
Stoneová Katherine - Perlový měsíc
- Pevná / vázaná
- Počet stran 464
- Rok vydání 1997
nakl. Alpress, 1997, vázaná, s obálkou, 464 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1997, vázaná, s obálkou, 464 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1997, 1. vydání, brožovaná, 288 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Allpres, 1997, první vydání pevná vazba s obálkou, 448 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ivo Železný, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 202 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 446 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou 320 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Grada, 1997, 1. vydání, brožovaná, 168 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. NS Svoboda, 1997, vázaná, s obálkou, 184 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 383 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 190 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet a Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, 461 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Set Out, 1997, 1. vydání, brožovaná, 135 stran, bohatý obrazový doprovod, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1997, vázaná, lamino, 46 stran, ilustrovaná, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang. 1997, 1. vydání vázaná, s obálkou, 212 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1997, první vydání, vázaná, s obálkou, 880 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Domino, 1997, vázaná, s obálkou, 298 stran, dobrý stav, obsahuje razítko - vyřazeno z knihovny…
Antikvariát u kostela

nakl. Baronet, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 304 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Domino, 1997, první vydání vázaná, s obálkou, 349 stran pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Aurora, 1997, 1. vydání, brožovaná, 174 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 320 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 512 stran, stav - pěkný…
Antikvariát u kostela

nakl. Naše vojsko, 1997, první vydání, vázaná, lamino, 230 stran, velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1997, první vydání, vázaná, 192 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Armex, 1997, vázaná, lamino, 188 stran, pěkný stav, na deskách drobně naražený horní růžek…
Antikvariát u kostela

nakl. Melantrich, 1997, 1. vydání, tvrdá vazba, 216 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

Romány Egyptských dějin, nakl. Agave Český Těšín, 1997, vázaná, s obálkou, 520 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 216 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

Tvůrce seriálu Chris Carter nakl. Talpress, 1997, první vydání, brožovaná, 100 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Laser, 1997, 1. vydání, brožovaná, 192 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 384 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 212 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Jota, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 272 stran, fotografické přílohy, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Hynek, 1997, 1. vydání, brožovaná, 301 stran, výborný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Alpress, 1997, 1. vydání, vázaná, 304 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Slovenský spisovatel, 1997, vázaná, 128 stran, ve slovenském jazyce, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Víkend, 1997, tvrdá vazba, 221 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Mustang, 1997, vázaná, 508 stran, pěkný stav v knize, chybí obálka, odstřižený předposlední list, hrany na deskách…
Antikvariát u kostela

nakl. BB art, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 246 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1997, 1. vydání vázaná, 159 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl.Aquamarin a Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 384 stran velmi pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Moba, 1997, 1. vydání, vázaná, lamino, 223 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Domino, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 360 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ikar, 1997, první vydání, vázaná, s obálkou , 175 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

ilustrace František Ulč, nakl. Návrat, 1997, první vydání, vázaná, 211 stran, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Moba, 1997, brožovaná, 32 stran, ilustrovaná, pěkný stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Ametyst, 1997, 1. vydání, vázaná, 192 stran, velmi dobrý stav…
Antikvariát u kostela

nakl. Agave, 1997, první vydání, vázaná s obálkou, 654 stran, stav - pěkná…
Antikvariát u kostela