Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Detektivky, Thrillery, Horory s rokem vydání 1 997

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Město snů - druhá ze série Egyptských záhad - Anton Gill

Město snů - druhá ze série Egyptských záhad - Anton Gill

  • Čeština
  • Rok vydání 1997

Autoři: Anton Gill. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Garber Joseph R. - Terč

Garber Joseph R. - Terč

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 261
  • Rok vydání 1997

nakl. Motto, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 261 stran, velmi dobrý stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Případ truchlící vdovy - Erle Stanley Gardner

Případ truchlící vdovy - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 140
  • Rok vydání 1997

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: Saga 1997. Použitá kniha. Počet stran: 140. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Nové tajné případy Sherlocka Holmese - Martin P. Edwards

Nové tajné případy Sherlocka Holmese - Martin P. Edwards

  • Počet stran 147
  • Rok vydání 1997

Autoři: Martin P. Edwards. Vydavatel: Pragma 1997. Použitá kniha. Počet stran: 147. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Záhada pro boháče - Patrick Quentin

Záhada pro boháče - Patrick Quentin

  • Čeština
  • Počet stran 182
  • Rok vydání 1997
  • Pevná / vázaná

Autoři: Patrick Quentin. Vydavatel: Tamtam 1997. Použitá kniha. Počet stran: 182. Žánr: Knihy - Světové detektivky. Reno -…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Tvár bez masky - Sidney Sheldon

Tvár bez masky - Sidney Sheldon

  • Rok vydání 1997

Autoři: Sidney Sheldon. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sklípek - Minette Walters

Sklípek - Minette Walters

  • Čeština
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1997

Autoři: Minette Walters. Vydavatel: Ikar 1997. Použitá kniha. Počet stran: 255. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Modesty Blaisová - Peter O'Donnell

Modesty Blaisová - Peter O'Donnell

  • Počet stran 325
  • Rok vydání 1997

Autoři: Peter O'Donnell. Vydavatel: Talpress 1997. Použitá kniha. Počet stran: 325. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ: Omamná zásilka - Erle Stanley Gardner

Případ: Omamná zásilka - Erle Stanley Gardner

  • Čeština
  • Počet stran 137
  • Rok vydání 1997

Autoři: Erle Stanley Gardner. Vydavatel: ZIP 1997. Použitá kniha. Počet stran: 137. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Brett Simon - Kdo to tady chodí

Brett Simon - Kdo to tady chodí

  • Brožovaná
  • Počet stran 128
  • Rok vydání 1997

ilustrace Tony Ross, nakl. Ivo Železný, 1997, brožovaná, 128 stran, pěkný stav…

30 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Cizí žena

Steel Danielle - Cizí žena

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1997

nakl. Knižní klub a Ikar, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 256 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McBain, Ed - Kalypso

McBain, Ed - Kalypso

  • Brožovaná
  • Počet stran 176
  • Rok vydání 1997

Rok: 1997, Vydavatel: Český spisovatel, Edice: 87. revír, Velikost: 13 x 20 cm, Počet stran: 176, Vazba: brožovaná,…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Requero Javier - Muž na cestách

Requero Javier - Muž na cestách

  • Brožovaná
  • Počet stran 108
  • Rok vydání 1997

nakl. Albatros, 1997, 1. vydání, brožovaná, 108 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Steel Danielle - Cizí žena

Steel Danielle - Cizí žena

  • Počet stran 254
  • Rok vydání 1997

nakl. Ikar, 1997, první vydání, vázaná, s obálkou, 254 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šrámek Fráňa - Stříbrný vítr

Šrámek Fráňa - Stříbrný vítr

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 288
  • Rok vydání 1997

nakl. Knižní klub, 1997, vázaná, s obálkou, 288 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Francis Dick - V nemilosti

Francis Dick - V nemilosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 234
  • Rok vydání 1997

nakl. Olympia, 1997, 1. vydání, brožovaná, 234 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Obrysy v temnotě - Robert Goddard

Obrysy v temnotě - Robert Goddard

  • Čeština
  • Počet stran 375
  • Rok vydání 1997

Autoři: Robert Goddard. Počet stran: 375. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
I mrtví mohou promluvit - skutečné kriminální případy z pohledu soudní medicíny - Hans Pfeiffer

I mrtví mohou promluvit - skutečné kriminální případy z pohledu soudní medicíny -…

  • Čeština
  • Rok vydání 1997

Autoři: Hans Pfeiffer. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stiskni Enter - John McLaren

Stiskni Enter - John McLaren

  • Čeština
  • Rok vydání 1997

Autoři: John McLaren. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vraždící mamba - Peter Cave

Vraždící mamba - Peter Cave

  • Čeština
  • Počet stran 160
  • Rok vydání 1997

Autoři: Peter Cave. Vydavatel: Brána 1997. Použitá kniha. Počet stran: 160. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

39 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Čtyři falešné zbraně - John Dickson CarrPokles ceny

Čtyři falešné zbraně - John Dickson Carr

  • Čeština
  • Počet stran 197
  • Rok vydání 1997

Autoři: John Dickson Carr. Vydavatel: Brána 1997. Použitá kniha. Počet stran: 197. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

42 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Stínový muž - John Katzenbach

Stínový muž - John Katzenbach

  • Čeština
  • Počet stran 396
  • Rok vydání 1997

Autoři: John Katzenbach. Vydavatel: Grafoprint-Neubert 1997. Použitá kniha. Počet stran: 396. Žánr: Knihy - Detektivky,…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Krvavé diamanty - Philip Kerr

Krvavé diamanty - Philip Kerr

  • Čeština
  • Počet stran 246
  • Rok vydání 1997

Autoři: Philip Kerr. Vydavatel: BB/art 1997. Použitá kniha. Počet stran: 246. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Zahalte jí tvář - Phyllis Dorothy James

Zahalte jí tvář - Phyllis Dorothy James

  • Čeština
  • Rok vydání 1997
  • Pevná / vázaná

Autoři: Phyllis Dorothy James. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Sheldon Sidney - Hvězdy svítí z výšky

Sheldon Sidney - Hvězdy svítí z výšky

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 278
  • Rok vydání 1997

nakl. Alpress, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 278 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Krantzová Judith - Princezna Daisy

Krantzová Judith - Princezna Daisy

  • Počet stran 256
  • Rok vydání 1997

Knižní klub, 1997, první vydání tvrdá vazba s přebalem, 256 stran pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Cave Peter - Taggart: Vraždící mamba

Cave Peter - Taggart: Vraždící mamba

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 168
  • Rok vydání 1997

nakl. Brána, 1997, 1. vydání, vázaná, 168 stran velmi dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
McCrumb Sharyn - Tři případy a Elizabeth MacPherson

McCrumb Sharyn - Tři případy a Elizabeth MacPherson

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 471
  • Rok vydání 1997

nakl. Oddych, 1997, 1. vydání, vázaná, 471 stran, pěkný stav, vyřazeno z knihovny - razítka…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nix Garth - Akta X 1: Calusari

Nix Garth - Akta X 1: Calusari

  • Brožovaná
  • Počet stran 92
  • Rok vydání 1997

Tvůrce seriálu Chris Carter nakl. Talpress, 1997, první vydání, brožovaná, 92 stran, pěkný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
des Cars Guy - Nečistá

des Cars Guy - Nečistá

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1997

nakl. Motýl, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 255 stran, výborný stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Dobrovolný Marek - Smrt princezny a krále

Dobrovolný Marek - Smrt princezny a krále

  • Brožovaná
  • Počet stran 113
  • Rok vydání 1997

nakl. Duel, 1997, brožovaná, 113 stran, dobrý stav…

35 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šuleř Oldřich - Severní svahy

Šuleř Oldřich - Severní svahy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 1997

nakl. Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, 186 stran, velmi dobrý stav…

37 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Amnestie pro vlka a další kriminální příběhy - Jan Stach

Amnestie pro vlka a další kriminální příběhy - Jan Stach

  • Čeština
  • Počet stran 149
  • Rok vydání 1997

Autoři: Jan Stach. Vydavatel: Magnet-Press 1997. Použitá kniha. Počet stran: 149. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Maskovaná smrt - Rainer Bernfeld

Maskovaná smrt - Rainer Bernfeld

  • Čeština
  • Počet stran 158
  • Rok vydání 1997

Autoři: Rainer Bernfeld. Vydavatel: MOBA 1997. Použitá kniha. Počet stran: 158. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

45 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Neznámý v pozadí - Mary Higgins ClarkPokles ceny

Neznámý v pozadí - Mary Higgins Clark

  • Čeština
  • Počet stran 189
  • Rok vydání 1997

Autoři: Mary Higgins Clark. Vydavatel: Knižní klub 1997. Použitá kniha. Počet stran: 189. Žánr: Knihy - Detektivky,…

46 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Vánoce v Aspenu - Clark, Carol Higgins,Lexová, Věnceslava

Vánoce v Aspenu - Clark, Carol Higgins,Lexová, Věnceslava

  • Čeština
  • Rok vydání 1997

Autoři: Clark, Carol Higgins,Lexová, Věnceslava. Vydavatel: BB art 1997. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Černá čepel - Eric Lustbader

Černá čepel - Eric Lustbader

  • Čeština
  • Počet stran 437
  • Rok vydání 1997

Autoři: Eric Lustbader. Vydavatel: Armex 1997. Použitá kniha. Počet stran: 437. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

47 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Případ beznohé panenky - Gardner, Erle Stanley,Kolář, Antonín

Případ beznohé panenky - Gardner, Erle Stanley,Kolář, Antonín

  • Čeština
  • Rok vydání 1997

Autoři: Gardner, Erle Stanley,Kolář, Antonín. Vydavatel: ZIP 1997. Použitá kniha. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a…

49 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Smrt Hitlerova jasnovidce - Václav Pavel Borovička

Smrt Hitlerova jasnovidce - Václav Pavel Borovička

  • Čeština
  • Počet stran 283
  • Rok vydání 1997

Autoři: Václav Pavel Borovička. Vydavatel: Baronet 1997. Použitá kniha. Počet stran: 283. Žánr: Knihy - Detektivky,…

50 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
The Wire in the Blood - Val McDermid

The Wire in the Blood - Val McDermid

  • Rok vydání 1997

Autoři: Val McDermid. Žánr: Knihy - Detektivky, Thrillery a Horory.…

51 Kč

Restorio.cz

Zobrazit detail
Hofírková Eva - Hitparáda průšvihů

Hofírková Eva - Hitparáda průšvihů

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 200
  • Rok vydání 1997

nakl. Čs. spisovatel, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 200 stran, fotografický doprovod, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Šuleř Oldřich - Severní svahy

Šuleř Oldřich - Severní svahy

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 186
  • Rok vydání 1997

nakl. Knižní klub, 1997, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 186 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Saberhagen Fred - Merlinovy kosti

Saberhagen Fred - Merlinovy kosti

  • Brožovaná
  • Počet stran 358
  • Rok vydání 1997

nakl. R.S.G., 1997, brožovaná, 358 stran, velmi dobrý stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Sheldon Sidney - Pokud příjde zítřek

Sheldon Sidney - Pokud příjde zítřek

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 333
  • Rok vydání 1997

nakl. Alpress, 1997, vázaná, s obálkou, 333 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Nokturno - Ed McBain

Nokturno - Ed McBain

  • Detektivka
  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 255
  • Rok vydání 1997

Steve Carella spolu s kolegy z 87. revíru vyšetřují dvě naprosto odlišné vraždy, které se během noci odehrály v různých…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Lundwall Sam J. - Čas a Amélie

Lundwall Sam J. - Čas a Amélie

  • Brožovaná
  • Počet stran 204
  • Rok vydání 1997

nakl. Ivo Železný, 1997, 1. vydání, brožovaná, 204 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Tarr Judith - Trůn bohyně Isis

Tarr Judith - Trůn bohyně Isis

  • Pevná / vázaná
  • Počet stran 454
  • Rok vydání 1997

nakl. Domino, 1997, 1. vydání, vázaná, 454 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Stout Rex - Před půlnocí

Stout Rex - Před půlnocí

  • Brožovaná
  • Počet stran 206
  • Rok vydání 1997

nakl. BB art, 1997, brožovaná, 206 stran, pěkný stav…

39 Kč

Antikvariát u kostela

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie