Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 998

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Vražda žádá metodu - Sayers Dorothy L.

Vražda žádá metodu - Sayers Dorothy L.

  • Čeština
  • Počet stran 183
  • Rok vydání 1998
  • Pevná / vázaná

Autoři: Sayers Dorothy L.. Vydavatel: Nakladatelství Lidové noviny 1998. Použitá kniha. Počet stran: 183. Žánr: Knihy -…

153 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Adlerová Elizabeth - Lilly

Adlerová Elizabeth - Lilly

  • Počet stran 358
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, první vydání, tvrdá vazba, s obálkou, 358 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Ztracené stopy - Jan Stach

Ztracené stopy - Jan Stach

  • Počet stran 107
  • Rok vydání 1998

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Víkend 1998. Použitá kniha. Počet stran: 107. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

192 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tykev a nahrdelník - Robert van Gulik

Tykev a nahrdelník - Robert van Gulik

  • Čeština
  • Počet stran 161
  • Rok vydání 1998
  • Pevná / vázaná

Autoři: Robert van Gulik. Vydavatel: Perzeus publish 1998. Použitá kniha. Počet stran: 161. Žánr: Knihy - Detektivky,…

218 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Osborn David - Hlavy

Osborn David - Hlavy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 150
  • Rok vydání 1998

Thriller z lékařského prostřední, nakl. Ikar, 1998, 1. vydání, vázaná, 150 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Molstad Stephen - Godzilla (Fakta, fikce, film)

Molstad Stephen - Godzilla (Fakta, fikce, film)

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1998

nakl. Cinemax, 1998, 1. vydání, vázaná, lamino, 160 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bentley Vicci - Atraktivní a svěží

Bentley Vicci - Atraktivní a svěží

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1998

i po třiceti, čtyřiceti, padesáti, nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, lamino, 128 stran, bohatý obrazový doprovod,…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Ranč

Steel Danielle - Ranč

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 302
  • Rok vydání 1998

nakl. Ikar, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 302 stran, pěkný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Troyat Henri - Písař Jejího Veličenstva

Troyat Henri - Písař Jejího Veličenstva

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 156
  • Rok vydání 1998

nakl. Brána, 1998, 1. vydání, vázaná, 156 stran, výborný stav…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Thomas Gordon - Otrávené nebe

Thomas Gordon - Otrávené nebe

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 385
  • Rok vydání 1998

nakl. Oldag, 1998, 1. vydání, vázaná, lamino, s obálkou, 385 stran, velmi dobrý stav knihy, obálka má trochu zažloutlý hřbet…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Holmes, Harry - Poslední plavba

Holmes, Harry - Poslední plavba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 221
  • Rok vydání 1998

Rok: 1998; Vydavatel: Baronet / Knižní klub; Ilustrace: fotografie; Obálka: Richard Carrasco; Velikost: 14,5 x 21,5 cm;…

40 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Zabij mě - Andrew Hall

Zabij mě - Andrew Hall

  • Čeština
  • Počet stran 125
  • Rok vydání 1998

Autoři: Andrew Hall. Vydavatel: Signet 1998. Použitá kniha. Počet stran: 125. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

480 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Jakes John - Zločinci

Jakes John - Zločinci

  • Počet stran 496
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, první vydání, vázaná s obálkou, 496 stran, pěkný stav Příběh americké cesty ke svobodě 7…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Clarková Mary Higgins - Dělej, že ji nevidíš

Clarková Mary Higgins - Dělej, že ji nevidíš

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 278
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 278 stran, pěkný stav, vepsáno věnování…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Křídla

Steel Danielle - Křídla

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 335
  • Rok vydání 1998

nakl. Ikar, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 335 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Handová Elizabeth - Milénium: Francouz

Handová Elizabeth - Milénium: Francouz

  • Brožovaná
  • Počet stran 250
  • Rok vydání 1998

nakl. Beta-Dobrovský & Ševčík, 1998, 1. vydání, brožovaná, 250 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Higgins Jack - Orel vzlétl

Higgins Jack - Orel vzlétl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkkou, 240 stran, velmi dobrý stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Jackie - Vzrušení

Collins Jackie - Vzrušení

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 520
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpres, 1998, první vydání, vázaná, s obálkou, 520 stran, pěkný stav…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Arnaud Thierry - Doktor Morin

Arnaud Thierry - Doktor Morin

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, pěkný stav, obálka natržená a podlepená…

45 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Leeson Nick - Podvodník

Leeson Nick - Podvodník

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 272
  • Rok vydání 1998

nakl. BB art, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Bradley Marion Zimmer - Darkover 8: Město kouzel

Bradley Marion Zimmer - Darkover 8: Město kouzel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 352
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 352 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Devere-Summers Anthony - Válka a evropské královské rody

Devere-Summers Anthony - Válka a evropské královské rody

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1998

nakl. Jota Military, 1998, vázaná, s obálkou, 232 stran, 16 stran příloh, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tarr Judith - Pán dvou zemí

Tarr Judith - Pán dvou zemí

  • Počet stran 447
  • Rok vydání 1998

nakl. Domino, 1998, první vydání, vázaná s obálkou, 447 stran, stav - výborný…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Demille Nelson - Nebezpečný ostrov

Demille Nelson - Nebezpečný ostrov

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 400
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 400 stran, výborný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cowie Vera - Nejlepší přítel

Cowie Vera - Nejlepší přítel

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 280
  • Rok vydání 1998

nakl. Domino, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 280 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Hercíková Iva - Vášeň

Hercíková Iva - Vášeň

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 211
  • Rok vydání 1998

nakl. Motto, 1998, 1. vydání, vázaná,s obálkou, 211 stran, výborný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Spillane Mickey - Mám rychlou zbraň, Vražedná výhra

Spillane Mickey - Mám rychlou zbraň, Vražedná výhra

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 412
  • Rok vydání 1998

nakl. Beta, 1998, 1. vydání, vázaná, 412 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Uthmann Jörg - Atentáty

Uthmann Jörg - Atentáty

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1998

nakl.Brána, 1998, 1. vydání, vázaná, lamino, 168 stran, 100% stav, Vraždy a s čistým svědomím.…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
MacLean Alistair - Děla z Navarone

MacLean Alistair - Děla z Navarone

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…

49 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morrell David - Testament

Morrell David - Testament

  • Pevná / vázaná
  • Čeština
  • Počet stran 312
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 312 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Josephs Ray - Jak získat hodinu denně navíc

Josephs Ray - Jak získat hodinu denně navíc

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 232
  • Rok vydání 1998

Přes 500 tipů jak ušetřit čas, nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, 232 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Tělo orchideje

Chase James Hadley - Tělo orchideje

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 224
  • Rok vydání 1998

nakl. Ametyst, 1998, první vydání, vázaná, 224 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Morrell David - Zaprodanci

Morrell David - Zaprodanci

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 240
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 240 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Collins Jackie - Svět je plný ženatých mužů

Collins Jackie - Svět je plný ženatých mužů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 245
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, vázaná, s obálkou, 245 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Chase James Hadley - Lehce nabyl - lehce pozbyl

Chase James Hadley - Lehce nabyl - lehce pozbyl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 1998

nakl. Ametyst, 1998, 1. vydání, vázaná, 182 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šmoulové: Tajemný motýl (Miniknížka 3)

Šmoulové: Tajemný motýl (Miniknížka 3)

  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1998

nakl. Egmont, 1998, 1. vydání, brožovaná, 32 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Casey Tom - Lidský omyl

Casey Tom - Lidský omyl

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 212
  • Rok vydání 1998

nakl. Naše vojlsko, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 212 stran, výborný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Mauldin Nat, Levin Larry - Eddie Murphy jako Doktor Dolittle

Mauldin Nat, Levin Larry - Eddie Murphy jako Doktor Dolittle

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 107
  • Rok vydání 1998

nakl. BB art, 1998, 1. vydání, vázaná, lamino, 107 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šmoulové: Šmoulí koupání (Miniknížka 4)

Šmoulové: Šmoulí koupání (Miniknížka 4)

  • Brožovaná
  • Počet stran 32
  • Rok vydání 1998

nakl. Egmont, 1998, 1. vydání, brožovaná, 32 stran, dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
French Michael - Akta X plná omylů

French Michael - Akta X plná omylů

  • Brožovaná
  • Počet stran 203
  • Rok vydání 1998

hnidopichův průvodce akty X, nakl. Talpress, 1998, 1. vydání, brožovaná, 203 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Breuer William B. - Záhady 2. světové války

Breuer William B. - Záhady 2. světové války

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, fotografický doprovod, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Eisenstein Phyllis - Rudému lordu na dosah

Eisenstein Phyllis - Rudému lordu na dosah

  • Brožovaná
  • Počet stran 303
  • Rok vydání 1998

nakl. Perseus, 1998, 1. vydání, brožovaná, 303 stran, pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oudotová Susan - Taková jsem

Oudotová Susan - Taková jsem

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 416
  • Rok vydání 1998

nakl. Alpress, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 416 stran, velmi pěkný stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stern Daniel - Kdo je Mr. Bean ?

Stern Daniel - Kdo je Mr. Bean ?

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 93
  • Rok vydání 1998

nakl. Knihcentrum, 1998 vázaná, lamino, 93 stran, množství barevných fotografiíí pěkný stav, na přední straně desek drobný…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Neff Vladimír - Císařské fialky

Neff Vladimír - Císařské fialky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 415
  • Rok vydání 1998

nakl. Baronet, 1998, vázaná, s obálkou, 415 stran, velmi dobrý stav…

50 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Wishart David - Germanicus

Wishart David - Germanicus

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 295
  • Rok vydání 1998

nakl. Oldag, 1998, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 295 stran, 100% stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Gardner E. S. - Třikrát neodolatelný detektiv Lam

Gardner E. S. - Třikrát neodolatelný detektiv Lam

  • Počet stran 424
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, 1. vydání, celoplátěná vazba, 424 stran, velmi pěkný stav…

55 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Small Bertrice - Divoká růže

Small Bertrice - Divoká růže

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 408
  • Rok vydání 1998

nakl. Knižní klub, 1998, první vydání, vázaná, s obálkou, 408 stran, velmi dobrý stav…

59 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie