přílohy, stav - výborný…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1998, první vydání, vázaná, s přebalem, 302 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Domino, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 529 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Akcent 1998, vázaná, s obálkou, 223 stran, výborný stav knihy, desky na hranách hřbetu nepatrně odřené…
Antikvariát u kostela

nakl. Neokortex, 1998, 1. vydání, brožovaná, 380 stran, obrazový a fotografický doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

vydalo Tempo, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 300 stran textu, 8 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1998, vázaná, s obálkou, 240 stran, obrazové a fotografické přílohy, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1998, 1. vydání, vázaná, 167 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1998, první vydání, vázaná, 165 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1998, 1. vydání vázaná, lamino, 165 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Moba, 1998, brožovaná, 32 stran, ilustrovaná, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1998, první vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, 100% stav, zabalená v originální fólii…
Antikvariát u kostela

ilustrace Ivan Komárek, nakl. BB art, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 141 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1998, 1. vydání, vázaná, 246 stran, obrazové přílohy, pěkný stav, bez obálky…
Antikvariát u kostela

nakl. Books, 1998, 1. vydání, vázaná s obálkou, 448 stran, fotografické přílohy, mapka, pěkný stav Portrét nejznámějšího…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, obrazový a fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Beta, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 335 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, obrazový a fotografický doprovod, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Bechtermünz Verlag, 1998, vázaná, s obálkou, 274 stran v německém jazyce, bohatý fotografický doprovod, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Paseka, 1998, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela